Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, na disce, driv ji provozoval Roba, ted ji ma kamos z Mejta, po pouti tam bylo asi milion lidi, ale my netancili, jen jsme chlastali... Eli, ufff, tak jesteze je to vsechno ok
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, jaky mate podminky na tu, co by mela prijit po tobe??? dcera maminyho sefa hleda praci, tak ze bych ji k vam poslala ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hehe,ja bych se taky hlasila :-D :-D :-D Baaara uz ma sedacku, skoro jako my, taky z Nmecka http://www.modrastrecha.cz/album/view...
Odpovědět
Profilova fotka
sedačka super, akorát mě by vadilo, že nemá područky
Odpovědět
Profilova fotka
jj, to me tez, jaksi se neni o co oprit....
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky eli: hlavně buď na sebe opatrná nechápu proč mi tu fotku smazali, když je svatební :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ženy co říkáte na tenhle foták http://www.megapixel.cz/sony-cybersho... Bobík se do něho zamiloval
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, jestli se do nej Bobik zamiloval, tak asi neni co resit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to řeším, páč jako dost stojí maj ho známí a dělá teda luxusní fotky, to se musí nechat a dá se tam natáčet i videa ve slušné kvalitě
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak jestli je od znamych vyzkouseny, tak co resit.... cena je teda slusna :-.
Odpovědět
Profilova fotka
no myslím, že se tam platí nejvíc za ten dotykový displej
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, to je trochu nadstandart :)))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
áž jo no když my potřebujem nějaký foták ale za lepší cenu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ten foťáček je hezkej :-)
Odpovědět
Profilova fotka
si kup ten, co mame my.....dot. displej je na co? to mi prijde docela neprakticky, prehmatnes se apod. Ale krasnej je, to jo...
Odpovědět
Profilova fotka
mě se hrozně líbí na fotáku taková ta funkce "Dítě", že si tam nastavíš datum narození a ono ti to pak automaticky zobrazuje jak je mimi na dané fotce staré
Odpovědět
Profilova fotka
to fotaky umi??? fiiiiha.... i kdyz, to se ti zobrazuje jako udaj na te fotce jako naporad? nebo je to jen nejaka informace, ktera se tam da zobrazit, kdyz zrovna chci to na te konkretni fotce mit?
Odpovědět
Profilova fotka
no tchánovci mají panasonica a tam si můžeš nastavit až dva data narození dětí i jméno tuším a když je pak fotíš, tak se přepneš na to dané dítě a podle data to ten foták vypočte jak je staré a máš to pak na té fotce
Odpovědět
Profilova fotka
jj, u nekterych to je, ma to pamatovaka na dve decka to jo. Akorat ja bych to na kazde fotce nechtela...ani datumy ani nic takovyho, mam to ulozene v PC podle roku a podle datumu, doclea dobre se v tom vyznam, na cd to mame zalohovany rok po roce...
Odpovědět
Profilova fotka
no na normálních fotkách to taky nemám ráda, ale u těch dětí mi to přišlo fajn
Odpovědět
Profilova fotka
a tenhle Sony to ma?
Odpovědět
Profilova fotka
to nevim ale ti známí ho měli na té chatě, jak jsme byli ted o víku a musím říct, že i já jsem na fotkách vypadala dobře, což je fakt co říct :-D , jako fakt a i to video je dobrý na mimi displej se ovládá perfektně a je to všechno hrozně rychlý no uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, nejsem si jista, jestli je to fotakem a nebo rukama fotografa... to jak na fotkach clovek vypada ;-) a presne, datum ty fotky mi staci, taky si to ukladam zvlast a nemam rada zadny udaje na fotkach.... kdyz to z toho potom nejde vypnout a jediny co, ze to muzes uriznout :(
Odpovědět
Profilova fotka
nas ma taky super video, fakt dobry rozliseni. No, preju dobrej kup
Odpovědět
Profilova fotka
satyy: no fotil to bobík, tak to bylo určo fotákem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
eli: akorát ten dotykový displej docela rychle vybíjí baterku nevim jaký je poměr cena/výkon asi se tam dost platí za design ale vypadá fakt pěkně
Odpovědět
Profilova fotka
jaji: tak to určo, právě proto to řeším
Odpovědět
Profilova fotka
myslim, ze s timhle bys taky udelala paradu http://www.superkamery.cz/superkamery... ten byl druhej favorit, kdyz jsem vybirala ja.
Odpovědět
Profilova fotka
no myslím, že zrovna tenhle maj tchánovci, nebo nějaký hoooodně podobný
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja jdu zitra k Hance na strihani... a vubec nevim co chci.... ja nevim, jestli to mam nechat rust a nebo to zase otrihat.... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?