Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se taky desne bojim aby moje dite nebylo ani po jednom starikovi, to bych s taky hodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a muj nastavajici se zase boji, aby ditka nebyly prasteny po mne =-) No ale po nekom prece byt musi, hlavni bude, ze nebude po sousedovi nebo po postakovi, musi to zustat v rodine :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je fakt po nekom bejt musi ale kurna po kom? :-N ani jedna varianta neni zrovna nejlepsi takze ti dva starici budou ais ta nejlepsi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no asi to tak bude, alespon si po tom nebudeme stezovat a budem rady za to, co mame :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo protoze zbytky obou rodin jsou slusna traga :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hlavne ze bude veselo, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
no to uz je ted, staci jit nekam s tchanem a manzou, to clovek nevi jestli se smat nebo se stydet :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar, jsem tady, třeste se :-D :-D :-D . Já vám ty fotky ráda ukážu... Ale fakt mi přijde blbý je dávat sem do alba... Kdyžtak jen na chvilku a po vánocích. Manžílek už je viděl a konstatoval, že netušil, čeho jsem schopná... :-D , ale líbily se mu, už hlásil, že si jednu dá jako tapetu na pc v práci... Zítra budou vyvolané :-) . Co se týká cukroví, druhy mám dva a dál to neřeším, stejně to nejím a manžílkovo linecké jsem napekla. Jen mi jaksi ještě chybí pár dárků a děsně se mi nechce do krámů, to je hnus, co tam se děje ]-( . Vítám miu :-D :-D :-D , stará známá firma, ta nám tady teda chyběla.... Čekala jsem, kdy sem vpadne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no me pod tim nazvem nenapadlo co to je :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Fakt se divím, že jsi sem nevlezla dřív... ;-) Co je nového a jak plánujete vánoce, jedete do čr?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja byla dlouho v cr a predtim jsem mela hodne prace, ted jsem nemocna a nudim se tak lezu vsude :-N noveho to ze mam po operaci zubu a ted mam strevni chripku
Odpovědět
Profilova fotka
Ty teda umíš žít... :-D , kde sis to uhnala? Zase na druhou stranu to není špatná dietka před vánocema :-D . Dej si slivovici, ta tě srovná ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aaa no ted zkousim prvni babskej recept kolu, ale mam smulu protoze v patek jsou tu zavreny banky a ja jeste nemam ani jeden darek ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Kola zabírá, musí se brát po lžičkách, nevím proč, ale jednou jsem to zkusila a pomohlo to, ale já jsem zvracela, neměla jsem běhavou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo ale kolik tech lzicek a jak casto?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, aaa - no konečně jsi dostala rozum ;-) , a nějakou tu fotečku nám ukážeš, jsem na ně moc zvědavá, třeba něco takového také pak připravím pro manžu :-) . Miamia :-D - ještě nemáš žádný dárek??? Tak to jsi dost odvážná, víš jak to bude o víkendu všude vybrakovaný :-| . No třeba budeš mít štěstí. Kdyžtak to vyřeší obálková metoda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale ja nemam prachy ;-( sou na uctu kam si pro musim zajit do banky
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to budeš mít klidné vánoce, já jsem dárky scháněla také docela na poslední chvíli, a už mě z toho přemýšlení, vymýšlení třeští hlava. Každý rok si říkáme že si budeme dávat opravdu jen blbost za pár kaček, ale vždycky to nějak nedodržíme ]-( . Jo, vánoce jsou hold svátky stresu. Navíc jsem skoro pořád v práci, tak nemám ani čas a náladu líst po nějakých obchodech. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mio-po lžičkách dokud do sebe nedostaneš celou skleničku. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a to nemuzu vypit?
Odpovědět
Profilova fotka
když to vypiješ, tak to nebude mít smysl... hele, sama to nechápu, prostě se říká po lžičkách... tak jsem poctivě srkala po lžičkách a pomohlo mi to. ať je ti brzo líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja budu srkat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na zdraví ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
po lžičkách proto, že to žaludek líp vstřebá a tím to má ten ozdravný účinek, když to do sebe naliješ najednou, žaludekk to nemusí zvládnout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek, doufám, že mie je už líp :-) . Jdu zdobit stromeček :-) , přeju vám hezký den, a žádné předvánoční stresování.
Odpovědět
aaa: stromeček? dneska? :-D :-D to nám musí stromeček přinést ježíšek v pondělí odpoledne, až malý půjde s babí a dědou myslivcem do lesa krmit :-D jak to ježíšek stihne, to teda nevím ;-) kola po lžičkách fakt zabírá, za mladých let jsem si tak klidnila žaludek po opici :-D aaa: tak ukaž, aspoň vzorek, aspoň na den, my nikomu nic nepovíme :-x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem moc zvědavá na fotky od aaa. Uvažovala jsem o takové překvapení pro manžu k výročí seznámení (v lednu), ale to už nestihnu, tak by na to mohlo dojít v dubnu na jeho narozky. Ale stále váhám, protože si nejsem jistá jestli se najde fotograf, kterýmu se vejdu do záběru a neutrpí při tom psychyckou újmu :-D . Sabčo; chodím už šestým rokem na břišní tance a poslední dva roky máme taneční skupinku se kterou i vystupujeme. Lymfodrenáže jsou fakt dobrá věc. Já jsem měla loni jeden přístroj půjčený dokonce doma na týden. Dělala jsem si kůru 2x denně a bylo to moooc dobrý. Tenhle přístroj půjčují na klinice Prevence 2000, tedy alespoň myslím, že to ještě nezměnili?! Jj, teplá kola po kapkách je dobrá věc. Také jí mám prověřenou. Ale já slyšela, že stačí pár lžiček a ona se musí "nalžičkovat" celá sklenice :-N ? Miamia; tak jim zatím do obálek dej peníze nakreslené
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jste mě ukecaly a dala jsem jednu fotku do alba.... Tak se honem podívejte, dlouho ji tam nenechám ;-) . Zdobím stromek s předstihem, chci si ho užít, o svátcích totiž makám :-| , takže tu teď sedím s kávou a dívám se, jak je krásnej :-D . Kochanski-když jsem se vešla do záběru já, tak se rozhodně vejdeš taky ;-) , jdi do toho, je to zábava ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
Mám i mnohem odvážnější záběry, ty sem fakt nemůžu dát... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Jééé, to je krása x-) . Přesně takové bych si taky představovala. Krásné, decentní (alespoň tedy tahle :-D), erotické a přitom ne vulgární ;-) . Fakt se povedly :-) . A nestyděla ses před foťákem? Z toho bych měla asi největší hrůzu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?