Ročník 1980 III.

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládáme tímto naše třetí téma jako poctu k narození nového života, a to Maxíka fon Dedulka x-)
Odpovědět
Kristi: 22tt ;-)
Odpovědět
Ahoj Markét, Vendelín děkuje a zdraví do Zlína nevěstu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teta Karel taky zdraví Vendelína :-)
Odpovědět
Profilova fotka
cus holky, vitejte u nas...resp. u mne :-D
Odpovědět
tak já celé těhu nejím sladké a cestou domů jsme se stavili v cukrárně a já si koupila indiánka a banánek v čoko :-D x-) jako odměnu pro Vendelína :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak bacha aby ti to nechtěl vrátit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
heeeec a ja jsem "teta".... Alex, narozen dnes 15.2 v 5:25, 52 cm a 3440. Voda praskla v 00:30 h. Vse super a malej je krasnej, v utery se na ne jedeme podivat. x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééééééé miminko tak hlavně aby dělal mamině samou radost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko... Kristi... gratuluju Alexovi k vykouknuti na svet :o) koukam, ze to byl rychly porod, da se takovy porod nekde objednat??? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koukam, ze tady je jeste pííí.... Eli je v Pcich a uziva si bytecku, jsem zvedava kdy v tomhle pocasi dorazi....
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Kiki, tez ma rychle porody v rodine,asi to je fakt i tim....sesita je, boli to prej jako svina, ale dobry... zitra bychom tam s Miou mely jet... Jinak teda kolaudacka plati, datum je 100%,.budu sama doma, Miu odvezu do Mikulovic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
acha... tak to jo, kdyz je to v rodine... i kdyz moje mama rikala, ze to mela taky rychly... s brachou (poslednim) lezele uz v porodnici a rikala, ze se ji udelalo blbe, poblila se a to vedela, ze uz je to tady... a za chvili byl bracha venku :o))) Kristi... prosim te, jaky je to datum ty kolaudacky??? neco kolem 7.3., ale je bude to patek nebo sobota???
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no, to je na vas, myslim, ze asi lepsi by byl patek, co? at se v sobotu vyhajame z mensi opicky
Odpovědět
Profilova fotka
dobra nova fotecka, slusi pani ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak si pisu patek... ale jinak mi je to jedno... jestli patek nebo sobota... diiiik, jsem vystrachala nejakou starou fotku, kdyz jsem jeste mela vlasy
Odpovědět
Profilova fotka
co vikend??
Odpovědět
Profilova fotka
aaale pohoda... v sobotu jsme vegetili, odpoledne jsme sli do Lysy do cukrarny na zmrzlinu.... tak jsme si dali skoro trihodinovou prochazku.. a vecer jsme si pustili film Cokolada a vypili lahev cervenyho... vcera rano Petr odjel do Pardubek, tak jsem si holina nohy, patlala oblicej a vlasy, a vecer jsem sla s lahvi vina ke kamosovi koukat na film.... jsem mu slibila, ze mu sezenu nejakou svobodnou kamradaku :-D co vy? byly hory??
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ženy, u nás je nějak mrtvo, asi sou všechny v závalu sněhu někde... Kristi gratuluji ti k postu tety ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kaj.... ahoj... nevim, jestli jsou u vas vsechny v zavalu snehu a nebo jeste spi... vzdyt jedina pracujici jsi ted uz jen ty a Ivi, ne?? ;-) a co Evik, uz dosedla na letiste??? v teplicku?
Odpovědět
Profilova fotka
nebyli, v sobotu jsme vyjeli odsud, jeli do Mikulec, pak do Hradce, pak do Mejta, ja si pak skocila koupit dziny a triko a vecer sel Roba s Michalem na pivko a ja se koukala doma na telku.... pojedeme snad nejak v tydnu, jen nevim v kterym
Odpovědět
Profilova fotka
Smsku zatím nenapsala, tak snad jsou ok a jen dospávají noční cestu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bych spala jeste
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych taky spala... ale asi to bude muset pockat do soboty :o(
Odpovědět
Profilova fotka
juuuu http://revue.idnes.cz/iva-kubelkova-p...
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, miminko... jsem s ni v sobotu slysela rozhovor v radiu.... ze nerekne, co cekaji ... a ona uz je holcicka venku :)
Odpovědět
Profilova fotka
hezky, dve holky
Odpovědět
Profilova fotka
dneska musim sehnat ubyt. v Milanu, jedem s Laz :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jedete do Milana na nakupy?? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
no, na nakupy mi asi nezbyde, ale jedem....vcera jsme koupily letenky :-D :-D :-D myslim, ze si max koupim tricko,at mam pamatku
Odpovědět
Profilova fotka
na vikend?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?