Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ale má to třeba 30 barev a pidi políčka...je to náročné jak blázen...bolí z toho očka, ale fakt mě to moc baví... a taky je to dost drahý... je fakt, že je k tomu potřeba šííílený soustředení a neměla bych to vůbec dělat, páč jsem nervák, ale je to pak krásný... můj první výtvor dostal tchánek k narozkám a hned si to zarámoval... taky dělám věnečky - Velikonoční, Vánoční, Dušičkový...
Odpovědět
Profilova fotka
milé větvičky, jak to máte s kulatinami příští rok? u nás to bude mega masakr :-) v lednu rozjíždím kulatiny - 30, únor ségra 35, duben Filip 25, červen švagr 40, sestřenka 30, švagr 35, tatova přítelkyně září 45 pak ségřini tcháni atd atd...
Odpovědět
Profilova fotka
sab: no tak to se vám to bude teda koulet celej rok ;-) to ti vůbec nezávidím :-o Já budu příští rok kristova ale když jsem slevila 30let tak jsem to udělala mega jako nikdy jsem to neslavila ale tohle bylo suproví ani nevím co jsem všechno dostala ale to nebylo vůbec důležitý hlavní bylo že se všichni sešli a to bylo to nejhlavnější máte se holky na co těšit ;-)
Odpovědět
Sabco Bych na ta malá políčka neměla asi trpělivost. Příští rok mě kulatiny nečekají. Maximálně manželovi říjnová 45. :-) Muchi něco namaluj a pak nám to tu ukaž. :-) Ale hlavně nefoť prázdné plátno, že jsi ztvárňovala sníh. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lakme dobrej tip nebo to poleju cernou a bude to snih v noci :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
MM slavil v srpnu 33... bylo nás tam asi 20, a sakumprásk nás to stálo 5 tisíc.... ale hlavní bylo že se sešel s kamarádama z vojny, v komplet sestavě se to povedlo od vojny snad prvně
Odpovědět
Profilova fotka
sabca: nooo....já doufá, že to oslavím standardně :-) nebo možná nestandardně - bez alkoholu protože těhotná? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hehe takhle prý slavila moje svědkyně pětadvacetiny.... všichni ožralí jak dogy, a ona střízlivá, protože za 20 dní rodila....
Odpovědět
Profilova fotka
no ja slavila v unoru u kamarada v hospode mela sem tam asi 20 nejblizsich pratel a rodinu a bylo to super :-D polovice ma v listopadu 35 tak nevim jak to pojme =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je mazec, to by mě fakt nebavilo, všichni napraní, jen já střízlivá :-D
Odpovědět
muchi a nebo pohled do tunelu. :-) Zkus namalovat něco více barevného. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja sem se chtela taky zlejt jak delegat a pres to ze sem si davala s kazdym panka ten vecer frcela hruskovice se mi to nejak nezdarilo to bylo asi tema skvarkama a chlebem se sadlem co sem si pred tim dala :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
a nebo už seš muchi vožungr a trénovanej, chichi
Odpovědět
já vůbec nevím, jak to pojmout ty 30tiny. 1) vždycky jsem to slavila s rodinou a pak jsme se postupně sešly s kámoškama, 2) v tu dobu budeme asi kojit, takže alkohol = 0
Odpovědět
Napíšu vám, jak jsem oslavila 30. V tu dobu jsem byla u sestry-dvojčete na Moravě. Tak jsme si odpoledne udělaly "tiramisu" a několik chlebíčku. Pak jsem si přiťukly a daly si chlěbíček a zákusek a šly jsme se uložit s dětma do postele. :-) :-) :-)
Odpovědět
ty houbo říkalas žes tam měla nejbližší přátele ale měs teda nepozvala =-) :-N :-D já na nějaký mega hyper oslavy nejsem, navíc kulatiny se mi nějakou záhadou kryly se svatbou takže vlastně ani nic nějak být nemohlo tak že bych krisťáky nějak víc slavila to neplánuju
Odpovědět
muchi když se chceš zlít jak carský důstojník, tak nemůžeš předtím jíst chleba se sádlem. :-) Příště si dej něco lehkého a nebo vůbec nic a budeš ji mít hnedle jako zpraku. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lakme mas pravdu ja tech panaku mela ale za celej vecer asi 18 to bylo asi nejaky hypersadlo :-D jo a chlebicky a dorticek to vubec neni spatna oslava ;-) jo chlebicky mam nejradsi vzdycky druhej den jak sou takovy rozcvachtany a zaroven oschly to ja mnamina x-) Princez ty blizkej geograficky vzdalenej pritel chapes jo? :-D
