Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi hezčí, ji moc nemusím... ona a JEJÍ Dave :-)
Odpovědět
Profilova fotka
oooo děkuji....úplně se rdím až na p... |-| :-N její Dave byl stejně teplej :-D . Já miluju Rimmera...kdybych nebyla vdaná, tak jdu do něj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já Listra, je to správnej pošuk... i když v Rimrosvětě jsem učurávala... jak tam na palubní desce tancoval a zpíval :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo mimochodem, gratuluju šípková růženko x-) . To musela být úleva zase se pořádně vyspat viď?
Odpovědět
Profilova fotka
no, nejen to, že jsem se pořádně vyspala, ale taky se mi chce spát furt a jsem jak praštěná po palici :-)
Odpovědět
ahoj větvičky...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-)
Odpovědět
vy jste se nějak rozpovídaly, než vás dočtu, bude půlnoc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky větvičky, jste tady nějaké pilné =-) . Sabča změnila image ;-) , to je super, manžílek tě určo ani nepoznal. Co je tady nového??? Spíše jsem poslední dobou chodila na M. Koníka, ale asi odtamtud zase pěkně pošupu sem :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-ahoooooj, kde jsi se flákala??? :-D digi-to mě mrzí, nepodařilo se? :-( neměla jsem čas nakouknout na MK, tak nic nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
aaa- ne, je to v pr... :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
já chtěla včera psát a nešlo mi to :-( zase to blblo! poznal mě, věděl, že přijde změna...udělala jsem to natruc máti, měla blbý kecy, tak jsem to šmikla :-D digi: povede se to podruhý, neboj... ale mysli na to, že nejdůležitější je psychika...moc se na to neupínej, žij normální život dál...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoooj :-) digi, to je mi moc líto :-( . Asi tuším, jak ti teď musí být a je mi jasné, že nemyslet na "to" se momentálně líp řekne než udělá :-( . Ale příště už to určitě dopadne dobře. Zkus se co nejvíc zaměstnat myšlenkami na něco jiného...třeba nějaký nový koníček by nebyl od věci. Jak jsem už psala, ségře se to povedlo na čtvrtý pokus a jsem přesvědčená, že hlavně díky tomu, že chvíli před tím nastoupila do práce a dostala se do jiného prostředí, mezi nové lidičky. Držím pěsti!
Odpovědět
Profilova fotka
digi-je mi to líto, ale nevzdávej se, však se podaří, až přijde ten správný čas. můžete si zatím dopřát nějakou hezkou dovču, užívat si to, že máte jeden druhého, odpočinout si od stresu, který tohle obnáší... vím, že ti je těžko, ale bude líp :-) měla jsem dnes v plánu taky kadeřníka, bohužel omarodil, zkusím zajet na Chodov do nákupního centra, je tam takové to kadeřnictví, kde by měli brát bez objednání, snad neskončím oškubaná jako kuře :-N . tady svítí sluníčko, hned je ten den veselejší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to nejlepší, co může ženská udělat! věnovat se něčemu jinýmu, aby nemyslel na děťátko... i kamoška, když si našla nový koníček a práci, přišla napotřetí do jiného stavu.. digi, držím pěstičky!!!
Odpovědět
digi: mrzí mě to... aaa: ahoooj :-) ále, na Tři krále to do mě napálil ožralý řidič, já byla na hlavní. nejhorší je, že jsem vezla syna, za volant už v životě nevlezu. co je mi platný, že toho debila zavřou, když moje dítě je zraněný, k smrti vyděšený a rozjelo se mu astma jako blázen. doposavaď jsme to měli pod kontrolou, bere prášky, takže byl v pohodě, teď od Třech králů má minimálně dva záchvaty týdně. takže jezdíme po doktorech, zítra zase do Motola... a koukejte nás rozveselit, s digi to potřebujeme...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-to je děsný! hlavně, že jste v pořádku a malej se zase srovná, asi to bude chtít čas... já vím, proč za ten volant nelezu... ;-) to se stalo ve Vlašíku? lidi jezdí jako prasata.... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, já ti poradím a rozveselím dohromady.. jsem dost těžký astmatik a víš co mi pomohlo? jet do anglie... zdejší podnebí mi to spravilo natolik, že jsem měla víc jak dva roky pokoj!!! byla jsem tam půl roku a nemůžu si to vynachválit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-fakt, jo? to jako, že tam pořád prší? a není horko?
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, mě tam moc nepršelo...ale je tam od moře asi vlhčí vzduch a to dělá dobře :-) a tenkrát co jsem tam byla já svítilo nádherně sluníčko až do října :-)
Odpovědět
sabca: fakt jsi mě rozveselila - už nás vidím v englandu :-D ale něco podobného radí i MUDr., ale až si ho důkladně proklepne, že když bychom na chvíli změnili podnebí, mohlo by se to zase vrátit do původního skoronormálu. aaa: kousek odtud, u Zruče. když k nám přijela záchranka, ten idi.t nás skoro odstrčil, že ho bolí ruka... erzetu jsem si samozřejmě musela volat sama. a dost. co jste tu probíraly? když jsem pripitá, bavím se s chlapama o sexu - tak koukám, že to tak mají všechny třicítky :-D nějak mám víc kamarádů - chlapů než kamarádek - ženských ;-) trpaslíka mám ráda, ale málokdy vydržím do půlnoci... a 30 mi bude 13. 6., takže očekávám pugéty, víno, ženy, chlebíčky, zpěv, hodnotné dary atd :-D až zas něco dočtu, tak zas napíšu - včera jsem nějak vytuhla a nedočetla :-S
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: já žádný dary nedostala a to už to mám za sebou :-D co se týče podnebí, stačí (i když ne dlouhodobě), abyste jeli tak na 14 dni k moři... já bych opilé řidiče rovnou zavírala a hotovo!!! copak je to normální, aby opilý člověk řídil???!!!
Odpovědět
sabca: přítel už vymýšlí, kam nás vyšle. jak dary NEDOSTALA? :-D to ani nepiš, nebo si to tu všichni přečtou a nedostanu nic :-D admin, smaž to, sím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D naopak, dary teď dostanu i já :-D
Odpovědět
že by??? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no...doufám:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tady se teda dějí věci =-) . Jojo1, hlavně že se klukovi nic nestalo, mohlo to dopadnout i hůř. Je to děs, dneska dají řidíčák kde komu ]-( . Jinak holky dík za podporu. Kochanski- já mám právě tolik koníčků a aktivit, že to možná i přeháním, v tom může být také třeba trochu problém, jelikož jsem neodpočinutá :-| . Pořád valím jak honící pes, a ono mi přeci už není 20 :-D . No nic, našetříme nějaké kačky, a jdem do dalšího pokusu. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
digi, víš co, udělej si normálně plánovací kalendář, ať nehoníš každou minutu..a něco zruš, když to je naknop... to kdysi udělala moje kámoška a za půl roku se srovnala a bylo... a souhlasím, že řidičák dají každýmu budižkničemu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Sabi, jj, budu se muset nad sebou zamyslet. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, ono se všechno upraví ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?