Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no a reklas mu to, aby je zalil?? a vlasy mas jaky???
Odpovědět
Profilova fotka
tys mu to urcite nerekla, vid? to je jasny.....
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kaji.... Eli, kdyby chtel nekdo z tvych znamých kocarek, tak milerada prodam Chicco, za 1400
Odpovědět
jdu opět na radu .... zrovna řešíme podlahy ... nějaké mega centrum podlah tu není, myslíte že se dá někde po netu objednat nějaký vzorník. Popř. jak jste to řešily vy?
Odpovědět
Profilova fotka
tak za prvé, mi ted trochu vynechává pamět, takže jsem na to myslela, že mu to radši řeknu, ale zapomněla jsem ale taky jsem si říkala, že když je 6 dní sám doma, že ho to napadne ne....no nic no vlasy mám hezký, žádná divočina, jen přeliv na sjednocení barvy a jemně sestříhané kristi: určo se zeptám, nemůžeš mi hodit foto do mailu? ivi: a jaké podlahy? jako jestli lamino, dřevo, marmoleum apod?
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, posilam...
Odpovědět
Eli, no asi dáme lamino. Chceme je všude, jen zádveří a koupelky s wc bude dlažba - se zpátečkou /topení/. Dívali jsme se na marmoleum ale to sme zavrhli - páč je to moc peněz ... možná časem ale teď nee
Odpovědět
ještě řešíme, zda jako opticky oddělit kuchyni od obýváku a zda i jiný typ dát do podkroví ...
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: fotky z dovči nádherný, hlavně nehtíky :-D a Mia má nějaké dlouhé vlásky
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi to je kočár pro větší? můžu se taky poptat... kámošky sice mají zrovna drobečky, ale hodit se může...
Odpovědět
Profilova fotka
ivi: aha, já bych dala všude stejnou plovoučku a prostor v kuchyni bych neoddělovala, ale záleží jak to máte, jestli je kuchyn zastrčená nebo je součástí obýváku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kaji, no.....Mia v nem jezdila od 7m porad, ale je spis pro holky, no.... ;-) ale dik, ze se poptate
Odpovědět
Eli, máme to jakoby do L ... takže se dá říci, že je trochu bokem - ale jídelní kout bude už součástí obývacího pokoje - no nevím no ... zase nechci by to bylo přeplesklé
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to bych možná do kuchyně dala dlažbu, ale mě na tom prostě odrazuje ta překrývací lišta, která by pak byla mezi kuchyní a obývákem
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, ja bych taky neoddelovala kuchyn od obyvaku.... mam v planu mit cely prizemi stejnou podlahu ( u nas teda asi dlazbu) a vrsek neco jineho...
Odpovědět
eli, já nechci dlažbu do kuchyně. prostě mit o příjde hrozně studené, zase když budou 2 typy tak se prostor zmenší :-( a to taky nechci
Odpovědět
Profilova fotka
no tak tím je to vyřešeno ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teď mě napadá že už si nepamatuju co budeme mít my... ale máme kuchň spojenou s obývákem a jídelním koutem tak asi vše v jedné barvě... něco dřevěnýho ale ne plovoučku....
Odpovědět
Profilova fotka
kajka: a co dřevěnýho?
Odpovědět
http://www.modrastrecha.cz/album/view... takhle to máme ....
Odpovědět
mě se moc líbí ty dřevěné drátkované podlahy, ale na údržbu je to pasé ...
Odpovědět
Profilova fotka
drátkované? my máme všude lamino, jen v chodbě, koupěeně a wc dlažbu
Odpovědět
Profilova fotka
Eli to se neptej, to má někde Ondra, zjistím....
Odpovědět
jj ony mají v sobě jako takové pravidelné drážky - hodně se to dává na stropy, šikminy a teď to prý frčí i jako podlaha :-( viděli jsme to min rok na stavíme-bydlíme
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi bych taky nechala podlahu jednolitě... budeš tam mít dvěře nebo to máš volný prostor?
Odpovědět
Profilova fotka
ivi: aha, to neznám, my taky nemám obyč plovoučku, jmenuje se to mořská tráva a má to takové tenké proužky, mám i foto v albu, vypadá to super ;-)
Odpovědět
dveře nebudou nikde - jen dole jak je to schodiště tak budou ty zajížděcí dveře ... si nemožu vzpomenout jak se jim říká. Takové ty zajížděcí do stěny. To vlastně bude odděleno zádveří od schodiště. Páč schody jsou součástí obýváku. Od něj sou odděleny pouze příčkou, kde bude krb
Odpovědět
Profilova fotka
ivi: jj, ty máme v obýváku taky ;-)
Odpovědět
mmt na ms dám aktual. přízemí
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?