Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
muzicek vcera delal francouzsky brambory... tak mi dal kus do krabicky sebou x-) mnam mnam a jako zakusek si dam Coldrex
Odpovědět
Profilova fotka
m by se taky líbilo kdyby vánoce byly dřív už mě to v práci nebaví ale musel by za m někdo uklidit dosehnat dárky atd. a ještě kdyby byl sníh , takovej ten bílej, ne ten černej co padá v Plzni ;-) ... to by bylo žůžo
Odpovědět
Profilova fotka
uklizet nebudu... zadny stresy... musim jeste pro dve veci do mesta, to zvladnu zitra, potom ve ctvrtek to musim odvest tatovi, aby si to dali pod stromek vcera jsme probrali DVDka a vybrali, na co budeme koukat o vanocich... takze tam mame S čerty nejsou žerny, Tři oříšky pro Popelku, Pyšnou princeznu a Láááásku nebeskou x-) a spoustu dalších filmůůůů takze musim nakoupit hromadu jidla, abychom nemuseli ven :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak ty bych si taky dala, mnam
Odpovědět
Profilova fotka
pockej, vsak stejne vsechny tyhle filmy budou davat, vcetne Lasky
Odpovědět
Profilova fotka
my dneska taky dojídáme francouzský brambory ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nojo... ale my jsme bez telky, tak si je musime pustit sami :-D no, potom tam ma Petr na hromade Cimrmany a Homolkovi... ale to az zbyde cas
Odpovědět
Profilova fotka
jo takhle, ajo vlastne 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mám dilema ... kámoš nás láká ať s nima letíme 5.1. na týden do egypta za 8000 all inclusive vč. let. poplatků ale já furt nevím nějak mám z to Egypta strach ale zase by bylo supr někam vypadnout bojim se že jestli budem předělávat tu koupelnu tak potom už na dovču nezbyde
Odpovědět
Profilova fotka
Jaji... ja bych letela... pekne za teplem... prijde mi, ze v Egypte byl uz kazdy a ja jen v Mikulove :-N dneska do Egypta odletela Kajka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja bycht aky jela
Odpovědět
Profilova fotka
ještě popřemýšlím dnes se dozvíme podrobnosti kam přesně by to bylo a do zítřka by jsme to museli zaplatit
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
takovy neplanovany akce byvaji super. Egypta bych se nebala, pokud nevylezes ven z hotelu
Odpovědět
Profilova fotka
kde šteeee???
Odpovědět
Profilova fotka
premyslim
Odpovědět
Profilova fotka
COO?? takhle po obede?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm, prave ze jo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
a uz jsi neco vymyslela???
Odpovědět
Profilova fotka
jo, co bude k veceri......fr. br. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, to je napad.... ja jsem zvedava, co budeme mit my k veceri.... asi zase nejakou jednotnou pro vsechny :o((( a ja bych si tak rada vybrala neco z jidelniho listku sama...
Odpovědět
Profilova fotka
kam to jdete vubec?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.studna-restaurace.com/
Odpovědět
Profilova fotka
ja se loucim... jdeme na besidku... teda aspon to tak vypada... tak ja se ukazu rano, nebo dopoledne, podle aktualniho stavu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak poletíme ... teď jsem to zaplatila ... ufff doufám že nebudem v únoru jíst jenom topinky ... vyluxovala jsem účty ať si trochu užijem než sem dojde ta finanční krize ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... Jaji, to je fajn, urcite to bude prima relax po vanocich... ja jsem se po besidce dostala do postele o pulnoci... jak mi nebylo nejlip, tak jsem toho ani moc nevypila... jinak to bylo fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko
Odpovědět
Profilova fotka
no doufám že si to užijem včera jsem vysolila 1500 Kč za pas :-( tak doufám že tam bude hezky.
Odpovědět
Profilova fotka
jasne ze tam bude hezky ;-) jeste ti budeme zavidet, jak prijedes vyslunickovana x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo je tam i internetová kavárna ... tak písnu
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, preju pekne rano Jaji, super ze jedete jaky byl vecirek?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?