Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli... dik, mam cestu na Republiku... musim do Naoko pro darek.... tak se asi stavim v Palladiu a nebo to potom vezmu na Vaclavak.... a to by bylo, aby nebylo.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vcera jsem si zkousela jedny saty... zavazovaci za krk, pod prsama prestrizeny, cca ke kolenum, cerny... no a na moji velikost zad a zadku mam na ty saty moc maly prsa :o(( bych si to musela vycpat ponozkama :-D takze ze satu nebude nic... no a taky jsem v tom vypadala trochu tehotne...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.axes.cz/notebooks.php?&sho... u nás byl hlavním kritériem výkon a vzhled až na posledním míst ... taky se mi líbil takovej pěknej vínovej ale manža jen kroutil očima když jsem mu ho ukázala
Odpovědět
Profilova fotka
satyyy: já vypadám těhotně skoro ve všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmm ... s tim vykonem to chapu... mam doma toho ctyri roky staryho chcipaka... a vykon teda zadnej, takovy prachy me stal a ted takovou šunku ani neprodavaji :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ne ne zajdi na Václavák do Promod, tam maj největší výběr
Odpovědět
Profilova fotka
jé jaji to už se dá za takové pracyh koupit dobrej notas?
Odpovědět
Profilova fotka
jinak esi chceš šaty, tak v palladiu v orsay měli celkem výběr
Odpovědět
Profilova fotka
ja se do tech velikosti v orsay nevejdu :o(( a na Vaclavak dojdu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
na tom václaváku maj fakt super hadry v tom promod, tam určo něco vybereš čučni na www.promod.cz
Odpovědět
Profilova fotka
no tohle je takovej průměr ... ale já na tom nbudu pařit hry ani stříhat video tak mi to stačí ... kdybych měla víc peněz tak si asi koupím 17 ti palcovej ale ten by sám zase nevešel do fotobatohu a na ty moje grafické "výtvory" a brouzdání po netu to v poho stačí má to i webku tak můžu kecat po skypu se švagrušou
Odpovědět
Profilova fotka
no mě náš ajták říkal, že za 15000 se dá koupit už slušný notas na takové to domácí žvýkání :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinak ten segry malej šmudla ma už dva zuby.... včera je máma objevila, když jí rafnul :-D
Odpovědět
Profilova fotka
coze? to nejak brzo,ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja jsem mela taky prvni zub v necelych peti mesicich.... 5.5.1981 :-D no, tak jemu uz taky lezou ... slinta jeden...
Odpovědět
Profilova fotka
jééé supeeer první zuby...ale fakt brzo teda
Odpovědět
Profilova fotka
ted mi volal Bobík, jsou už na cestě na ten večírek a prosil mě, jestli bych nenašla jeho kolegovi co u nás bude spát bus od nás do Roztyl na zítra ráno, tak to hledám a mezitím se ho ptám: hele a nemám mu najít jen nízkopodlažní spoje, aby neměl problém s nastupováním :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem myslela, ze ti volal, abys zustala doma a mohla pro ne nekam prijet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no nic holky, já se pomalu loučím myslete na mě, at nejde nezkejsnu na D1 užijte si víkend, kristi kdyžtak podej zprávu, držím palce mějte se fajně a v pondělí fááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Odpovědět
Profilova fotka
jj, dobre dojed, uzij si to u vasich a ja zpravu podam, jeslti bude co a jak.... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Eli mej seeee, stastnou cestu a uzijte si s mamcou peceni :o)) ja uz to taky pomalu balim a jdu do mesta... na lov obleckuuu
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, tak papa a dobre porid 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.super.cz/clanek/28346-menz...
Odpovědět
Profilova fotka
ja vam musim neco rict, holky...... ONI NAM TY SVINE PRISTI TYDEN PREDAJI BYT!!!!!!! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kristiiii.... to je ale vanocni darek ;-) jak dopadla valecna porada?? a co spinn maraton?? zijes??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky - tak jsem si všimla, že toto téma bylo založeno na počest Maxíka - takže moooc děkujeme!!!! x-) kristi: no super s tím bytem! x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... neni mi valne... od vcerejsiho rana me boli v krku, smrkam a je mi tak celkove divne, tak jsem skoro cely den spala...muz varil obed, myl nabodi a varil mi cajicky.... dneska jsem se presunula smrkat do prace... a vecer je ta slavna besidka, ale ja bych sla radsi spat....
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko satyyy: to je blbý být takhle nachcipaná před svátkama, zkus nějakou vitamínovou bombu kristi: to je bomba s tím bytečkem
Odpovědět
Profilova fotka
ahojda, no joooooo....akorat ted mam pocit, ze samozrejme nic nemame, krome toho resim, zda obyvak nevymalovat uuuplne jinak nez bylo v planu atd...no, ale hlavni je, ze klice budou tento tyden. maraton byl hustej: prvni hodina fajn, druha super a treti uz jsem jako myslelal, ze zhebnu, ale dojela jsem to, v tydnu dostanu diplom. Chlastacka pote se vydarila, prisla jsem domu ve 3 rano.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Jaji... no kdyby to bylo az na svatky, tak by mi to tolik nevadilo... bych se schoulila do perin k pohadce a bylo by... ale jeste musim vydrzet ten tyden v praci... a dneska tu besidku :o((
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?