Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky holčiny, sobotní řecký večer se mooooc vydařil :-) jak je na začátku nového týdne?
Odpovědět
Profilova fotka
mia: ajo, já četla: musím ho vyzvednout :-) aaa: no, teď se chystám ke kadeřnici a nehtařce, tak dobrý :-D a došly další příspěvky na majčin vozík, tak super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holciny :-) Tak mam do delsi dobe dv dny volna, tak se asi pekne flaknu :-D Premyslim, ze bych si sla koupit neco hezkyho do vlasu a o vikendu jsem se rozhodla, ze si nakonec prece jenom koupim zavoj na svatbu x-) tak asi zabrouzdam na ebay... aaa: tak ten recky vecer ti zavidim, delala jsem kdysi pro rodinu, co mela recke koreny a ti varili recka jidla, mnamky :-p jo a taky me docela bere Big fat Greek wedding :-D velka tlusta recka svatba, to je narez :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Krásné předpoledne větévky :-) sabčo, fotky klidně do alba z příprav hoď. Stejně se tu navzdory pravidlům neustále objevují alba, která nemají se svatbou nic společného....a mě ty tvoje výtvory hodně zajímají, tak abych se pokochala a určitě nejen já ;-) . Jo a u toho rimmera jsem to zapomněla dát do uvozovek :-D ....kolik, že to bylo? 12 minut včetně pojídání pizzy :-N ? aaa, tak sexuální fantazie taky rozvíjím ve velkém, když mám nějaké promile v krvi :-D . Onehdy jsem taky kolegu šokovala svým žebříčkem sexuálně nejpřitažlivějších mužů u nás v práci :-D Jo a Betty taky miluju...ale spíš žeru Vejce a já :-D . A taky je dobrá oddychovka Fulghum. digi: držím moc pěstičky ať to vyjde a hlavně ať to ustojíte psychicky....hlava bohužel bývá při těchto pokusech někdy největší nepřítel :-( . Však jsem se o tom mohla přesvědčit u nás v rodině....sestřičce se povedl krásnej kluk až na čtvrtý pokus :-S . Tak tfuj, tfuj, tfuj pro štěstí ;-) . Kam jezdíš?
Odpovědět
Profilova fotka
adisek: ten film se mi líbil taky, nedávno jsem ho zkoukla :-) koch: jj, 12min...chudáček :-D viděly jste film Jako vejce vejci? nebo 50x a stále poprvé? nebo 10 důvodů, proč tě nenávidím? nebo Drž hubu? to je výběr super komedií, který miluju! jo a nechala jsem se radikálně ostříhat...už nemám vlasy pod lopatky, ale těsně nad ramena :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jsem dneska opet ulitla v obchode pro nastavajici maminky, meli vyprodej, tak jsem si 10 kousku koupila na pristi rok :-D Uz mi opet tikaji biologicke hodiny, jsem zvedava, co na to rekne milacek, az tu hromadu uvidi, az prijde domu :-D :-D :-D Holky, taky mate takovou uchylku???? ja uz mam nakoupenou vybavicku snad pro 5 deti :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabco, 10 důvodů... o čem to je? Něco mi to říká, ale nějak si nemůžu vybavit děj...ta moje skleroza :-N . Jinak ostatní jsem viděla a taky můžu...hlavně Drž hubu :-D . No jo, taky tam hrajou moji miláčkové Jean a Gerard ;-) . Změna je život. Nemáš najednou lehkou šišku, když ti o tolik sešmikly vlasy? Já jsem taky od minulýho týdne nová...zas jak velikonoční kraslice :-D . Když my si s kámoškou tak rády hrajeme s barvičkama :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
adisek: tak tuto úchylku nemám...mám dvě ségry, 4 neteře, takže toho plno podědím a nakupování mě chytne, až budu vědět, že čekáme mimi... :-) kochanski: hraje tam Heat Leadger, je to na motivy Shakespeara - Zkrocení zlé ženy...fakt super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak, dala jsem do přípravnýho alba moje fotky nového účesu a nehtíků a taky výrobků, které dělám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabca: jeeee, ty jsi ale sikulka :) by sis mohla otevrit kramek, ja bych byla urcite tvuj zakaznik ;-) Popremyslej o tom, urcite bys mela uspech x-) Ty blond vlasy ti mooooc slusi, vic nez tmavy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adisek: moc děkuji za pochvaly!!! popřemýšlím :-) jo, v blond se i líp cítím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem taky na blond, uz mi odrusta melir, za 6 tydnu jdu k holicce, az budu doma v cechach, potrebuju to jak sul ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
