Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
OK, uvidím jak budu stíhat a pošlu mejlíkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
v pohode... to zas tolik nespecha ;-) diky moc
Odpovědět
Profilova fotka
ivi,ahoj. Uz jsme zpet. No, jsem spokojena moc, hrozne rychle to vari a kdyz se st im naucis pracovat, tak super. Ale chce to trosku cviku, na zacatku je lehke neco spalit.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj... kde mame Eli?? ma volno???
Odpovědět
Profilova fotka
jo, myslim, ze rikala, ze ma dneska dovcu
Odpovědět
Profilova fotka
no... ted uz to bude fajn, dva kratky tydny :)) a potom dofolenaaaaaaa ale stejne jedu zase pristi tyden na dva dny pryc :-p a ve ctvrtek jedeme smer Prostejov a na ten dlouhy vikend planujeme s kamaradama prechod Jeseniku, tak jsem zvedava jak bude a jak to zvladnu
Odpovědět
Kristi ahojky ;-) to je super, je to tedy i rychlejší než sklokeramická? Vím, že ta se dlouho nahřívá. A když to porovnáš s plynem ... je to tak nastejno? Od jaké firmy ji máš?
Odpovědět
u nás je mrtfolno - můžu k vám? na chvilku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi... videla jsem ji u Kristi v akci a je to mazec jak rychle to uvari vodu... a hlavne ta plotynka po nepaaaali... bala jsem se, ale zkusila jsem si sahnout ;-) s plynem je to asi srovnatelny... ale zase pokud jsi treba zvykla na wok panev, tak ta je na indukci nepouzitelna
Odpovědět
Profilova fotka
jasne... ale u nas je taky mrtvo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, ja mam Ariston, je to jeste rychlejsi nez plyn, o sklokeramice nemluve. myslim, ze Miele dela indukci se zabudovanou wok panvi, docela fajn napad.
Odpovědět
Profilova fotka
ja se plynu bojim, takze u me to nehrozi vubec.... takze ja taky budu volit indukci.... nastesti jeste nemame zadny hrnce, tak rovnou koupime ty prave :-D co planujete na vikend?
Odpovědět
Článek se načítá
holky kují za info, Satyyy takže ses nespálila - to jako že to vypnu, šmáknu a ono nic?! Fíha to je supééér. No tak pánev wok možná aj oželím, páč ani ji zatím nemám. Hmm budu na to muset mrknout ;-) sice kuchyně ještě dlouho nebude, ale je dobré míti přehled ;-)) Kristi, to jde ještě být rychlejší než plyn? Hmmm .. tak to budu furt pálit :-D) Podle čeho jsi prosím vybírala značku spotřebičků - podle doporučení, vlastních zkušeností? Vůbec nevím z jaké strany to mám brát. Rozhodně chci spotřebiče v té kvalitě A+ nebo co to teď je ... ale pak se nechytám
Odpovědět
Profilova fotka
od zitrka od rana mame pujcenyho toho novyho medoura, takz se pojedem ukazat ke tchyni, vyzvednu si zaclony, snad konecne uvidime Lucku i s Alexem a navecer si opeceme poricsky spekacky, pro ktery jsem vcera jela. Vecer domu, davaji hokej. A nedeli asi nekam na vylet, kdyz mame tu karu, ze?
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi.. jako je to teply, ale neni to horky, ze by se clovek spalil... je to jako kdyz sundas z pracovni desky teply hrnec... proste mi to prislo jako kouzlo x-)
Odpovědět
tak mamča i tchýně vaří na plynu -t akže na to sem já zvyklá. Sadu jednejch hrnců mám, jinak eee .... víš jak budu trávit víkend??? pracovně - na stavbě ;-) vám prásknu tajemství ...... ještě pár dní a nepoteče nám do domečku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, jo jde, hlavne na vodu treba na testoviny, das to na c. 9 a jeste zapnes Booster a mazec, okamzite to zacne bublat... znacku mam kazdou jinou, troubu samsung, lednici electrolux, mycku whirpool, varnou desku ariston a digestor mam franke. Vsechno jsou A nebo A+, pote jsem se rozhodovala dle ceny a dle toho, co jsem pozadovala. Se vsim jsem max. spokojena, jen lednice se Robovi zda hlucna, i kdyz ma jen 38 dB
Odpovědět
Profilova fotka
mate pujcenyho toho medoura??? takze do nej pujdete???? a v kolik je zitra hokej?? musime naplanovat vylet na kolech tak, abychom to stihli... Ivi, uz bude strecha??? tak to je parada... takze budete mit strechu nad hlavou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, to je super, strecha je uz velkej posun Satyyy, joooo, mame ho pujcenyho az do pondeli, jeste nevime, ani jsme ho nevideli :-D ale je krasnej
Odpovědět
Profilova fotka
zitra ve 20h. Cesko - Dansko predtim odpoledne jeste CR-USA Fed cup, sakra.
Odpovědět
Satyyy ... aha tak to jo, mělo mi to docvaknout, že nic nemůže být studené ihned po sundání :-D) není dneska pátek??? :-D No já právě netuším zda vše brát od stejné značky, či si spíš vybírat. A lednici máš volně, nebo zabudovanou? My bychom ji rádi zabudovanou - tak snad by to mělo i trochu tlumit ;-) tahleta se mi líbí a je i cenově přijatelná : http://www.elektro-nakupy.cz/kat-indu... Jj no v polovině května bychom to měli mít komplet x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my mame lednici volne, nebylo tak nejak kam ji zabudovat, pac tam kde by mohla byt je predtim hnedka zidle a stul, takze by se to nedalo otvirat.. Ivi, tak to je presne ta deska, kterou mam ja ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
od osmi hokej, to bude doma boj o televizi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
proc? oni snad davaji jeste neco zajimavyho?
Odpovědět
no tak hokej ani tenis neuvidím, páč budu venku pracovati ;-) ale to nevadí. Děláme to pro sebe takže tak :-) No nato, že jsme začali v září betonovat desku, 1/11 zalití stropů a pak vlastně až do března nic, páč bylo hnusně a padal bílej bordel, tak za měsíc jsme stihli nachystat podkroví + druhý věnec ... no a teď o víku jdeme na příčky v přízemí :-)) Kristi a moc hlučí??? Nebo má R citlivější sluch? Fakt je to ta tvá? Sem se koukala že z 27 na 15tis - celkem velká úspora.
Odpovědět
Profilova fotka
no nedavaji, ale mama na hokej nekouka....
Odpovědět
Profilova fotka
Ivi, mne se to nezda, akorat jak clovek vecer cuci na telku,t ak je to takovej element rusivej...mne to nevadi, zvykla jsem si. R je citlivej, zrejme.
Odpovědět
Kristi, tak to jo - no pokud na to nejsi zvyklá tak to vadí. Ale tak snad časem si přivykne. Přeci nebudete kupovat novou? :-) Tak my máme naštěstí kuchyni jakoby v rohu domečku a tV plánujeme u krbu v protějším rohu /jako by po úhlopříčce/ tak snad se to ztratí - pokud bude hlučná. Jinak, klidová část domu je v podkroví - takže tam to snad neuslyšíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
klep klep :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdo tam??? :-) Ivi, no ja vybrala jednu z nejtissich pac predtim amerika byla fakt huste hlucna, ale ono si fakt clovek zvykne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?