Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy, spis pro radost, ale samo se tam vsechno meri a vazi apod. ja bych sla teda tak ve 24tt, to je videt fakt mimino jeste nejak cely
Odpovědět
Profilova fotka
dik, hned jsem chytrejsi x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no v pondělí budu volat do toho našeho gyncentra kam chodíme, tak budou mít už termíny na září, tak se objednám hned na první týden, to budu 24tt
Odpovědět
Profilova fotka
az priste nebudu vedet, co za obklad do kuchyne, tak tohle je proste super. http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
copak to je? to je nějaký zrcadlový
Odpovědět
Profilova fotka
to je nejaky nerez, ne??? ... ja nevim, ale asi bych to nechtela...
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, mi to prijde jak takovy ten povrch, co maji napr. na hasicskzch autech atd....nahodou je to mazec. Ja chtela to dratosklo, ale jaksi se mi to semka nehodilo
Odpovědět
Profilova fotka
a volali mi z gyndy,ze jim prisly vysledky cytologie a ze mam nakej zanet, kurva
Odpovědět
Profilova fotka
no, jako na hasicskych autech.... nejaky plech..... jak jako zanet??? kdes k tomu prisla?? nejaky veselo na Ibize, ne? ;-) takze dostenes nejaky prasky :(
Odpovědět
Profilova fotka
to nevim, no....asi z more. Jo, pry naky prasky dovnitr, asi antibiotika.. sem si vyrobila kua dobrej salatek. Rukola, ledovej, rajcata, okurka, peceny kosticky chleba a cesar dresing, mnaaaaaam.
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, takovej dobrej salat bych si dala taky x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ti udelam zitra....uz mas plan na vikend?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:)) plan jeste nema, v sobotu snad budu s kamoskou, ma svatek, tak "zaparime" s jejima detma na piskovisti :-D a nedele se jeste rozhoduje, jestli pujdu s kamosem do zoo, pokud se vrati ze slovenska, nebo zkusim kamosku, co jsem tak rok nevidela, a nebo budu doma .... a nebo nevim a vy budete samy uz zitra vecer??
Odpovědět
Profilova fotka
jj, pravdepodobne uz tak od 18h. Ma prijet kamoska z Mejta, ale nevim nevim, ona ma hrozne prace, tak se to rozhodne az zitra
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem konecne sehnala tu kachnu na wc, jak na to je tedka reklama, pac vsechny zavesy s vuni jsou na tyhle novy wc proste kratky, resp. das to tam, ale voda pres to nesplachuje, tzn. ucinek zadnej. ale tohle novy je sikovny, je to takovej gel, pumpou to striknes rovnou do misy a drzi to tam...doufam, ze to o vikendu nepoblinkam :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak Matěj je velkej, Jana je s nim u jejich rodicu - asi si sama po cisari netroufa, tyden byl prej na UM a az tedka se rozkojila. Prej mu byly ty nejmensi ponozky fakt maly, je to macek a mama rikala, ze moc krasnej, to je jasny, cisarem se jim nedeformuji ty hlavy
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy uvidis Mateje nazivo ty??? snad to o vikendu nepoblinkam :D si to na vikend z toho zachoda vyndej ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, nemyslim si, ze bychom se videli, to leda kdyby Jana chtela...treba casem to prave vyndat nejde, je to tam prilepeny
Odpovědět
Profilova fotka
tak muz neco pridal fotek z jeho vyletu: http://picasaweb.google.com/misakovi/...
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, ty jsou paradni....ostnatej drat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, nechci ani vedet, jak moc je zraněnej :D byl rano pred snidani fotit
Odpovědět
Profilova fotka
uz jste doresili ten ridicak?
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, jeho kolega jede pristi tyden do CR na dovolenou, tak mu ho dam a odveze mu ho tam
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo , Mia uz nechrape po obede, ja jsem ale totalne mrtva.....
Odpovědět
Profilova fotka
se ji nechce??? nevi o co prichazi... ja bych spala... a chodi potom driv spat, nebo to vydrzi cely den???
Odpovědět
Profilova fotka
no chodi cca v 9, dyl uz nevydrzi....takze zadna vyhra.....dneska teda spi, ale trvalo to, nechce se ji
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: ty fotky jsou krásný zvlášť ten ostnatej drát :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji, diky.... pochvala od odbornika ho urcite potesi :))) jak jste prezili s muze den, kdyz jste vstavali o hodinu driv??? ;-) tak kamaradka ma na mne cas az v nedeli, takze mam sobotu volnou, mama teda rikala, ze muzeme uklizet, ale to se mi moc nechce... Kristi - mate nejaky plan na sobotu vy? nebo tam jeste budes mi tu kamaradku?
Odpovědět
Profilova fotka
ze byste prijeli treba na Konopiste ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no,t o prave nevim, zda tady bude i v sobotu, pac ma v nedeli rano naky skoleni v Pelhrimove..... ma byt krasne, prece nebudes uklizet...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?