Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D já jsem pirátkou už přes 12 let...mám naježděný tisíce kiláků :-) přeju mnoho mnoho kilometrů bez nehod!!!
Odpovědět
děkujuuuuu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-gratuluju :-D , až pojedu za kamarádkou, dám včas vědět a ty necháš auto v garáži, jo? :-D :-D :-D
Odpovědět
náhodou, komisař měl ze mě radost, jak pěkně zastavuju před přechodama :-D 2x mi to chcíplo, ale rozjela jsem se, 1x jsem přehlédla uličku vpravo v zóně s předností vpravo a při odbočování z hlavní na parkoviště jsem vjela do protisměru (jenom kousíček), ale parkuju prý jako komisař :-D takže aaa, když budeš přecházet jenom na přechodu, jsi přede mnou v bezpečí :-D :-D a děkuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo- :-D :-D :-D , tak dobře, budu dávat bacha ;-) . Kdy vyjedeš poprvé sama? A odměnila jsi se tou čokoládkou? Já dneska dělala bramboráky, ale jen pro manžílka, musím FAKT přestat žrát, ve čtvrtek se jdu fotit... :-o =-) :-N
Odpovědět
já ještě nemám fotku, nějak jsem nepočítala s tím, že to zvládnu napoprvý. takže v pondělí fotečka, vypíšu žádost a budu čekat, až bude řidičák hotový. a pak asi fakt vyjedu :-) jsem zvědavá, kdo mi půjčí auto první - jestli přítel nebo taťka :-D to víš, že čokoládu jsem načala :-D jenomže mi ještě zachutnaly okurky, co jsem koupila v Lidlu - jsou krásně kyselé :-D takže čtvrtek? docela ti to závidím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý večer dorostenky :-) . Teda jojo, obrovská gratulace x-) . Já se obávám, že bych dneska ty papíry už neudělala při těch nových pravidlech :-N . Je pravda, že tě trápí za volantem půl hodiny? Já jsem jela 5 minut a byla jsem šťastná, když mi řekl ať se vyměníme ;-) . Pravda, ŘP jsem dělala léta páně 1998, 28. května. Jo, já jsem takz alergik jako poleno, takže svatba na louce by byla asi to poslední co bych v životě udělala :-D . Stejně by mi tu vílu nikdo nevěřil při mé konstituci barokní modelky ;-) . Tak dobrou noc všem. Jdu si ještě připravit věci na zítřejší drbací výlet do Prahy a pak šup do hajan.
Odpovědět
kochi: nejdřív testík, pak zkouší 2 otázky z techniky a pak půl hoďky jezdíš :-) ale zvládla bys to, když to zvládla já, musí to zvládnout každý :-D :-D :-D a děkuji :-D
Odpovědět
teď jsem pověsila malému do pokojíka adventní kalendář, až se ráno vzbudí, bude koukat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou větvičky, taky zalezu... Přeju všem hezký víkend :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem jela tak tři minuty a pak mi policajt řekl, ať to otočím zpět, že potřebuje zkoušet lidi co to neumí :-D já se prostě s volantem narodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky, přeji krásný první adventní večer! Jojo: Blahopřeji k řidičáku!!! Vidíš, jaká jsi šikulka! :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
krásný adventní večer...Půjčili jsme si Piráty z Karibiku, koupili pitíčko a budeme hajat a koukat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zdarec bábušky, já si dneska udělala neplánované předmikulášské posezení s kamarádkama a mám z toho lehkou kocovinku, celé odpoledne jsme řešily sex, nemusím jistě popisovat, jak jsme se tlemily, no puberťačky hadr... domů jsem dorazila VELMI veselá... :-D , manžel jen vykoukl zpoza novin a zakroutil hlavou :-D ... Mám před sebou peklo týden, noční, focení, vánoční večírek... Tak jdu střízlivět a odpočívat ;-) . Dobrou s kobrou :-)
Odpovědět
ahojky holky, tak se jdu pochlubit. prý budeme mít holčičku ;-) A manžel si byl tak jistej, že to bude kluk :-D. Jinak se zkouškama na řidičák jsem taky neměla problém. A komisař mi to dal bez problémů, když viděl to pako, co řídilo přede mnou, tak byl v šoku, že se přihlásila na zkoušky. Parkovala do řady vozidel (kde mimochodem bylo místo tak na 2 auta) popředu a pořád se divila proč půlkou auta vyčuhuje do silnice. nejdřív ji nechal, ale pak už mu ruply nervy a vyhodil jí. Takže jsem šla parkovat já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, GRATULUJU ;-) kačko, hooolčička x-) Tak ať vám ve zdraví roste.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo1 - gratuluji k řidičáku ;-) holky já v sobotu vyrazila do Prahy na nákupy, už mám první dárek vánocům - kamarádce dárkovou kartu v Ikea, zajela jsem i do FashionArenaOutlet, šíleně mě to zklamalo, navíc MHD tam jezdí 1x za hod, takže jsem si tam nic nekoupila a ještě čekala dobu na bus zpátky k metru... :-| katka.va - tak hlavně ať jste s holčičkou obě zdravé ;-)
Odpovědět
ahoj větvičky :-D kacka.va: gratuluju, tak hlavně ať vám holčička poroste do krásy :-) spaaget, fsvojap a další a další: děkuju :-D tak dámy, jdu se nechat vyfotit na ten můj slavný řidičák :-D :-D :-D tak zas čaues :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko (teda spíš dopoledne). Tak já byla v sobotu taky v Praze po nákupech. Pravda, trochu jsme to odflákly, protože jsme se s holkama z BRMS těšily na posezení a poklábosení u něčeho dobrého ;-) . Kolem půl páté jmse pak dorazily na Staromák a těšily se na rozsvěcení stromku. Ale bylo to docela o ústa.Jednou mi to stačilo a myslím, že už se pro příště bez toho obejdu. Nevíte čím to je, že jak je víc lidí pohromadě, tak se začnou chovat jako tupé stádo :-N ? Radši jsme se vyklidily do bezpečného rohu a čekaly až to tam prořídne.
