Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo: Také jsme uvažovali o myčce. Rovnou jsme s ní počítali, když jsme navrhovali kuchyň. Nevím, jak jste velká rodina, ale obecně platí, že pokud jsou jen 2 lidi v rodině, stačí 45 cm myčka. Pokud je ale těch lidí víc, doporučuje se klasická 60 cm myčka.
Odpovědět
Profilova fotka
čágo, my máme myčku 45 cm a úplně nám stačí, hrnce se tam normálně vejdou a většinou ji zapínáme tak 3x týdně, někdy častěji, denně se u nás tedy nevaří. máme ji rok a musím říct, že bych pozlatila ruce, tomu, kdo ji vymyslel, je to obrovská úleva, je vždycky nenáviděla mytí nádobí, dokázalo mi to znechutit všechny kulinářské pokusy v kuchyni :-)
Odpovědět
aaa: fakt? mohla bys mi prosím prosím poměřit šířku a dýlku uvnitř? cca :-) jsem náročná, co :-D bych ti poslala pusu :-D :-D tak jsem to různě přeměřovala, kombinovala, v duchu přestavovala celou kuchyň a ať dělám, co dělám, 60 cm se mi tam nevejde :-| naše tříčlenná jednotka: já :-) můj šestiletý syn :-) přítel, co je s námi hlavně v noci :-) tak jestli se mi do 45 vejde můj nejoblíbenější hrnec, tak ji beru :-D :-D
Odpovědět
oprava, synovi bude v únoru 7 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo-rozměry máš v IP, já tam dám i vellikej hrnec na těstoviny, fígl jse v tom se tom tam naučit skládat ;-) .
Odpovědět
aaa: díky, jsi zlatíčko, tak se toho přestávám bát :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Není se čeho bát... Taky nemáme velkou kuchyň, bydlíme v paneláku a bojovali jsme s prostorem, museli jsme zrušit špajzku, takže bylo třeba více úložného prostoru v kuchyni. Fakt nám úplně stačí, tu větší bych zapínala jednou za 14 dní a tolik nádobí ani nemáme :-D .
Odpovědět
přesně, taky bydlíme v paneláku - já jsem si myslela, že mám docela velkou kuchyň (oproti našim teda fakt mám), ale fakt mi vyzbylo jenom 45 cenťáčků místa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jj to je přesně ono. Tchánovci mají tu 60 a vypadá to komicky, když v tom jejím obřím chřtánu leží pár hrnků a talířků. Musí čekat až ji naplní a tchán to občas nevydrží a jde mýt ke dřezu :-D . Já bych šla asi taky do 45cm, protože nemám takovou zásobu hrnců, nádobí a skla, abych mohla tuhle chytrou mašinku zapínat jednou za čas. Už aby byl víkend. Manža na mě hodil bacil, tak teď trpím v práci a nějak hrozně pomalu to utíká :-S .
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, máme konečně potvrzený termín svatby na Dobříši - vyšlo 20.09.2008, ráno mi volali z matriky, že zámek tenhle termín uvolnil, 3x hurááá :-)
Odpovědět
fsvojap: hurá hurá hurá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap-tak ti přeju klidné a pohodové svatební přípravy....
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo: do myčky bych rozhodně šla!!! Já mám doma 45 a bohatě stačí (pro 2+0,5 a občasnou návštěvu ažaž) :-) já dávám stejně hrnce do horní police, protože jsem si koupila myčku s nesklopnými držáky na talíře... teď už bych to neudělala...ségra má sklopný a to je super variabilita :-) pavli: gratuluju, že to stálo práce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky větvičky :-) , přežila jsem šňůru služeb, pár kolegů omarodilo a já jsem zralá si jít zítra pro papíry na hlavu, to byl mazec... Další službu mám až na Štědrý den, a příští dva dny hodlám prospat :-) . Sabčo-máš recht, taky nemáme sklopné držáky na talíře...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, zítra večer budu mít ty svoje fotky, jsem natěšená i nervozní zároveň, jaký asi budou.. :-N =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky větvičky, hurááááááááá, byt máme předělaný, "vypíglovaný", nádhera sama :-) . Ale té práce co to dalo =-) , hrůza, ale stálo to za to. Už jen pár dodělávek, ale to už je banalitka x-) . Co je tady nového. Jen jsem si letmo všimla, že je tady pár nových větví :-) . aaa, ukážeš nám ty fotky také?????????????
Odpovědět
Profilova fotka
digi-nevím... ;-) , jsem stydlivka a navíc je asi tady nemůžu dát do alba, i kdyby jen na chvilku :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
Tak alespoň po vánocích, když je máš jako dárek, to by šlo né????? Kdybych takový dárek dala manželovi, tak by se radostí zbláznil, moc rád mě fotí, ale já focení tak nesnáším ]-( . Jen by se mu asi moc nelíbilo, že by mě fotil nějaký jiný chlap =-)
Odpovědět
aaa, sabca: tak to já sklopný držáky mít budu :-) mi radil prodavač, sehnal si kvůli mně i hrnec a předvedl, jak se to tam krásně všechno vejde :-D ostatní prodavači na nás sice koukali, ale to přežiju :-p aaa: fotky ukaž, třeba fakt po vánocích, jak píše digi, jsi nás všechny navnadila, tak jsme zvědavé :-D tak jsem dneska začala péct... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa- jasně, sem s nimi, my je nikomu neukážeme :-D
Odpovědět
aaa: nooo, uvidíme je jenom my :-D fakt, nikdo jiný se koukat nebude ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jedna slečna se tu fotila jako ty a hodila nám na chvilku fotky do alba ;-) taky bych je ráda viděla :-) jojo: tak to jsi kápla na bezva prodavače, to se jen tak nevidí :-)
Odpovědět
sabca: to víš, moje osobní kouzlo a šarm :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to my nemůžeme posoudit, když tu nemáš foto ;-) :-D
Odpovědět
já ho měla chvíli, pak se mi to povedlo smazat ;-( vypadá to, že mi pokvete barborka :-) to bude mít přítel radost :-D :-D
Odpovědět
tak už tam zase je :-D to foto myslím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
už je Vlašim v televizi, škoda, že kvůli tak špatnému tématu... šikulka... to je ta s těmi dvojčaty, co? :-D
Odpovědět
taky jsem to viděla... :-( no jo, dvojčata, připomínám, já se synem ladíme, zbylí kluci nejsou moji (i když jako by byli :-) ) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
super fotka, moc se mi líbí :-)
Odpovědět
:-D :-D dík. zítra za nimi jdeme, měsíc tu nebyli, naši kluci se neviděli, tak asi zbourají panelák :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?