Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi, vy jste doma?? byly jste nekde ??? vypada to, ze je venku tak akorat
Odpovědět
Profilova fotka
jj, byly jsme neco zarizovat a nakoupit a chvili venku, cekam, zda jako usne nebo neusne, podle toho dorazime
Odpovědět
Profilova fotka
tak uvidis...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, no uvidíme co vymyslí no jako nejlepší by bylo, kdyby těch 20cm zbourali, jenže to by museli dělat nově podlahu, vymalovat všechno, no nefim no
Odpovědět
Profilova fotka
to by nám ještě naschvál zdržovali
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz se tesim na kolaudacku, akorat teda nevim, co na to bude rikat prcek v brisku
Odpovědět
Profilova fotka
no já hlavně doufám, že se do konce roku přestěhujem Bobík byl celé ráno vysmátý jak lečo (má dneska narozky), přijedem tam, už tam čekala ta baba od developera, tak se jí tam někdo ptal jak to pak vypadá se stěhováním a ona, že podle toho, kolik bude ted připomínek a že pak až se odstraní, tak bude 2 prohlídka a jestli to bude ok, tak se nám budou dávat klíče a že to vidí tak na přelom září/říjen, tak Bobíkovi hned stuhl úsměv na rtech :-D mě to neva, já si aspon v klidu dochodím v Praze do práce že jo
Odpovědět
Profilova fotka
no dyk je pulka srpna, tak to je tak akorat
Odpovědět
Profilova fotka
ja se taky tesim na kolaudackuuuuu :))) Eli pohoda, do konce roku casu dost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no dyt jo jako jestli to bude na tom přelomu září/říjen, tak budu ráda, to bude fakt úplně krásně akorát
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... tohle mi poslal Petr.... nema se tam spatne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
šiši dobrý :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to se kluci maji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten prijede domu pekne rozmlsanej :D ale stejne je to vsechno na budku... jede domu na dovolenou 4.10. a potom 11.11. a potom az v lednu domu.... vzdycky na tyden s tim, ze ten prvni den prileti az tak v pet odpoledne, takze spis bude doma tak pet dni (jako by jim nemohli dat jednu doovlenou na 14dni) a jsou tam i taci, kterym to dali tak, ze jedou na tyden na dovolenou, potom na tyden zpatky tam a zas na tyden na dovolenou.... to je Kocourkov
Odpovědět
Profilova fotka
tjo, ale to uteče jak svina
Odpovědět
Profilova fotka
tak utece to.... ale teda o vanocich se mi doma nebude chtit byt sama jen s nasima a babi .... vcera mi kamos nabizel, ze muzu byt s nim, ale to se asi pooooos*ral, ze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nic, balim to... jdu pro fotky a potom k Hance.... tak Kristi bud prijde a nebo ne x-) pa zitraaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
jeste nespi, kdyz nepujde, tak jji zabim....zavolam nebo pisbnu
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky loučím, musím makat :-| zítra budu, na utz jdeme až odpo ;-) fááá
Odpovědět
Profilova fotka
tak jo, tak zatim papa, zitra se tesim na novinky
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... Kristi, vcera v pohode... stejne jsem tam byla jen chvilku, Hanka nemela moc lidi, ja sla vcas na radu a za pul hodky jsem byla venku... ani se moc nestrihalo, trochu se to zastrihlo, a necham to na zimu trochu dorust, at mi netahne na krk
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak jsem si byla vcera ve Fotolabu vyzvednout fotky a zjistila jsem, ze mi nedali vsechny fotky co jsem chtela, ale samo, ze jsem vsechny zaplatila, ze ... takze tam jdu dnseksa volat... ]-( proste jsem nechavala delat 65fotek 10x15, jednu fotku 15x20 a 7fotek 13x18 a tech sedm mi proste nedali.... takze nekde se jim vali 7fotek Vojtecha s dortem :-N
Odpovědět
satyy:tak já měla taky problém s Fotolabem, nechávala jsem tam dělat 280fotek ze svatby ve velikosti 10x15 a 6fotek 13x18, vyzvedla jsem je a doma jsem zjistila že mám jen 150fotek a to 90fotek ve velikosti 13x18 a 60 fotek ve velikosti 15x20, takže jsem to hned letěla reklamovat, pak jsem si šla pro ně znovu a to až po 14dnech, říkala že do 3dnů ale jen měla takové ty blbé řeči, a nakonec stejně zas chybělo 10fotek, takže dvakrát reklamace, už nikdy více
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj medan... ja jsem prave s fotolabem nikdy problemy nemela.... takze jsem trochu prekvapena.... jako ja chapu, ze kdyz v Praze delaji vsechny fotky pro celou CR, ze se to muze stat, zvlast kdyz si clovek naobjedna ruzny formaty.... tak uvidime, co z toho bude.... tech 7 fotek neni zas tolik penez, ze bych se tim trapila... jen kdyz si je budu nechavat delat znova, tak zas budu platit ten manipulacni poplatek 40,- ... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
medan - ja te "znam" z tematu Manzelky vojaku ;-)
Odpovědět
satyy:no mě to docela dost vytočilo, chtěla jsem mít už hotové svatební album než přijede manžel ze cvičení a prostě to nevyšlo, a spíš mě víc vytočil ten přístup, prostě žádná omluva
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, teeeeda ty uz mas pupiiiiik ... krasny x-)
Odpovědět
Profilova fotka
bréé rááánko vítám medan satyy: mazec co
Odpovědět
Profilova fotka
a ten foták nový je třeba už jako sůl, ten idiot už ani nezaostřuje
Odpovědět
elis:děkuji
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?