Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj taky máme v plánu brusle a kolo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, bezdetny, to se to sportuje :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tjo to já věřím, že budem sportovat i s děckem
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja taky verim, ze to pujde i s ditetem.... jen s tim cizim v sobotu nevim, jak to zvladneme... ale segra si s tim hlavu nelame, ona jede s mamou do Prahy na nejakou vystavu, jeji muz ma nalomenou ruku, tak bude doma... a ona nam tam necha Vojtu a ani se nepidi po tom, jestli chceme nebo ne... tata bude teda hlidat, ale ja jim musim uvarit, takze ani nemuzeme vypadnout... to nam to spolecne bydleni u rodicu pekne zacina :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my nesportovali ani pred, ja se tesim, ze za rok za dva vytahnu tu Miu na brusle a budem se ucit spolu
Odpovědět
Profilova fotka
my budem pridelavat ty policd ;-) teda to zase bude kecu u toho
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: tu ořechovou z Ikey? a co obraz?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, orech obraz uz je hotovej, pry to musel manik jeste hoooodne upravovat, a dobarvovat, ale kazdopadne je a budu ho mit pristi tyden
Odpovědět
Profilova fotka
vcera jsem objednala Mie cepicku, krasnou pani mi uhackuje bilou s cervenyma puntikama ;-) k ty novy bunde, co jsem ji koupila
Odpovědět
Profilova fotka
ooooooooooooooooooooo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ajé volali nám z Holdingu, že maj nějaký problém v koupelně s větrákem a obklady, tak tam budem muset asi zítra fičet
Odpovědět
Profilova fotka
tjo tak jsme to ted domlouvali, že se zítra stavíme do bytu a paní z Holdingu, co nás má na starosti, tak říkala, že je to fajn, že když už máme tak drahou koupelnu, tak aby se to něčím nepodělalo a že se na to byla koukat a prej to vypadá fantasticky x-) x-) x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
teeeda, no tak hlavne ze zavolali predem a ne az po tom, co neco zmrší ;-) tak to blejskni, tak se taky pokochame x-)
Odpovědět
Profilova fotka
blejskat budu jak strhaná
Odpovědět
Profilova fotka
super, budu se tesit na fotky
Odpovědět
Profilova fotka
jdeme ven, pa
Odpovědět
Profilova fotka
se máááte
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsme tady...ty voe, jsem nachodila asi tak 10 km, pekny...a jeste jsem nejedla.... mam darky, knizku o Mrazkovi, druhej dil - rpvni mame doma. Pak CD a jeste kosili na ven....a tim koncim
Odpovědět
Profilova fotka
je tam krasne, co??
Odpovědět
Profilova fotka
nááááááááááááááádhera
Odpovědět
Profilova fotka
bozsky, Miu jsem nechala jen v tricku s dlouhym a sebe taky. A musela jsem ji natrit, pac to slunce fakt pere
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se pomalu loučím užijte si krásný víkend joooooooooooooo bych málem zapomněla příští týden mám dovču :-D :-D :-D jedeme s Bobíkem na kola k našim, máme hafo dovolené ještě z minulého roku ale snad bych měla být sem tam na netu tak fáááááááááááááááááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
Eli mej se a uzijte si dovolenou.... snad bude pocasi pokracovat v tom, co načalo ;-) paaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano... vikend jsme prezili a ted zase pracovat bylo krasne... opalila jsem si nosik :))) a hlidali jsme Vojtu a ja jsem poprve prebalila mimino :-x
Odpovědět
Profilova fotka
nazdarek, koco. Tak tady budem samy jo? no, ja se jedu podivat do jedne prodejny latek, maji tam asi 6500 vzoru, a za super ceny, tak doufam,ze neco prikoupim a o vikendu budem tvorit. police samo namontovany nemam, ze.... na konovi novy fotky, se mi vcelku povedly, myslim... http://www.modrykonik.cz/album/album.... jinak muzi bylo vcera teda 30.let....ale fakt velka oslava bude az v lete, prase a sudy
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... kam razis na latky???? fotky super... tahle je bozi: http://www.modrykonik.cz/album/view.p... x-) ja vzdycky kdyz jedu po magistrale, tak vam mavam do bytecku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ze preju muzovi vsechno nejlepsi... :-) dneska ma narozeniny muj bracha... je mu uz 24! =-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... tyhle saty delal muj bracha, kdyz prijel do UK a nemel jeste rpaci, tak byl na brigade u jedne umelkyne a delal tam tyhle satky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, bracha sikovnej, moc zajimavy.... jedu nekam do Holesovic, u trznice je nakej ten kram http://flex-tex.cz/index.php
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko přepadovka :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?