Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabča ahááá :-D . Vždyť říkám, že jsem natvrdlá. fsv...že by zkratka nějaké katedry :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
to bylo přihlašovací jméno ve škole a já u něho pak zůstala, ale teď mám v práci takových přihlašovacích jmen a hesel a PINů, že to občas trefuju třeba na 5x :-D +2platební karty a to mám v obchodech sakra problém abych tam dala ten správný jinak fsvojap - f zkratka fakulty (FIM - fak. informatiky a managementu), s jako student, voja - 4první znaky příjmení a p jako pavla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrej slepenec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mazéééc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdááááár větvičky, jsem tu :-) . Pošlušně hlásím, že je nafoceno, normálně jsem se vůbec nestyděla, bylo to strašně fajn a pohodové, už se těším na výsledek, mělo by to být příští týden :-) . Co se týká včerejšího Mikuláše, já zažila opravdovou romantiku. Byla jsem večer sama doma, manžílek dělal do noci, najednou zvoní nějaký chlap-kurýr... Prý vezu vám kytku... Dostala jsem nádhernou obrovskou kytici s kartičkou "miluju tě, tvůj čert"... Byla jsem normálně dojatá, tohle mi nikdy neudělal... Na té kytce je plyšový andílek.. :-) Jsem se asi znova zamilovala... ;-) ;-) ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, to je úplná červená knihovna x-) . To já dostala akorát pusinku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
No, to je .... Ale stalo se to poprvé po 12 letech... Takže vydrž, třeba se taky dočkáš... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jestli mám čekat ještě 10 let, tak potěš koště :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo, kdo si počká, ten se dočká... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ne, vždy, Aaa, ne, vždy. :-) Sedím a tiše závidím.
Odpovědět
Ahojky větvičky, jsem vás nachytala na hruškách :-D . Nemám absolutně šanci Vás přečíst celé zpátky, máme už 14 dní rozbouraný byt a tudíš i vyplý počítač :-( . Teď jsem u manželových rodičů, tak jsem tady jen na skok. Doufám že je u Vás vše OK, dárečky už máte určitě nakoupené, cukrovíčko napečené :-N ...... . Už se těším, až tu budu zase častěji, potřebuji odreagovat od práce ]-( , nebo ze mě bude za chvíli vyzáblá troska ]-( . Mějte se, a zase brzy tady. Papa
Odpovědět
Profilova fotka
Novako-nemusíš mi závidět :-) . Já to normálně obrečela, udělalo mi to strašnou radost. Jak už jsem tady zmiňovala měli jsme letos krizovku a tohle je prostě další krok tím správným směrem k nápravě... Stejně je divný, že všichni chlapi vědí, že tohle prostě "dostane" každou ženskou a neumějí to udělat častěji... :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak vám větvičky přeju dobrou noc, je tady dneska nějak mrtvo... Zítra máme firemní vánoční večírek, to zase bude... Slíbila jsem si, že letos budu hodná, nebudu tahat říďu na parket, ani tančit na stole... ;-)
Odpovědět
čau větvičky :-) digina se nám přejmenovala a přefotila? :-) nebo mám vidiny? :-D aaa: to je romantika... :-D večírek si užij ;-) sabča, novako, dočkáme se taky, URČITĚ :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau jojo-už jsi vyjela do silničíhi provozu???? :-D díky, večírek si užiju, napůl chrápu už teď, noční a včerejší focení mě zmohlo... :-N , a to mám prosím noční i zítra a v neděli... to zas budou pracovní výsledky :-D |-| =-) taky jsem koukala, že digi je tady v utajení... :-D :-D
Odpovědět
aaa: :-D :-D to záleží na tom, kdy mi řidičák vytisknou - jsem se holt trefila do blbýho termínu, půl národa mění... :-p :-p pracovní výsledky? říká se - dělám jen do výše svého platu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dagi: tak to já jsem troska, ale vůbec ne vyzáblá :-D my měli včera v baru jeden podnikový večírek a dopadlo to těžkou zlomeninou a teď je ten adept po operaci - masakr!!! :-) taky jsem si říkala, jestli mám vidiny...když vidím dagi, místo digi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdárek... Vánoční party jsem přežila, jen trošku s hrůzou koukám na fotky, které někdo nafotil mým foťákem... No, bylo veselo... Zlomenina se tedy nekonala, ale alkohol tekl proudem... Proběhlo pár klasických líbacích úletů... Docela sranda to sledovat, vždycky se to opakuje u stejných lidí :-) . Jsem utahaná jako kotě a od šesti mám noční, dneska ten výkon nevidím ani do výše svého platu |-| =-) .
Odpovědět
Profilova fotka
jj, taky se vždycky na firemních akcích směju těm párečkům :-) já mám dnes spavou nemoc... ale bude to asi těma antibiotikama...snažím se odpočívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky mám spavou nemoc, ale bude to tím nočním flámováním a alkoholem :-D , normálně tady proplouvám a jsem jaksi mimo... Naštěstí to kolegyně bere s humorem. Už aby bylo ráno.
Odpovědět
Profilova fotka
nemůžu vytáhnout manžela z postele :-D dnes jdem navštívit toho výtečníka s operovanou nožičkou... :-) přeji vám krásný den!!!
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem na třech sestrách, měli 2 předskokany... to jedno ani nevím, byl to děs a pak Uhlíř... ten rozehřál masy... všichnni, včetně pankáčů, zpívali písničky z pohádek... Dokonce nás naučil kus nové!!! Bylo to bezkonkurenční :-D
Odpovědět
vidíš to, sabčo, já si založila diskuzi, že jsem nemohla přijít na to, odkud je písnička Skálo, skálo, skálo - a ono od Uhlíře :-D nezpívala jsi ji nakonec taky? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ne, tak tu ne :-D ale třeba - krávy, krávy, jak si vlastně povídáte, krávy, krávy jakou máte řeč? bu bu bu bu bu bu buu buu buu.... klouby, kloouby, jak si vlastně podíváte, klouby, klouby, jakou máte řeč? vrz vrz vrz vrz vrz vrz vrz vrz vrz...
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo- :-D :-D :-D Holky, jsem vyřízená po nočních a navíc mi hráblo a udělala jsem si těsto na linecké cukroví.... Chladí se v lednici a já budu mít teda asi o zábavu do noci postaráno, než ho sdělám... :-N
Odpovědět
sabča: :-D :-D :-D aaa: ti fakt hráblo :-) po nočních se spí :-) my zatím máme jenom perníčky a i ty úspěšně likvidujeme, píct se bude až o víkendu a druhá várka perníčků někdy příští týden :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tak to mi nehrozí!!! Peču pouze u ségry a jelikož bydlím kousek a nikdy u ní nespím, tak mi to nehrozí :-D jojo: tak to my perníčky likvidujem taky...i chaloupku, která se moc nepovedla :-)
Odpovědět
asi nám chytili úchyla :-D přepadnul a pobodal 15 letou holku, ta ho znala, tak ho chytli. je mu 17. a odpovídá popisu úchyla, co přepadnul 2 ženský a malou holčičku (u školy), tak snad už si Vlašim vydechne. jen ať se z toho ta holčina, co ho poznala, dostane, není na tom nejlíp...
Odpovědět
ten smajlík měl být úlevný, ne vysmátý...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?