Odpovědět
Muxho nechápu ale to je jedno :-D :-D a to já teda radši čertsví chlebíčky, ted jsem objevila tady kousek , dělají se hermelínovým salátem a to je vám bašta neskutečná x-) ale jináč klasickej se šunkou a okurkou nebo s půlkou vajíčka přelitej majonézkou taky zblajznu teď v sobotu jsem doma k večeři jen tak udělala jendohubky, to já taky můžu :-)
Odpovědět
muchi ty mám taky ráda, nejvíce olezlé šunkové, ale olezlé rajčatové nemusím vůbec. :-( 18 panáků ? Přinám se bez mučení, že bych to nezvládla. Mám pocit, že po 8 by mi museli volat záchranku. :-) A to bych už asi po 3 začala zvracet. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Princez to je dobre ze to chapes x-) jednohubky taky miluju zvlas kdyz maj nejaky zajimavy napichivatka to me pak bavi je sbirat :-D :-D Lakme no vidis to mas dobry alespon nenechas v hospode majlant :-D jo ja to pila od sesti do tri do rana zhruba takze pohoda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Téda, člověk tady chvilku není a to se to najednou větví. :-D ¨ Holky nemluvte o jídle. Mám hlad jako vlk a domů přijdu až v pět. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky. Já jsem konec roku 79 a můj muž září 77. Svatbu jsme plánovali asi půl roku. Já se ani vdávat nechtěla ale nakonec mě ukecal. Teď zase žadoní pořád o mimi. Prý aby mu pak neříkalo "dědo". Jenže já si ještě pořád připadám mladá na to aby ze mě byla matka. Nějak si nepřipouštím že už fakt nejsem nejmladší. :-) . Ale snad se nám mimčo tak do 2 let podaří a bude to v poho. Jinak myslím že teď právě máme ty nejlepší léta. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Chip: A pak kdo koho uhání do chomoutu. :-D lakme: Koukám, že jsi smazala své album. To je škoda. Musím říct, že ta fotka v tramvaji mne naprosto nadchla. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, to mi Novako povídej, škoda že nemám nemám čas si to za dnešek pročíst. Musím jít pakovat byt, zítra mi příjdou dělat okna ]-( , zrovna týden před svatbou :-| . Renovojí celý panelák a datum jsem si nemohla vybrat :-S . Zrovna je nějaká nová diskuse o jídle ;-) -které jídlo je nejoblíbenější :-) . Já jím skoro všechno, i držťkovou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No právě. Já jsem pořád říkala že budeme doživitní milenci, ale pak jsem podlehla jeho přemlouvání. A musím říct že zatím nelituji. :-) Je fakt že tři měsíce je hrozně krátká doba na konstatování. Ale s mimi pořád váhám. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
digino: Tak to Ti vůbec nezávidím. Teda ty okna jo, ty bychom taky potřebovali vyměnit, ;-) ale řešit to takhle před svatbou ... Nic moc. :-S Tak ať Ti to jde od ruky!!! Co se týká jídla, tak já ho prostě miluju. Jediné, co mi dělá problém pozřít jsou vnitřnosti (ledvinky ještě jo, ale takový mozek, plíce. Brrr).
Odpovědět
Profilova fotka
Chipe: Na mimi máš ještě čas. S manželem jsme se dohodli, že s mimčem počkáme. Říkali jsme si, že potřebujeme čas, abychom se spolu aspoň trochu sžili a zjistili co a jak a taky abychom ten náš byt udělali trochu obyvatelným. Teď jsme zrovna ve fázi, kdy si říkáme, že bychom to mimi zkusili...
Odpovědět
Profilova fotka
Zdarec, větvičky, vidím, že jdu akorát, řeší se chlast a papáníčko :-D . 18 panáků by mě asi taky zabilo... Ale taky záleží co to bylo za mok. Já třeba ráda metaxu, po tý mi blbě nebývá ;-) . A co se týká chlebíčků, mňam, ty můžu, nejraději hermelínový :-) . Co jste dneska všechny vyváděly? Já po dlouhé době pekla-jablkový koláč-a protože já peču, vařím a smažím metodou "atomovka", musela jsem udělat generální úklid kuchyně. No, a teď tady prosím ten koláč mlsně okukuju a přemlouvám se, abych si neukrojila.. :-D , přece se po tom včerejším záhulu na spinu nebudu cpát sladkým :-p . Ale voní, potvora.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Byla jsem v práci, v práci, v práci. :-p Teď jsem konečně doma, dovečeřela jsem a momentálně dlabu čokoládu. :-D Dej si sladký Aaa, ať v tom nejedu sama.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?