já mám taky melír, ale dnes mi to chytlo natolik, že jsem skoro blond :-D
Odpovědět
Profilova fotka
on je ten melir praktictejsi, jak odrusta, tak to nevypada tak blbe jako barva, ta se musi kazdou chvili dobarvovat, vid? ja byla nekolik let uplne na kratko a ted si nechavam narust hrivu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já neměla barvu nikdy... a co se týče krátkých vlasů - do 13-ti let jsem musela nosit ježka, takže jsem si slíbila, že už nakrátko nebudu....ale nevydržela jsem, chtěla jsem něco vzdušného... a toto není tak úplně nakrátko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vy se necháte zahanbit? spousta holek z různých diskuzí už se přidaly za náma a přispívají majce na vozíček... z vás jsem tam neviděla pořádně žádnou ;-) přijďte a pomožte nám splnit majčin sen - aby mohla na svatbu s novým funkčním vozíkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-tobě to sluší!!! já chodím na barvu pravidelně, musím, mám šediny ;-) koch-co kolegu tak šokovalo na tvém sexuálním žebříčku, neumístil se??? :-D :-D :-D mimochodem-dobrý tip na další akci, musím si pány zítra pořádně porhlédnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: děkuju... taky se mi to líbí, ale zvykám si na sebe :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vypadá to fakt mooooc dobře. co manžílek na tu změnu?
Odpovědět
Profilova fotka
kdybych mu předem neřekla, tak si myslím, že si ani nevšimne...tyto světské věci jdou okolo něj, ale kvůli mě se snaží...řekl, že se mu to líbí :-)
Odpovědět
Ahoj holky! Sabčo moc ti to sluší a výrobky jsou fakt super. Já jdu ke kadeřnici za chvíli (taky to chci zkrátit), takže zase za chvilku uteču. Mám spoustu práce, tak sem skoro nechodím a snažím se moc nepsat. Tedy pokud mě nevytočí diskuze o příštím prezidentovi :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větévky :-) sabčo, super výtvory a krásně zakamuflované vložení do alba :-D . Účes je perfektní...moc ti sluší ;-) aaa, přesně tak :-D . Jednak se neumístil a hlavně ho překvapil můj výběr ;-) . Tak rekognoskuj terén ať můžeš příště šokovat zase ty :-D loony, ale dobrá diskuze ne ;-) ?
Odpovědět
Koch, diskuze dobrá, kdybych v tom nebyla tak emocionálně zaujatá. :-D Mě z Klause fakt naskakuje kopřivka, protože jsem prostě studovala ochranu životního prostředí a zrovna v době, kdy měl jedno ze svých "ekologických" období a mám vůči němu úplně šílenou averzi. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
loony, to já taky. Dneska jdu po práci na alergo, tak se zeptám jestli nemají nějakou vakcínu antiklausovku:-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony, souhlasím, klaus mě se*e tím, že prezentuje svůj názor jako názor celého státu...přitom by se v tomto k něm nepřidal skoro nikdo... a ekonom? stejnej vydřiduch jak celá ODS! Dneska jsem byla na dvou vyšetřeních a vyzvednout recepty, vytočily mě ty poplatky! Já si sakra dobrovolně nevybrala, že budu nemocná a ještě stát frontu než to člověk může zaplatit!
Odpovědět
Profilova fotka
čauky větvičky, jste tady některá?
Odpovědět
Profilova fotka
já :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj koch :-) teď jsme se dívaly na ty pozdní díly s ní a musím se ještě teď smát! Kňúrík, svkvírúkl!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj sabčo že mi to tam slušelo viď :-D . Chceš zazpívat arii Papagena :-D ?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?