Odpovědět
Profilova fotka
čauky větévky, teda obdivu vás, co vyrazíte o víkendu do Prahy na vánoční nákupy :-o , já jsem byla v sobotu v podvečer v Palladiu a mazala jsem tam odtud hodně rychle, všude neuvěřitelný davy lidí, který naprosto bezhlavě kupovali všechno.... Mám holt výhodu, že dělám na směny a nákupy si vyřídím v klidu ve všední dny, kdy je v nákupních centrem klid. jojo-tak to konečně bude i fotečka do pasu?? ;-) kacka.va-gratuluju, ať vám malá dělá jen samou radost. fsvojap-tak outlet arenu nebrat, jo? slyšela jsem, že to tam stojí za prd, ale pokušení tady bylo... no, teď už vím, že tam jen tak nevyrazím... :-)
Odpovědět
aaa: tak já jdu prohrabat fotky, která by se sem i hodila :-D jenomže většinou fotím já, takže moc fotek, kde jsem, asi nenajdu :-p
Odpovědět
tak zatím nic, mám jenom větší fotky a teď nemám čas zkoumat, jak je zmenšit :-( tak někdy... aaa, vydrž, prťka, vydrž :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nojooooooo, prďka vydrží..... :-D :-D :-D
Odpovědět
já jsem totiž technický antitalent a mám od přítele zakázáno cokoli na pc instalovat ;-( já vždycky něco na instaluju a pak mi kvůli tomu pc kolabuje :-D :-D jsem si takhle nainstalovala skype, pak něco k telefonu a k foťáku a teď mi každou chvíli net píše, že not responding :-D :-D takže já budu muset ťuťu ňuňu na miláčka a pak se uvidí :-D
Odpovědět
tak jsem si upravila jednu fotku :-)
Odpovědět
akorát že jsem si neudělala kopii, takže původní velikost nemám :-( to jsem celá já :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No tak my stihly Palladium dopoledne a to se ještě dalo, ale stejně by tam mohla být tak polovina lidí ;-) . Jojo, pěkná fotečka :-) . To jsou všechno tvoje ratolesti?
Odpovědět
kochi: :-D ne, moje je jen ten úplně vpravo - ladíme spolu :-D zbytek jsou dvojčata a jejich brácha - kámošky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to jo. Já už se lekla :-D . I když ten můj plácal něco o tom, že chce 5 dětí, tak třeba budem vypadat pak na vycházce podobně :-N .
Odpovědět
Profilova fotka
aaa - já teda outlet arenu nedoporučuju, mě se tam nic nelíbilo, přošla jsme všechny Addidasy, Pumy, Niky apod. a sháněla jsem nějaké legíny na cvičení, neměli absolutně nic, nahoře, kde mají být restaurace jsou zatím jen 2 čínské, nic proti nim, ale fronty jako blázen, navíc pokud tam jedeš MHD, tak spojení je naprostá hrůza ]-( kdysi jsme byla v Praze v outletu Adidasu a tam alespoň měli dost různého zboží, ale Arena mě zklamala navíc jsme nejdřív šla do Fr.institutu do knihovny, takže jsme pak sebou všude vláčela 4 knížky... no ale mají tam v sobotu jen do 13hod, tak jsme tam musela hned dopoledne ještě se s přítelem chystáme do Prahy nasát atmosféru, punč, trdelník... ;-) a přitom ještě do Národního muzea na výstavu Stopy lidí nebo jak se to jmenuje
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?