Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
cena je jako bomba... ja si ho asi nekoupim x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já si ho nekoupím určo, mě se ani moc nelíbí
Odpovědět
Profilova fotka
není to ten kočár? http://www.modrykonik.cz/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
no, myslim, ze to je on.... ale neni karbonovej, protoze to by byl cernej a ne stribrnej... teda pokud mam dobry informace....
Odpovědět
Profilova fotka
tak PF mám z krku
Odpovědět
Profilova fotka
huraaaa... a vanoce muzou zacit ;-) a nebo mate jeste nejakou neodkladnou praci??
Odpovědět
Profilova fotka
no snad ne, ale ono se určo ještě do zítřka něco vyvrbí
Odpovědět
Profilova fotka
to uz snad ne...
Odpovědět
Profilova fotka
no hele před vánocema je to dycky maso, nevím co ti lidi blbnou
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, nekdy mi prijde, ze si lidi mysli, ze s koncem roku prijde konec sveta a tak se snazi dohonit a vymyslet, co se da...
Odpovědět
Profilova fotka
joo jooo přesně tohle jsem říkala kolegyni na o dneska lidi maj prostě pocit, že se s novým rokem změní zákony nebo co
Odpovědět
Profilova fotka
no, ono to nekde plati... jak se ma od noveho roku platit za prepis tech starych aut 10tis... tak kolega si sel zapsat vcera auto, otviraji v 8, on tam byl pred sedmou a uz tam bylo asi 300lidi... tak se na to vykaslal... vsichni ty stary plecky musi zapsat jeste letos, nebo to bude drahy.... on, na to nespecha, tak pry to necha az na leden....
Odpovědět
Článek se načítá
můžu k Vám ... u nás je děsně mrtvo .... :-( satyy: no náš kolega to řeší už 3 den a ještě se na řadu nedostal ... :-.
Odpovědět
hm ... a tady je taky mrtvo ... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem ted dorazila domu, jsem K.O.
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem doma trochu uklidila a za chvili pujdu spat... Kristi, tak vsechno zarizeno???? koukala jsem, ze uz se u vas porodilo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, jjj..misto chobotnatky mame kluka, to me poser. zarizeno dost, nakoupeno jeste vic...des bes. Jsem si musela nalejt dvojku a jdu jeste mrkat na nektere katalogy a vybrat si tu fialovou do obyvaku.
Odpovědět
Profilova fotka
no, to musel byt docela sok, kdyz cekali holcicku a je z toho kluk =-) fiiha, takze nakonec nebude tapeta, ale fialova??? ja uz se tesim na fotky, az to bude hotovy x-)
Odpovědět
Profilova fotka
proc na fotky, snad dorazite na holcici kolaudacku, ne???? planuju kolaudovaci unor...celej :-D :-D :-D tapeta nebude, bude fialova na stene za linkou, + tam bude bilej obklad s pruhama z fial. mozaiky....jsem se rozhodla proste. k tomu ta bila + ten orech a videla bych to i na doplnky bud v lahv. zelene nebo zlate, to jeste neviiiiimm
Odpovědět
Profilova fotka
teeeda, to bude narocnej unor... kdyz bude celej mesic kolaudacni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vsak ale unor ma jen 28 dni :-D :-D :-D dyl bych to fakt nedala
Odpovědět
Profilova fotka
no to je pravda... jeste ze je to tak kratky mesic :-D jsem byla dneska koupit brambory na salat :o))) tak mam aspon neco na ty vanoce.... a taky jsem koupila zmrzlinku .... se musim drzet, abych ji nesnedla hned :-N
Odpovědět
Profilova fotka
brambory na salat? a co k tomu?? abys nezapomnela koupit ten zbytek.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no.. toho se taky bojim.... ale nejakou zeleninu tu mam, tak to bych splacala... jeste musim vymyslet nejaky to maso.... kapr nebude, tak asi koupim v utery lososa... a 25.12. bychom si mohli dat vinnou klobasu... ale to taky budu resit az v utery..... budu cely vikend psat seznam, co musim poridit a vecer k televizi jsem koupila cokoladovou Haagen Dazs zmrzlinku... to si dame do nosu jo a vlastne jsem jeste koupila hrasek na polivku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jezis, myslis Belgian chocolate??? tak tu miluju, krome Strawberyy cheescake a jeste Dulce de leche, mnaaaaaaaaaam...delas chute
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam na ni taky chut... ale bude az k Jezisku x-) my si domu moc casto zmrzlinu nekupujeme... mam radsi v lete tocenou... ale na vanoce si kupujeme tenhle luxus :-)
Odpovědět
Profilova fotka
my taky ne, nemame mrazak :-D :-D ale dobrej napad, k Jezisku by byla dobra, lepsi nez cukrovi... v lete jedine jahodovy Calippo nebo tocenou jakoukoliv, nejlepe tu cervenou vodovou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, lepsi nez cukrovi, urcite :o)) pred chvili mi zvonil telefon.... chlapek, ze mi jde seridit skrin v kuchyni =-) ... jako rikali, ze se mi dneska ozvou a domluvime termin, ale nikdo nevolal a najednou on stal v devet vecer pred barakem.... no, mel docela stesti, ze jsem byla doma.... takze potravinova skrin uz zase jezdi tak jak ma.... se mi zacala vysouvat cim dal tim min :-N ... jen tam neco promazal a uz to funguje... no, mozna bychom to zvladli sami, ale kdyz je to v zaruce, tak proc to nevyuzit...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to bych cumela jak pero z gauce, prijit mi nekdo neco opravit v 9 vecer :-o
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja jsem taky cumela... jsem si rikala, jestli ho mam vubec pustit domu... no nic, ja uz to balim a jdu spat... rano jedu na katastr do Nymburka... tak dorazim pozdeji... dobrou noc
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?