Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéje, tak to bude šílený!!! tak ať to nezboříte :-D
Odpovědět
:-D :-D preventivně jdeme my k nim, ať dělají bordel u nich :-D :-D větvičky spící i nespící, dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už jdu taky do hajan...dobrou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky, tak víkend jsem strávila fakt vánočně - pekli jsme s mamkou cukroví, mamka je na cukroví blázen, letos jsme jí s bráchou dovolili "jen" 10druhů, ale pochybuju, že by se do toho vešla... jinak jsem se celkem držela a ochutnala jen 1 mylsivecký knoflík - já ráda ořechové a bez krému ;-) na silvestra jsme pozvaní k přítelovým známým do Prahy, nijak mě to teda neláká, ale asi to holt budu muset zkousnout :-|
Odpovědět
Profilova fotka
my budeme dělat silvestra u nás v baru, pouze pro známé a příbuzené :-) já se docela těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak se holky přiznejte kolik máte napečených druhů cukroví :-) , já 0. Fsvojap, tak to vám upřímně závidím, ještě že máme zásoby ze svatby, vytáhnou se z mrazáku a je napečeno, a jak bude dobrý :-) . Aaa se radši ani neukáže, aby se nám nemusela chlubit s fotkama - já jsem na ně opravdu mooooc zvědavá =-) .
Odpovědět
Profilova fotka
já nepeču... zatím mě to nějak neba... pečem jen se ségrou... u ní doma, má lepší podmínky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky :-) . Á cukrovíčko. Tak já už mám naštěstí od soboty hotovo. Celkem 11 druhů z toho 2 nepečené. A dělala jsem i ty linecké prdelky co tu kolovaly na netu. Docela jsem se vyřádila a je to vážně prdel vidět je všechny pohromadě nazdobené :-D . My letos plánujeme Silvestra s holkama z naší taneční skupinky a přiberem do party samozřejmě i drahé polovičky ať nezávidí ;-) . Docela se těším. Zítra mám dovču. Huráááá. Asi se vrhnu na nákupy posledních dárečků. Tak zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
z jaké taneční skupinky?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, jsem taky 78 a stará si nepřijdu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky! Upekla jsem jen rohlíčky a linecké a strašně dobré nepečené burisony v karamelu. Bohužel se můj drahý rozhodl darovat část cukroví sestře a mámě. Tak jsem ještě dneska dělala rohlíčky a večer se chystám na linecké, ale s tím už mi drahý pomůže. Jinak ho sežeru jako hada. :-D Fsvojap: Moc blahopřeji!!! Teď už jen aby vám vyšlo počasí.
Odpovědět
pretty.woman: vítej mezi námi větvemi :-D :-D větvičky, tak ještě jdu ke kamarádce pro 2 vypálený dvd (pohádky) a mám ježíška hotového. kdo to ale bude balit, to by mě fakt zajímalo :-D :-D odpoledne jdu na vánoční besídku do školy a v pátek máme mejdan s bývalou prací - a já nebudu pít, protože jsem slíbila taťkovi odvoz z narozenin, když už teda mám ten řidičák :-D ;-) aaa: fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-) fotky :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo: souhlas - fotky :-D nebo aspoň jednu :-D ignoruju pečení, nic péct nebudu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
novako - my jsme dělali taky moc dobré burizony, ale v mléčné čokoládě, ale měla jsem o tu čokoládu strach, takovou dobrou mléčnou čokoládu jsme na to koupila a děsila jsme se, jak to s ní dopadne až se rozehřeje a smíchá s rozehřátým tukem, ale je to moc dobré ;-) ale potřebuju do svatby pár kil shodit, tak toho nesmím jíst moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
pavli, do svatby máš času dost!!! Jen si dej ;-) já jsem před svatbou chodila na vacupress a můžu vřele doporučit... přišla jsem díky tomu o 6 cm v pase :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo - já jsme asi předloni chodila do takových těch "nafukovacích" kalhot na lymfatické masáže a bylo to taky super, tak skvělých výsledků jsem nedosáhla, ale pár cm taky ubylo ;-) jestli vacupress jsou ty baňky, tak to jsem taky zkoušela, ale dost mě to bolelo, třeba z boku stehen, na to jsme teda srab, to jsou ty kalhoty mnohem příjemnější 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
pokud to bolelo, tak jsi měla špatnou masérku... musí tam pustit jen tolik atmosfér, aby se ti nedělaly boláky!!! já měla celou proceduru tak super, že bych u ní i spala... záleží fakt na člověku, který to dělá!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam dneska cas tu civet celej den a koukam stary znamy firmy sem si mohla myslet :-D hlesim se k 77 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
se nudíš mezi přestávkama na wc, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to mi povidej, chodit nemuzu a cekam na dalsi stah :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo asi to fakt bylo masérkou, na ty kalhoty jsme chodila k jiné a ta byla lepší ;-) ale modřiny jsme po vacupress neměla, jen to pro mě bylo strašné mučení :-| holky, šéf nám dal v práci předčasně dáreček od Ježíška - Nescafe Dolce Gusto, tak jsem zkusila Latte a docela mě to překvapilo, je to celkem dobré, no ale je to rovnou slazené a pak jak můžu zhubnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dostali jsste jako společný presovar nebo jen ty pytlíčky? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak ja jsem cerven 77 a taky typicky, ale rak :-) Tricitka za mnou, vzdycky jsem si predstavovala, ze ve triceti uz budu buhvi kolik let vdana a mit nejmin tri caparty...leta bezi, stale svobodna, ikdyz zadana a caparti nejdriv pristi rok, to uz jsem mohla byt podle mych drivejsich snu babickou, hi hi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adisek to stejny i kdyz jsem se stihla vdat tesne pred tricitkou ( coz nasralo vsechny sousedy) tak deti nemam a nespecham a manza tvrdi ze sem stejne este decko a mohla byt byt dospelejsi ( o vanocich zavidim detem ze maj vic darku) tak mu dycky rikam ze az po nem :-N
Odpovědět
Profilova fotka
miamia: tak to me tesi, ze nejsem sama ;-) ikdyz ja bych mimi brala hned vsema deseti, ale prvni musime postavit domecek, aby jsme meli kde bydlet :-| Uz mame plany, bude to nas spolecny darek k vanocum, vic jich nebude...ale nam to neva x-)
Odpovědět
Profilova fotka
my si ted domek poridili ale prasteny zustanem navzdycky mame to v genech, jeho i muj otec sou neskutecni pubosi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám, že se nám to tady pěkně větví. :-D Vítejte!!!
Odpovědět
Profilova fotka
miamia: no mne to vykladej :-D muj tatka se taky povedl,na nem se matka priroda taky pekne vyradila, jen aby nase deti nebyly po nem, to bych si to sla brzo hodit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa: Nedělej mrtvého brouka a přihraj ňákou tu fotečku. :-D To víš, jsme tu spolek děsně zvědavých bab. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jsem po tatovi puberťák taky :-) a vždycky budu...ráda si zachovám bláznovství a dětskou radost :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?