Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a co... ja jdu dneska "lovit" mladiky do tančírny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: no tak o tobě se to ví dávno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
do ktery? lehce zavidim jakej byl vcera RObert? my dobry, bylo nas tam jen 5, tak jsme jeli na pohodicku
Odpovědět
Profilova fotka
Robert byl vcera jak jinak nez uuuzasnej, bylo nas tam 11, a vcera fakt hral super a dali jsme si do tele... :))) aaale, kamaradka me vytahla nekam do Benesova, ja tam nic neznam, tak ani nevim kam jdeme.... jsme spolu byli naposledy tancit v 16letech (zacaly jsme ve 13ti) ... tak jsem na to zvedava... a jeste mne ceka setkani s mou prvni laskou ... toho jsem nevidela asi od 15ti :-N
Odpovědět
Profilova fotka
v Bene? hmm, tam jsem nikdy netancila, ze nejdete rovnou na Sazavu.... rpvni laska bude urcite tlusta, plesata a absoultne out, tak to prezijes bez uhony
Odpovědět
Profilova fotka
jako na Sazava Fest??? nene, nic nebude... zajdeme pokecat ke sklenicce a potom nekam tancit.... zitra jedu navstivit kamosku do Trebone, je tam na dovoleny.... no, uvidime, jak se Venoušek ukaze... uz se na nej tesim x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to bude fakt fajn vecer..... my klasika doma, ale zitra rano do zoo, pak domu odpocnout a navecer semka http://www.zofingarden.cz/zofin/
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bude taky fajn.... ale do zoo vyrazte brzo, nez bude pařák... teda pokud jim ta predpoved vyjde...
Odpovědět
Profilova fotka
jj,hnedka rano....pac ja chci bejt tak nejak po obede zpatky a delat haji, a mozna jsme se mohli jit i koupat k robovi
Odpovědět
Profilova fotka
po o chci byt zpatky a delat haji :-D :-D :-D to je plan dne :))) ale koupani u bazenku by bylo faaaaajn
Odpovědět
Profilova fotka
no, pac kdyz Mia odpoledne neusne, tak bude vecer otravna, coz znamena, ze misto na veceri pujdeme do haje
Odpovědět
Profilova fotka
jak jsem byla s tou kamoskou v sobotu venku.... tak Mikulasovi jsou tri, on po obede nespi a usne v sest vecer a spi az do rana :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ty voe, to by me taky bavilo... jo, jinak mamka hnedka na me, kde mam Miušku :-) tak jsem musela jit ukazat, no.....maji tam krasny svetla
Odpovědět
Profilova fotka
kecam, nebavilo...vsak by se s R ani nevideli
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, ale treba dneska... ona ho nalozi do auta, on ji tam usne, ona ho jen u rodicu prenese do postele a rodice se o nej az do rana nemusi starat :-D nojo, jsem mamine rikala, ze prijede i Miuska.... x-) a svetla jsou super, co?... jsem zvedava, co nakonec budeme mit v dome... jestli vubec nejaky bude... nejak to vsechno trva dlouho....
Odpovědět
Profilova fotka
ale vcera jsem ji volala po devaty vecer a Miky byl jeste vzhuru a povidal si se mnou... takze asi odpoledne spal...
Odpovědět
Profilova fotka
jako krasny, ale ty co se mne libi, tak byly visaci...takovy obr kolo z melcnyho skla, fakt nadhera...ale visaci si dovolit nemuzu
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to se mi taky libi... ale na to clovek musim mit poradne vysoky strop....
Odpovědět
Profilova fotka
mne uz min. tyden boli za krkem, bych potrebovala masaz
Odpovědět
Profilova fotka
rekni Robovi, at te namasiruje ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz on to neumi, to by mi to zatvrdlo jeste vic.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam rezervovanej spinn na mesic dopredu... jen Robert ma ted 14dni dovolenou :((
Odpovědět
Profilova fotka
no, to je dobry, ja si asi poridim tu kreditku odecitaci, mozna bych neco malo usetrila... Alda asi mit dovcu nebude, on na to neni
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam taky nejakou nabitou kreditku.... je to rychlejsi placeni s tim.... a pry je to o 10,- na hodinu levnejsi, ale kdo vi.... me se libi, ze si to muzu rezervovat takhle pres net a to dokonce primo konkretni kolo... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se loučím máme ještě oslavy v práci hezký víkend fááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
taky mizim... paaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
dobry vecer.... jaky byl vikend?? u mne vyborny... v patek pařba s kamaradkou, zajimavy podnik, desny zjevy tam chodi, takze jsme tam byly nejkrasnejsi x-) pokecaly jsme, zatancily jsme.... ji potom prijel pritel a skoro cely vecer se hadali :-N a ja se potkala se svou prvni laskou neni ani tlustej a ani plesatej.... vypada uplne stejne jako tenkrat... jako mazec, kecali jsme, prohlizeli jsme se nazvadajem a prislo mi, jako kdybychom se nevideli 14dni a ne 14let.... na sobotu mne pozval na fotbalovy turnaj, kde bude zbytek kluku z te jejich bandy a pry mne radi uvidi, takze jsem jela z Trebone rovnou tam, koukala jsem na fotbal a zas jsem ej vsechny videla, polovine z nich uz tam behali deticky :))) a dnesk ajsem se z toho vseho lecila, takze jsem dospavala spankovy deficit, valela se na zahrade a cetla si knizku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hezky vecer, ja ted dovalila ze spinnu, jdu se koupat.... unas sobota super, rano zoo, pak domu, vyspat se, pak jsme se jeli koupat do bazenu a vecer do te restaurace, Mia skakala na trampoline, hrala si, skoro jsme o ni 3 hodky nevedeli. Tak jsme se trosku zpili a bylo to v pohode. dneska jsme se byli koupat rano, az do pul druhy, a pak uz jsme radsi byli doma, pac bylo az moc vedrio x-) ty jo, to je super, ze jste hezky pokecali a on je sam????????? jinak kocar zabalen, krabice akorat
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... taky povedeny vikend, ze vam to dite nesebrali, kdyz jste se zpili :-D jako vcera bylo fakt vedro, jsem se malem upekla.... krabice akorat? tak to je parada ... :)) a moje prvni laska... jak to rict, no byl to fakt vikend x-) pry pritelkyni ma, tak jsem se ptala kde, kdyz stravil skoro cely vikend se mnou,a on, ze je daleko a ze se moc nevidaji =-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no tomu bych ani asi tak moc neveriala a kdepak on bydli? krabice jako by se tam vesly 2 kocarky, akorat myslim rozmery, ktere jsou ok pro postu :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?