Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
antikoncepční?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, pro mne to teda antikoncepcni bude... tolik deti... brrrr
Odpovědět
Eli páč tam bude 5 dětí ... a jen 3svobodné pro které to bude antikoncepce jak Brno!
Odpovědět
http://www.znojmocity.cz/vismo/zobraz... nechcete některá dorazit, nechystáte se????
Odpovědět
Profilova fotka
achááá :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem si asi hodinu psala s muzem... psal: rano su vstal..o pul osmy..šel za klukama..s frantou(odjizdející ridic)jsme si projeli zakladnu co kde je, prolezli auto..a ted odpočívam) az se tu zabydlim budu jen studovat a číst.. knihovna tu je.. spiinnové kola
Odpovědět
Profilova fotka
mmt vy už máte v 1981 pět dětí?
Odpovědět
Profilova fotka
Yw, Ded, Veru, Mmaky, Evulka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
šiš mazec :-D satyyy: to bude mít dobrou oddychovku ne ;-) a super, že jste taklhe ve spojení
Odpovědět
Eli jj u 81 byl loni baby boom :-D x-) vše odstartovala Yw ;-) Kristi, hmm to je dobrá náplň dne. Jen na to spin kolo bych nevlezla takový vedro :-p
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, deti jako smeti :)))) no, rikam, ze jel na dovolenou do teplych krajin.... myslim, ze mu je jen lito, ze nemuze na vylety do tech hor ... jen tak s batohem pesky... ale treba se tam projede aspon pracovne... az se pry trochu zabydli, tak posle nejaky fotky.... zatim spojeni OK, vyhrozoval, ze bude net az za tyden a zatim dobry... vcera jsme i volali a bylo to OK ... jde o to jen zaplnit vsechny volny vikendy aktivitama a bude to dobry.... x-)
Odpovědět
Kristi, tak vidíš další týden po srazu můžeš dojet do Znojma na vínečko x-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobre ranooooo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bré dopo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cus tady to teda zije....
Odpovědět
šiši, že není v plantosti ňákej zákon co by přikazoval zaměstnavatelovi bazén na pracovišti, nebo placené volno v případě, že teplota přesáhne 30 °C ;-) to by byl veget :-D
Odpovědět
Profilova fotka
chtěla jsem na návštěvu, ale koukám, taky mrtvo... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
bry vecer, ja byla zase bez netu, ufffff. Pridelavali mi policku v koupelne a samo se navrtali do kabelu, takze vysekat kachlicku, mozaiku, spravit a zase zadelat, jeste zitra mi to budou dodelavat, se fakt poseru. do toho Mia cely den nespala, takze fakt des...a to vedro do toho
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko.... jejej, navrtany kabel :(( sikulove ... tak snad uz se tu brzo objevis x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hééééééépy svááááááááátek tůůůůůjůůůůůůůů hééééééépy svááááááááátek tůůůůůjůůůůůůůů hééééééépy svááááááááátek tůůůůůjůůůůůůůů míííléééé Kííííkinýýýýýýýýýýýý hééééééépy svááááááááátek tůůůůůjůůůůůůůů x-) x-) x-) x-) x-) bré ránko
Odpovědět
Brý jitro. Tak všem Kristýnkám vše nejlepší k svátku ;-)
Odpovědět
Ahoj Eli, tak tobě popřeji alespoň pěkný den když nemáš ten svátek 8-)
Odpovědět
Všem Kristýnkám vše nej k svátku ;-) jinak, brý den! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
oooo děěěkuji ;-) má být super počasí, co víc si přát ;-)
Odpovědět
Eli, no tak snad to vyjde. Ale ten víkend to zase kazí! Zítra déšť na celém území a v neděli max do 23 °C :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no ted mi to fakt nevadí :-)
Odpovědět
mě teď taky ne, ale zítra mě to bude motat :-p :-D ale naštěstí se dá dělat už uvnitř, tak je to OKi
Odpovědět
Profilova fotka
mě by nevadilo, kdyby bylo celé léto cca 23 stupnů
Odpovědět
tak to já tedy ráda ty vedra. 30 mi vůbec nevadí. to se totiž pořádně ohřeji a prohřeji až do morku kostí, jinak jsem totiž hrozná zmrzlina =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mě vedra nevadí, když nejsem těhotná :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?