Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
co vikend, holky? my jedem do MIku az zitra rano, pac se chcem v klidku divat na hokej, navic dneska bychom stejne nikam asi nesli, ROba jeste vyspava po vcerejsi akci a ja chci byt ready na ten sraz
Odpovědět
Profilova fotka
my jedem k našim
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme stehovat :-p
Odpovědět
Profilova fotka
sakra jsem chtěla koupit lístky na U2 do Polska v srpnu a už nejsou
Odpovědět
Profilova fotka
a kua, to jsem ani nevedela.....a nikde jinde nebudou???
Odpovědět
Profilova fotka
no budou, ale tohle bylo nejblíž
Odpovědět
Profilova fotka
jaky bylo divadlo???
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.ticketpro.cz/jnp/hudba/roc...
Odpovědět
Profilova fotka
hmm, skoda....
Odpovědět
Profilova fotka
a to to prodávaj od dnešní půlnoci kua
Odpovědět
Profilova fotka
no, to kdybych vedela, tak zustanu vzhuru
Odpovědět
Profilova fotka
no já se to dozvěděla ted kua fix
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tady to dneska nejak spi... jsem byla neco predat... a ted uz pocitam minuty kdy pujdu domu.... ale to je az za dlouho :o(
Odpovědět
Profilova fotka
holky já se pomalu loučím, fičím dřív doufám, že bude cesta OK, i když tam zase ráno nějaký krténský kamion hořel na D1, tak jsem zvědavá ja kto bude vypadat tak fááááááááá a hezký víkend
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme jely pryc a tedka je Roba uz doma, takze jsme montovali tu telku na stojan atd. mam fondue, jeste jednou diky, akorat ho nevyzkousime, pac jsem nikde nesehnala tenhle gel do horaku http://www.krasnybyt.cz/fondue/-/-/ke... objednam si asi rovnou 2 lahve, at se mi to vyplati
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... nejak jsem vam v patek zapomnela rict, ze se tu ukazu az ve ctvrtek.... dneska vyrazim na mereni do Pelhrimova, takze sem mozna nakouknu vecer... a zitra razim na mereni do Klatov, kde budu az do stredy... tak na mne myslete, at nezmrznu a neodletim, protoze tam desne fici a ve ctvrtek paaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
co tady strasis v 5 rano? chuderko, tak se na tebe budeme tesit, ja zase od ct nebudu, to se tento tyden moc neuvidime....tak to dobre zvladni :-) preju krasne rano, sraz by super, zliskali jsme se luxusne.. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky omlouvám svoji týdení absenci ... taky nás potrápila nějaká viróza ...skolilo to ségru a neteřnku ségru si nakonec nechali 3 dni v nemocnici, tak jsme všichni na střídačku hlídali malou aby švagr mohl jít do práce malé se stýskalo po mamince ... no bylo to náročné no a navíc to včera chytla i naše mami ... no doufám že m se to vyhne v práci je toho až nad hlavu .... potřebovala bych na chvíli vypnout ....tak snad tenhle týden bude chvílka času s vámi pokecat
Odpovědět
Profilova fotka
jakou virozu?? chuderky, cela rodina :-(
Odpovědět
Profilova fotka
asi něco jako měla Mia
Odpovědět
Profilova fotka
když jsem jí hlídala já tak chtěla být jen v předsíni a koukala na dveře kdy přijde máma .... seděla jsem tam s ní na zemi opřená o skříň dokud mi neusnula v náručí ....bylo mi jí chudinky hrozně líto a ségra v nemocnici byla taky úplně vedle ... nikdy nebyla bez Niki dýl než půl dne
Odpovědět
Profilova fotka
jejda, chudatko maly....no, je to des. Mne se Mia vcera vecer zase poblila, tak jsem mela strach, ze to mame znova...to by me slehlo
Odpovědět
Profilova fotka
no a včera mi volala máma že má 39 horečku a neudrží v sobě ani čaj .. tak doufám že se o ní táta postará
Odpovědět
Profilova fotka
b r ééééééééééééé
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jaji, to je hustý s tou nemocí, a kolik je neteři?
Odpovědět
Profilova fotka
kristi: kde jsou fotky stojanu?
Odpovědět
Profilova fotka
nemam vyfoceno, nebyli jsme doma......vypada to fakt stejne jako na obrazku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Niki je 15 měsíců
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.levne-pc.cz/philips-stojan... üplne stejne, akorat mame telku bilou, vyfotim jindy
Odpovědět
Profilova fotka
jaji: jéé, tak to je ještě malinkatá, chudinka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?