Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
krasne pri tom vetru schlo pradlo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo... :) v sobotu to jeste slo, sice jsme byli na kolech a proti vetru se nejede mco dobre... ale vcera uz foukalo moc a byla mi zima... a hlavne odpoledne se i zatahlo... co vy a fáro???
Odpovědět
Profilova fotka
no, my dobry...dokonce jsem i ridila automat, trosku nuda ale. Jinak auto neporovnatelne pohodlnejsi, prijmene na jizdu, diry v silnici nebyly ani znat, moc fajn. Akorat jsme meli slabej motor, tak si asi jeste pujcime to silnejsi a uvidime.... na barve jsme se shodli, na vybave taky, takze dobry.
Odpovědět
Profilova fotka
a vcera jsme nebyli nikde, ja vesela zaclony, prala, varila, presazovala bylinky, pac mi svine nevyrostly a pak jsme si hrali s Miou na terase a venku, hazeli jsme ji mic, jak psovi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vy mate dite a psa v jednom ;-) :-D takze nove auto bude?
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja nevimm, ja jsem jeste proti, pac mi prijde, ze tohle je jeste mlady autiko, mame ji teprve dva roky a ja ji mam moc rada, ten Mercedes, to uz si ani poradne nezaridis, i kdyz ta verze,co chce R ma sekvencni razeni jak u formule, na volantu...
Odpovědět
Profilova fotka
šuš ženy jsem tu na skok, než si mi zaplní kancl jak se máte?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, zase hodne prace? tak vydrz...jaka byla dovca?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zeno... jaka byla dovolena???
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, že jsem měla v pátek dovču, tak se tu hrabu papírama prodloužený víkend super, oslava super, zpíval nám Krajčo, byly tam břišní tanečnice, třípatrový hotel jen pro nás, přes 100 pozvaných lidí, mazec
Odpovědět
Profilova fotka
a zjistila jsi,co Krajco ma za dite????
Odpovědět
Profilova fotka
má kluka, jméno nevíme
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aspon neco ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky jsem si říkala jinak dárek se vyvedl, šéfce jsem koupila krásnou origoš kytku...prostě se to vyvedlo už jste nějak domlouvaly do pivo?
Odpovědět
Profilova fotka
nedomlouvaly, mne je to jedno, spis vy se nejak domluvte. jo, a videli jsme se s Luckou a Alexem, je to proste kluk, obcas pozlobi, ani jsem nevedela, jak ho pochovat, normalne...
Odpovědět
Profilova fotka
njn kluci jsou fkat asi jiní než holky
Odpovědět
Profilova fotka
jsou no. prej uspava na ruce a tak
Odpovědět
Profilova fotka
no... se na pivo nejak domluvime... ja mam od 8.5. do 24.5. dovolenou.... ale budu tady, tak bych si jeden vecer mohla najit cas.... ale nemuzu 13., 14.5. ... takze navrhuju utery 12.5. a nebo pondeli 18.5., utery 19.5. a streda 20.5. ... a nebo 21.5. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja nemuzu 7.5, to uz jedem vecer pryc....jinak je mi to jedno
Odpovědět
Profilova fotka
hele tak to necháme po těch volnech a domluvíme se operativně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: a jak pokračujete se stavěním?
Odpovědět
Profilova fotka
ok... ja mozna to prvni volno stejne nepreziju.... ve ctvrtek odjizdime smer Jeseniky a ceka nas tridenni prechod Jeseniku... pomoooooc se stavenim pokracujeme tak, ze mame nejakou cenovou nabidku, kresli se projekt a meli bychom v nejblizsi dobe podepsat smlouvu na hrubou stavbu... a budeme cekat az bude projekt nakresleny a budeme zadat o stavebni povoleni...
Odpovědět
Profilova fotka
a vyuzijette nejak ty dotace??
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jde rychle... a ty dva týdny dovolené máš ted proč?
Odpovědět
Profilova fotka
no, se do dotaci asi nedostaneme... na novy dum davaji, jen kdyz se vejdes do kategorie pasivni dum, coz se nam asi nepodari.... myslim, ze zustaneme u nizkoenergetickyho a tepelny cerpadlo ani kotel na biomasu mit nebudeme... mozna solarni panely a to nevim, jak je to s tou dotaci... ale zadat muzes stejne az to bude hotovy, takze je to jedno (teda penize dostanes az to bude fungovat)... a treba dotace na to, ze si postavis pasivni dum (coz je sakra draha zalezitost) je jen 120tis. ... coz je v ty cene trochu zanedbatelny...
Odpovědět
Profilova fotka
to se spis asi vyplati na to zatepleni a vymenu oken, co?
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja jdu makat. Musim se pochlubit, ze toho je stale vic a vic, Roba uz maji pres 1000 zakazek, to je mazec. Pamatuju, jak jsme zacinali na 15 ks.
Odpovědět
Profilova fotka
no... na to zatepleni asi jo... jen spousta lidi by si to udelalo svepomoci, ale oni ti to daji, jen kdyz si to nechas udelat firmou, takze nejaky chlap v novinach psal, ze se mu to porad vyplati udelat svepomoci, nez pres firmu s dotaci.... ale na ty panelaky, kde je to stejne pres firmu je to asi dobry... ale zase je fakt, ze takhle se to asi lip ohlida, kdyz je to pres nejakou firmu, nez se tamhle Pepik si zazada o penize a neco si naplaca na barak a potom za dotaci pujde na pivo :-x
Odpovědět
Profilova fotka
holky už mám plný kancl, tak zatím krist: super že se vám daří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli, papa a at ti to jde rychle od ruky... ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?