Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobry den.. vas tu ale je :))) diky za prani x-)
Odpovědět
Nj mě to pořád nedochází :-N a je ti více zle nebo se ti motá hlava? Šiš ať sem jednou krystal přes zimu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zítra mi začíná 5 měsíc...nevolností jsem si za ty 4 měsíce užila až až, ted už je to ok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem si vcera dala do tela na spinnu ... zrovna byla ta bourka, takze vlastne o zadny nevim, az rano na netu jsem se docetla, ze neco bylo... vylezla jsem ven, jen jsem si rekla, ze asi sprchlo, protoze byly louze ... a lip se dychalo... ale ze to byl takovej mazec, to jsem nevedela :-D jo a koupila jsem si vcera vecer v Reservedu plavecky x-)
Odpovědět
Kristi ahojky ;-) Fíha, 5m to letí jako voda. Tak to budeš mít mega hodné dítě ... si vzpomínám jak bylo zle Evči a Markétce .......... :-((
Odpovědět
Profilova fotka
a maj hodný děti jo? kiki: jééé jakééé?
Odpovědět
ten náš vagabund od dvou píííí :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evi: no tak super :-) , jo pošli nějaké foto
Odpovědět
Profilova fotka
takovy plavky :D cerno bily, zkusim najit nekde na netu...
Odpovědět
Profilova fotka
Brý tro ženy :-) Kristýnkám vše neeeeeeeeeeeeeeeeej :-)
Odpovědět
Eli, hodila jsem ti link na fotky do IP :-) No ono je fajn že takhle spí, ale na druhou stranu když dlouho nekojím tak pak mám děsně nalitý prsa a musím odsávat. Jinak se mi z toho zase ucpe kanálek jako minulý týden a to bolí jako prase :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Evi a koušelas ho budit? na papu? i když to je asi škoda když tak hezky pííííííí :-) ale vím ež švagrová kluky občas budila když kuci spali dlouho... ani ne tak kvůli jídla, ale aby pak spali v noci.... i když, u Tomína to bylo jedno :-D hajzlík malej....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jéé Evi ten je krásnej...a seš si jistá, že jsi ročník 81? :-D vypadáš tam hrozně mladě
Odpovědět
Káji, když ho vzbudím tak mi u prsa hned zase usne a netahne :-( tak ho nechávám spát a odsaju a zamrazím. Už mám doma 6 balíčku á 150 ml :-D Eli, mladě jo?! Ó to děkuji, ale zdání klame :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
evi: hele fakt, já bych ti víc jak 20 netipla
Odpovědět
ježiš tak to děkuji moc teda x-) x-) dítě nechám doma a vyrazím někam na lov :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Evi dobrýýýý, tak při dalším mimi to bude dalších pár jednotek dolů :-))))
Odpovědět
tak pokud půjde věk dolů s dítětem, tak si taky pár pořídím :-D)
Odpovědět
kdyby to šlo bez toho blití předtím a bez té bolesti u porodu tak jako omlazovací kůru to beru :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko, jak se mame?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kristi, už funguješ?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Kristi...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, a v nedeli snad bude i nas pc a fotkyyyyyyyyyy
Odpovědět
Profilova fotka
hurááááá
Odpovědět
Profilova fotka
no, doufam, doufam. ted jsem voalal kvuli telce a zatim neni hotova, ceka se na dily,ale co s ni je mi nerekli, tak cekam, ze mi zavola jeste technik
Odpovědět
Profilova fotka
ty voe, co ten dolar dela????? on snad za chvili bude zadarmo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
no,to nevim, i euro je dobry docela
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: a co je s TV? to jsem nějak nechytla?
Odpovědět
Profilova fotka
nejde nam, je v servisu. Proste ani nesla zapnout ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tjo, to brzo teda
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?