Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, nejak me boli lebka
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... me neboli nic :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to se mas, vcera jsem si dala na spinnu, jsem malem umrela.... zrovna tam Troska natacel nakou pohadku a kvuli nam nemohli, pac jsme meli ot. okna, takze kraval...aq zravila jsme se s pani Holubovou :-) vecer jsem jeste tak 1,5h zehlila
Odpovědět
Profilova fotka
budes hrat v pohadce??? jsem se dneska trochu zasekla na FB :-x
Odpovědět
Profilova fotka
klid, ja se tam zasekavam furt, hlavne na tech hrach... dneska je krasne, asi pujdu koupit bazenek
Odpovědět
Profilova fotka
hry?? tak to ja nehraju.... ja kecam s holkama.... jinak bazenek fajn, hned bych se prišla vyráchat :D a v patek jdu parit do Benesova s kamoskou.... a ceka mne setkani s mou prvni laskou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee, ty se mas..... :-) my v patek nevim, ale v sobotu ZOO, pak vecere nekde a pohodicka doma, uz se tesim
Odpovědět
Profilova fotka
v sobotu Zoo??? tam jsem taky jeste letos nebyla... ja v sobotu nevim, chci se stavit za kamoskou v Treboni (je tam na dovoleny) a pak se uvidi.... a v nedeli jedu s nasima k segre, kouknout na Vojtecha....
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme prave taky nebyli, tak se docela tesim, ma byt tak akorat.... premyslim, jak se mazou pratele z FB?
Odpovědět
Profilova fotka
myslim, ze se mazou jednoduse.... dal si Pratele - Vsichni pratele... ukaze se ti tam seznam a u kazdyho jmena je křížek, kterym ho vymazes.... a on se to ani nedovi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj, uz to mam, neco jsem promazal, stejne se s tema lidma clovek nebavi
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ja uz to taky trochu promazala....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak kdepak mame tu Elis?
Odpovědět
Profilova fotka
asi hodne prace, jak mela volno :(
Odpovědět
Profilova fotka
hm, to je taky pravda...... husty ten Schumacher,co? to je fakt prca..na to se tesim
Odpovědět
Profilova fotka
co Schumacher?? ja jsem nejak mimo asi
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ze bude zase jezdit, jo?? no, nevim.... ale toho Massy je mi lito :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo, to byla pekna pecka, az jsem se lekla. Kazdopadne od Michaela je to hezky, ze jim helfne
Odpovědět
Profilova fotka
jako ze si udela takovou brigadu a pujde si na vedlejsak zajezdit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj,to je fajnovka. :-) nevim, co mam vecer udelat k jidlu?
Odpovědět
čágos holky, pls pomoc!!! Jsem zoufalá!!! Počebuji nutně poradit .... teď v srpnu slaví švagr 30 a netuším absolutly co mu darovat. Investovat hodláme tak cca 1.000,- ... pak jsme pozvaní aj na oslavu 40 známého - to už netuším vůbec. Zda nějaký sranda dar - asi jo, ale co??? No a pak co byste darovaly holčičce k třetím narozeninám?
Odpovědět
Profilova fotka
hm, hm.... trilety holcicce panenku nebo peknou stavebnici ( nase dostane k vanocum kolo, k narozkam mozna in-line) 30. let - listky na Cavemana 40. let - nakou dobrou lahev, konak, metaxu nebo velkou lahev piti - takovou tu na houpacce
Odpovědět
Kristi, kujííí budu přemýšlet dál, ale tvé tipy si píši ;-)) jen asi ty lístky neklapnou :-( páč on má děsně málo času - i díky tomu že je u nás stále na domečku. Nad tou stavebnicí jsem už taky špekulovala - ale vůbec netuším co ... po něčem mrknu. Nad Tř je velké hračkářství tak tam zajedu. K véči bych udělala studenou místu, nebo salátek s těstovinama.
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz mu ty listky das napr. na zari nebo rijen, tak si cas udela, ne?
Odpovědět
když on je na roztrhání - je hodně šikovný zedník, takový pintlich a vše musí mít akorátní. nic neošidí, je poctivý což se v dnešní době těžko hledá. A když nedělá u nás, tak má domluvenou práci jinde ...
Odpovědět
nebo sem si říkala, že bych mu zajistila nějaký poukaz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko šéf za chvíli odchází, tak se přidám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rankooooo jak bylo??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, jak sis to uzila?
Odpovědět
Profilova fotka
tak dobrý no u našich super, jako dycky, počasí super, u kadeřníka jsem byla, všechno ok ;-) jen Bobík 6 dní nezalil kytky, prej jsem mu to neřekla, že je má zalít, no nic :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?