Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
digi, to je fakt, skoro nic se mu nestalo, byl samozřejmě v sedačce, jenom se bouchnul do hlavy a byl chvilku mimo a to mě hrozně vyděsilo. a držím ti palce, bude líp...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, obdivuju tě, já bych ho zabila...ten by nepřežil! myslím, že by se zákonodárci měli nad sebou zamyslet a měli by zpřísnit všechny tresty, jako např.: za jízdu v opilosti, znásilnění, pedofilie, vražda (zmírnit trest za zabití v sebeobraně-ať už je to týraná žena nebo člověk, který se brání násilníkovi) a v neposlední řadě za napadení starších občanů...toto všechno mě dost rozčiluje... já snad založím nějaké sdružení a budu brojit proti zákonům :-)
Odpovědět
sabca, ono v tom šoku, když máš dítě v bezvědomí, nemyslíš na nic jinýho. taky jsem se na něho málem vrhla, když přijela rychlá - ten ožralka se mě snažil odstrčit, že ho bolí ruka (vedle mě dítě, sotva se probral, v šoku - hrozně se třásl a brečel) poslala jsem mu fakturu z nemocnice... jasně že nezaplatil. no, každopádně když jsem to viděla, absolutně nemám chuť na žádný alkohol a nevím, jestli to překonám a ještě sednu za volant. řidičák jsem dostala před Vánocemi, bála jsem se jezdit i před tím, natož teď. sabca: z jiné diskuse - na alergii na kondom se mi kdysi dááávno vymlouval jeden kluk - já mu nevěřila, myslela jsem si, že to jsou jenom takový silácký řeči :-N promiň, Péťo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: máš pravdu, kdybych měla dítě v takovém stavu, zajímala bych se nejdříve o něj, chlapa bych zabila až pak :-) je to fakt mazec, že ho hned nezabásnou a nedonutí platit... přece ale kvůli takovému kreténovi nepřestaneš řídit? to je hloupost... myslím, že budeš jen více ostražitá, což je dobře... nemá smysl to kvůli němu odepsat... a já poslední dobou taky vůbec nepiju, jen dnes mám trochu chuť...asi se nějak nudím nebo co... jo a být tebou, tak zavolám Péťovi a omluvím se mu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky , tak já se z dovolením přidám...jsem leden 1973 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-to muselo být hrozný :-| , fakt nedokážu pochopit, že takovým rovnou neberou řidičáky jednou provždy, oni si by pak rozmysleli sednout do auta pod vlivem. čas ten zážitek obrousí a bude zase fajn, vyvez malého někam k moři a užijte si zdravý vzduch a sluníčko, oba si to zasloužíte. co budete dělat o víkendu? my v neděli frčíme do Krkonoš, těším se moc moc moc, že zmizím na pár dní z Prahy, chata je na samotě, nedá se tam ani zajet autem, vyzvedne ná rolba a sbohem civilizace :-) . mám toho z práce plné kecky, potřebuju vysadit. jede nás parta, nudit se určitě nebudeme :-) . alergie na kondom??? taky bych to pokládala za hloupou výmluvu :-N .
Odpovědět
sabca: by se asi divil :-D bych mu řekla: promiň Péťo, že nebyl sexík, bo jsem ti nevěřila, ale i když už ti věřím, stejně žádný sexík nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady je zítra masopust, tak budeme mít o zábavu postaráno...takže se už těším na klidnou neděli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
verun: leden? který den? já 8! aaa: já bych jim dala velikou pokutu, sebrala řidičák na několik let a pak by museli znovu od začátku udělat ŘP. o víkendu budu asi neště ležet... a půjdu jen chvíli se sestřenkou na prochajdu, trochu nám upustili přehradu, tak to chci vidět :-) holky neblázněte, vždyť je to umělá hmota a na tu je alergická spousta lidí :-)
Odpovědět
verun: vítej mezi větvičkami ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabca13: 5 :-)
Odpovědět
větvičky dík...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
verun-vítám tě do klubu :-)
Odpovědět
aaa: o víkendu? chci spáááát, ale asi se nepovede, ještě pořád doháníme se synem učení (je prvňáček). jo větvičky, na vysvědčení měl samý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, ať žije upřímnost, ne? :-D a řekni mu, že kdyby někdy zase měl problém, že mu nějaká kočka nevěří, ať dá tvoje číslo a ty potvrdíš, že máš kámošku, která má stejný problém :-D
Odpovědět
to bylo před deseti lety :-D snad jsem na něm nenechala nějaký trvalý následky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chlap je schopný si vymyslet ledaco, jen aby si ho nemusel navléknout... :-D , nejčastější argument "neboj, dám si pozor" , tak ten mě obzvlášť dostává.... :-D
Odpovědět
aaa: že jo... a v kombinaci s "a jaký jsem byl?" - to nemá chybu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a s třema dětma v pokojíku...je to dokonalý :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: gratulujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jaký jsem byl je fakt úúúžasný :-D
Odpovědět
sabca: kuju... no jo, synáček je celý maminka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hehehehe, když se musí ptát, jaký byl, tak většinou stál za prd, že? máme stejnou zkušenost? ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jo, tak to máš pravdu... jednou se mi stalo, že se ani nemusel ptát, něco tak malinkýho jsem v životě neviděla, čekala jsem furt, kdy to "nabude" a ono nic :-D
Odpovědět
sabca, aaa: my větvičky se vyznáme :-D a ještě lepší je, když tohle všechno, co jsme tu popsaly, řekne nahý chlap v ponožkách :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se mi nikdy nestalo, každý chlap v mém životě dostal příkaz je sundat :-D
Odpovědět
sabca, to je jak ten vtip: sekretářka: už tam bude, pane řediteli? - už tam asi pět minut je. - ooo, to je macek, pane řediteli.... :-D pardon, neumím vyprávět vtipy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D ještě nikdy jsem neviděla nahýho chlapa v ponožkách , to vám teda holky povím a smích y mě bolí už břicho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo :-D :-D :-D nahatej chlap v ponožkách, nejlépe bílých a vytažených alespoň do půlky lýtek-to je můj ideál :-D :-D :-D ještě červený trenky.. :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, tak to je přesný :-D bohužel :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?