Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem uklizela, tak jsem zplavena, stejne to ale vecer bude to samy v bledemodrym.... ted jdu uspat prcka a asi vytuhnu s ni..na chvilicku. A pak pujdem ven
Odpovědět
Profilova fotka
se máš, taky bych si dřímla po obídku
Odpovědět
Profilova fotka
hezke rano, dneska valim do Hornbachu, do Ikei a taky musim sehnat muzi aspon nakej darek....
Odpovědět
Profilova fotka
v Polsku.... http://www.allegro.pl/item590143475_d... to je asi tak 5x levnejsi nez tady, hlavne tady fialovej nemaji
Odpovědět
Profilova fotka
bré ránko
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je dneska náááádherně cooooo, já mám jen košili a balonák, báááááááááájo a ten víkend, už se chystáme na brusle co ten koberec, bereš ho?
Odpovědět
Profilova fotka
nevim, je to polsky aukro, no....ale naka holka by me to nejak koupila a preposlala, mne se libi hrozne moc
Odpovědět
Profilova fotka
no tak snad ti to vyjde
Odpovědět
Profilova fotka
no, snad jo. padime, vratime se nejak po obede 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted je dobrý polský kurz já jdu po o na soud papa
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to tady budu sama....i kdyz ne, jdu s Miou na zapis do skolky a aktivne jsem si koupila kvetinace, nakou zeminu na bylinky, tak budu sejt bylinky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dobre ranko... jsem doma... pripojka je hotova x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no caauuuu, tak to je super, sikula nejvetsi. Takze zadne problemy??
Odpovědět
Profilova fotka
cau... no, vcera jsem mela bobky.. a jeste jak jsem z toho vseho byla unavena, tak bych jen nekam zalezla a brecela... ale nastesti ten nasich znamy je sikula... vsechno vymyslel... takze rano v pul osmy jsme zacali kopat, nic jsme neprekopli a v jedenact bylo zapojeno... a cele odpoledne jsme to zahazovali a tak... mam nejaky ten mozol... ale je to za nama... jsem o par tisic lehci, ale uz jsme na svym a do silnici uz nemusimeeee.... :-) jeste k tomu vyslo super pocasi, tak to bylo fajn ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty voe, to my kopali asi 2 dny, nejdriv Roba machroval, jak to vykope a houby, druhej den zavolal chlapka s minirypadlem a jelo se....ale my to meli tak 10 metru, mozna vic...
Odpovědět
Profilova fotka
no, my to meli pres silnici cca 12m ... ja mela objednany bagr, takze vykop byl za dve hodiny hotovy... potom to zapojili... a zacali jsme to zahrnovat... nejdriv takovy jemny sterk koleckem a lopatou a potom prijel jeden chlapek a mel takovyho toho bobika... a jelo to.... :)) jsem museli co nejrychleji, aby zase mohli jezdit auta... sice to neni zadna hlavni, tak 20aut denne... ale i tak... nasel se jeden prudic, ridic autobusu...
Odpovědět
Profilova fotka
to je des, a kdy to ma jako clovek delat? my bydleli ve slepy ulici, takze pohoda.... boli me lebka, asi jak mi na ni svitilo celej den. bylinky mam sazety, na stole kytku, ve vaze na lince naky zeleny, co jsem urvala v rigracich, no jarne to u nas vypada
Odpovědět
Profilova fotka
no... my jsme z te nasi dneska na chvili taky udelali slepou :-D ja jsem z toho slunicka taky nejaka unavena... sice jsem si trochu opalila ksichtik... ale asi padnu za vlast... kyticky a bylinky?? teeeda, musis to tam mit pekny... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Roba byl doma asi tak 3,5 minuty a zase sel..na pivko. Hm, tak ja si dam vinko a nic, budu cumet na telku
Odpovědět
Profilova fotka
no, to si vas teda moc neuzil :o((( ja mela vcera lahev vina... tak uz si s tebou dneska nedam... jdu si pripravit veci na zitra a asi pujdu spat... sice davaji Herkula, ale asi nevydrzim
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, tak si dam sama, no. Co nadelam. tak utikej spinkat, at jsi rano fit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... tak uz jsem konecne v praci... trochu me boli telo, ale jinak pohodaaaaa mam tu nejak vic prace, tak jdu delat
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, krasne rano....tak jsme tu dneska konecne vsechny, co? no, ja pujdu co nejdrive do mesta, nemam stale darek Robovi....ani to CDjsem jeste nekoupila
Odpovědět
Profilova fotka
brééé ránko satyyy: tak gratulace k přípojce :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... venku je krasne... ceka nas letni den x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, včera bylo taky nádherný počasí
Odpovědět
Profilova fotka
my už se chystáme na víkendové venkovní sportování
Odpovědět
Profilova fotka
my se taky chystame...zitra asi vytahneme kolo... i kdyz mame na hlidani Vojtecha, tak nevim, jak to vsechno zvladneme... ale dame Vojtu dedovi a ujedeme :-D a v nedeli bychom meli jet zamerovat pozemek, jestli dostanu v praci stroj, tak to toho moc nenasportujeme ... mozna kdybychom sebou vzali brusle a potom si jeste nekde zajezdili
Odpovědět
Profilova fotka
hm, to my mame naplanovanou prochazku v sobotu zakoncenou zradlem, takze tak.... sport asi nebude
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?