Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu se strojit, at ty nakupy mame brzo za sebou
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsme zpet
Odpovědět
Profilova fotka
cus, tak mas vsechno cos chtela??
Odpovědět
Profilova fotka
mam a jeste jsem nasrana, prislo nam preuctovani sluzeb a za nas malej byt chteji 1368 kc za ostrahu? to se posrali???
Odpovědět
Profilova fotka
1370,- mesicne ???? jako kolik tam ty chlapi berou???
Odpovědět
Profilova fotka
to je kurva hodne, ze jo? 151 bytu, v prumeru to bude tak min. 1500 na byt - takze 230tis. je jich tu asi 6 a stridaji se.....kazdopadne jednoho zrusime, pac jako jak muze mit ostraha 25tis. mesicne, to to pujdu asi delat taky
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, to bych sla delat taky.... :D
Odpovědět
Profilova fotka
no, jsem z toho ponekud prekvapena teda.....jsem cekala nakejch 800....max.
Odpovědět
Profilova fotka
tjoooo slušná pálka
Odpovědět
Profilova fotka
:-( no, kazdopadne, kdyz to rozpocitam, tak je to vic za sluzby, nez nam bylo receno pri koupi
Odpovědět
Profilova fotka
a vy to máte i ve smlouvě?
Odpovědět
Profilova fotka
no, samo ze nemame, ale ptali jsme se, ze jo....bylo nam receno do urcite castky, a takhle je to pres.... je mi jasny, ze to nic neznamena, ale kdyby mi rekli, ze to bude tolik, tak by clovek treba reagoval jinak no,to je fuk. Robovi je to jedno, tak me taky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak se mi stal včera dobrý trapas... nastupuju do metra, bylo dost plno, a seděl tam kluk cca 35 let s krásným pejsánkem a hned jak mě viděl, tak vyskočil a pouštěl mě sednout vedle něj, abych mohla jako v poho projít....tak já si sedla a pak mě to tak dojalo, že se mi začlo chtít hrozně brečet, normálně slzy v očích, bradička se mi třepala :-D a přitom jsem si říkala "kua nebud blbka, dyt tě furt někdo pouští sednout" a druhý hlas mi říkal "no jo, ale ne s pejsánkem" :-D ... no drželo mě to celou cestu až na Skalku, tam mě čekal Bobík s autem, já sedla do auta, začla jsem bulet, ten nechápal a křičel na mě, co se proboha stalo, jestli něco s mimi a já, že nic, že mě pustil v metru sednout kluk se psem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hahaha, tak to je dobryyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a mne se vcera stalo, sly jsme s Miou na prochazku a poustel nas pres prechod nakej pan v aute....zatoci doleva, otevrel okynko a povida: Slusi vam to, holky....tak jsem se telelila
Odpovědět
Profilova fotka
jiank me jako dost sere to smirovani na dovolenych a ze ta vila stoji 100tis. za mesic....dyk je kua obrovska a jsou tam dve rodiny, to mi jako neprijde naky prehany, ze jo...a oni z toho delaj fakt aferu. jinak uz mam dort v troube, nevim nevim, jak to dopadne.
Odpovědět
Profilova fotka
tjo to by mě asi nepotěšilo, bych si říkala, že je to nějaký úchyl :-D , já nesnáším, když na mě někdo cizí takhle mluví
Odpovědět
Profilova fotka
nevypadal...a hlavne jel dal, takze jsem to neresila...kazdopadne se mi to nestava
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, to jsou zazitky... Eli breci kvuli psovi :D Kristi bali uchylaci.... no, jsem rada, ze v tom s tema uchylama nejedu sama ;-) ja bych se taky tetelila... je to pekny, kdyz jen pochvali, neslina a jde dal x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Elis :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
určo to nebyl úchyl...ale já fakt nesnáším, když se někdo cizí se mnou baví
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mě se chtělo brečet, když jsem teď viděla foto O. "bráchy" - dycky hlásil jak manželství ne, mimi ne... a teď to foto, jak se culí na svou holčičku... x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mi nevadi, kdyz se se mnou bavi cizi lidi... proste zalezi na tom, jak se se mnou bavi.... ten uchylak, co malem spadnul z toho kola, to uz bylo moc....
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja vzdycky zavidim, ze se nekdo s nekym da do reci, nemyslim tim ozraly v baru, ale kdyz si kluk/chlap na ulici nebo nekde troufne za dne bilyho a oslovi me, tak to je fakt prijemny, teda pokud je hezkej...
Odpovědět
Profilova fotka
presne tak... kdyby mi vadili cizi lidi, co me jen tak oslovi, tak nemam doma Petana :-N
Odpovědět
Profilova fotka
nefim no, já jsem hodně podezřívavá asi... a se mnou se hlavně jen tak někdo cizí bavit nezačne, páč působím prej hrozně odtažitě a drsnácky :-D , když mě někdo nezná
Odpovědět
Profilova fotka
to ja asi taky, proto me to tak sebralo :-D :-D :-D na me taky nikdo nemluvi
Odpovědět
Profilova fotka
no a ted to vypada, ze ja se bezna vybavuju s cizim a lidma na ulici .... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale houby
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?