Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nojo... ja si porad rikam, ze si ty cisla napisu treba do pocitace, kdyby naaaahodou.. ale jeste jsem se k tomu nedokopala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
diky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jako, mam super tricko.....tyrkysovo-bily prouzky a na prednim dile velika cervena pusa...
Odpovědět
Profilova fotka
guten tag, kuva tam je kosa... Eli, pejsci pro tebe http://hobby.idnes.cz/video-jack-russ...
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... ty jsi ale ranni ptace :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no,ale nebavi me to. nevim, proc vstava tak brzo |-|
Odpovědět
Profilova fotka
to jsou milaacci.... po tom videu bych si taky jednoho poridila x-) no, tak je ranni ptacatko... aspon nebude mit problem vstavat do skolky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, to nebude. Od vcera mam potvrzeno, ze muze chodit do skolky, varovala me ale mudra, ze pak jsou furt nemocny..ach jo. Doufam, ze ma Mia dobrou imunitu
Odpovědět
Profilova fotka
potrebuju nutne sehnat takovou tu bzerantskou kabelcicku pres rameno, jen na doklady a telefon, nemas nakej tip? Laz ma od Gucciho, na to samo nemam, ale nechce se mne tahat v Milane s kabelkou
Odpovědět
Profilova fotka
takze za rok Mia vyrazi do skolky??? no... je fakt, ze tam ty deti na sebe porad neco prskaji... kolegyne je s tema detma taky porad doma :o/ buzerantskou kablecicku :-D tak to fakt nevim, vzdycky se taham s kabelkou... porad mam sebou spoustu veci... a kdyz jedeme nejak s Petrem a on ma batoh, tak mam takovou sportovni "mosnicku" od Pumy, co tenkrat rozdaval Tmobil, takze ji ma snad kazdej
Odpovědět
Profilova fotka
hm, ja nic nenasla, asi se mrknu zitra nekde u cinanu jj, do skolky pujde, uvidime. Ja mam pocit, ze jsem nejak nestonala, dneska jsou ty decka ale nachylnejsi, hlavne bych dala pesti tem matkach, co tam nemocny dite daj
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, ja neivm, proc nekomu prijde divny, ze Mia chodi spat pozdeji, mne to teda prijde dobry, zvlast v lete jako....prece nebudu chdoit z pivka v 8, jen aby sla spat...to mi prijde uhozeny :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, me zase prijde lepsi, kdyz jsou deti brzo spat... dal je spat a mas od nich cely vecer pokoj (ja jsem posledni dobou na to popijeni doma) .... kdyz vidim Julii, ktera lita po baraku do jedenacti, tak to by me mohlo...
Odpovědět
Profilova fotka
jasne, to chapu....nekdy je to opruz, ale zase se nemusime na ni vazat, vis. ze by jako usnula a co pak? to ani na to pivko do tech Riegracu bysme nesli...ja to vidim, ze ona chce byt proste s nama, s obema...tak si nas chce uzit
Odpovědět
Profilova fotka
brééééééééééé
Odpovědět
Profilova fotka
achoj
Odpovědět
Profilova fotka
krásný video s pejsánama kristi včera jsem viděla černou v espritu, teda jestli myslíme to samé
Odpovědět
Profilova fotka
takovou tu malickou, no..... koupila sis neco?
Odpovědět
Profilova fotka
no jako je menží než kabelka, ale je normálně přes rameno, není jen do ruky jj maj tam ted akci, když si koupíš dvoje džíny, tak ty levnější máš zdarma, tak sjme si s Bobíkem nakoupili džíny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to bylo v Oliveru,ne? to mi prisel mail...ze maji taky akci na dziny no jako na sikmo pres rameno
Odpovědět
Profilova fotka
no v Oliveru maj, že máš ty druhé za 50% ale v Espritu dostaneš ty levnější zadara
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tam jsem jeste dziny nekupovala, jaky mas??
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky... dziny??? jaky??
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky ne, ale dycky se mi děsně líbily :-D a jsou jak z bavlnky, skoro je necítíš na sobě
Odpovědět
Profilova fotka
tmavy, svetly? dneska si zajedu do Naoko pro to fongue
Odpovědět
Profilova fotka
střední bych řekla tmavý mám dvoje a světlý mi nesedí
Odpovědět
Profilova fotka
ha, Ivan.....to by mohlo bejt ono http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=2...
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak tohle měli v tom Espritu, jsem se na ní scvhálně čučala, že by se mi taky někdy něco takového šiklo, ale nevím kolik stála
Odpovědět
Profilova fotka
asi se stavim jeste v Palladiu
Odpovědět
Profilova fotka
no, mošnička :-D urcite na neco narazis ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?