Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ctvrtek az sobota :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pááánejo výlet do Milána, waaaw x-)
Odpovědět
Profilova fotka
sehnali jsme letenku 1+1 zdarma, coz je super.
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak to je paráda... :-) a co že zrovna Miláno? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdravím všechny jéééééé Miláno ..tam jsem taky nebyla ;-) teď jsem přišla od zubaře, vyvrtávala mi starou plombu ... tak jsem se statečně držela , ale jen chvilku, pak jsem si nechala píchnout injekci a teď hrozně šišlam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevim, Laz uz tam byla loni s holkama....
Odpovědět
Profilova fotka
Jaju cítím s tebou, se bojim že mě to taky brzo čeká... zatím si mamka dlouho nevzpoměla, že jsem u ní dlouho nebyla 8-) :-N tak stli to je už osvědčený, tak to bude tuplem prima :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, se tesim.....to bude sranda....
Odpovědět
Profilova fotka
a jedete i s prckama?
Odpovědět
Profilova fotka
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, bez deti, damska, zradlo, vinko a mozna nejakej malej nakup ;-) a zitra se jedu podivat na miminko, heeeeeeeeec. Aby me to nejak moc nerozneznilo |-|
Odpovědět
Profilova fotka
Kristi... no, tak te to roznezni, no ;-) druha holcicka by nebyla spatna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to je luxuuuus :-) je miminko závidííím :-) my byli včera v Kolíně mrknout na ty dva dráčky, rostou před očima ... :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Kikino, neeeeeeeee. Jeste ze je to kluk, to me nerozenzni tolik...doufam :-D :-D Kaji no jo, vsak at si holky uziji tatinkove a predevsim babicky, neverim tomu, ze by s ni byl 2 dny sam...
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ať si tatínkové taky užijí ;-) a už ste zabydlení? jak se bydlí v novém? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsme, bydli se moc fajn....akorat furt uklizim...
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.novinky.cz/clanek/161461-v... ach boze... sice cikanu mi lito neni... ale je to hnus
Odpovědět
Profilova fotka
:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi psala Eli, ze dorazila z bytu a ze ma ted moc prace, tak zdravi a potom se ukaze...
Odpovědět
ahojky ;-) hlásím že pracuji akorát jsem musela pořešit něco s bývalou účetní ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak fajn, ze jsou ok.....cesta byla urcite mazec.
Odpovědět
bože takovým lidem bych zakázala mít děti ... že se nenechaj sterilizovat, pak by si mohli užívat!
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, supeeeeer... tak i Ikea prisla na to, ze orech je nejkrasnejsi odstin dyhy http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro...
Odpovědět
kristi, jj ořech je móc hezkej, mám vyhlídnutou kuchyni v ořechu x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ukaz :-)
Odpovědět
mmt mám to na střeše
Odpovědět
barva ořech viz .... http://kuchyne-oresi.cz/cz/fotogaleri... ale styl tento http://www.modrastrecha.cz/album/view... jen asi omezím ty skříňky nahoře ...
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, to je sice pekny, ale strasne tmavy...nezda se ti? Ja nevim, jak velky mas mistnosti,ale to by chtelo fakt svetlounky steny i podlahy
Odpovědět
Profilova fotka
tak tam tu vypadla elektrika... jsem si myslela, ze to vydrzi aspon hodku a ono nic ... me se ten orech zda taky tmavy... ale do obyvaku by se mi to asi libilo
Odpovědět
někde jsem viděla i světlejší odstín ořechu ... ale i ten javor nebo jasan bo jaká je to barva u té druhé nevypadá špatně ... budeme mít kuchyń orientovanou jiho-západ, ale spojenou s obývákem. Spíš kuchyň bude jako vyloženě kuch. kout a stůl + židle bude součástí obýváku ... na východní a jižní straně máme okna 1,5x2,0 (š x v) a pak terasa - tam jsou francouzské okna : 2,5 x 2,0 .... ještě uvidím na jaké se domluvíme podlaze, páč bych chtěla všude plovoučku
Odpovědět
tak obývák bych chtěla laděný do čokoládovomodré, a kuchyni sv. modrá v kombinaci sv. zelenkavé - a k tomu by asi byla doopravdy lepší světlá barvička ;) ale uvidíme, zatím ještě nemáme střechu 8-) a pokud se to počasí bude s.át tak jak se s.re, tak ji budeme dávat až v dubnu :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?