Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
kochi: ono to na fotce není moc vidět, ale dvojčata mám přikšírovaná k pásku - vynález kamarádky - když se dvojčata naučila chodit, prchala každé na jinou stranu, do toho ještě ten starší... tak to řešila takhle :-D 5 dětí, hm... :-D když je užívíte, proč ne :-) dneska je to těžké...
Odpovědět
Profilova fotka
Nasát atmosféru je fajn, já se taky ráda projdu po centru, nejlépe mezi svátkama, podívat se po dlouhé době na Hrad a Karlův most... Outlet tedy vynechám, já sice miluju sportovní hadry, ale podle toho, co píšeš, bych byla spíš otrávená :-S . Strašně se mi nechce dneska na noční... ach jo... :-| Jojo-taky jsem se skoro lekla, že máš tolik dětí :-D . S tím instalovaním čehokoliv do pc jsme na tom stejně. Já jsem zvládla icq, ale se skype jsem stáhla vira... Manžílek šílel... Takže skype nemám, jen icq ;-) , ale bohatě mi stačí, jsem takovej závislák... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě stačí naše Brníčko, nechodím ani do Phy ani do Vídně... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo, to jsem mu taky říkala....že když si je odrodí, vychová a uživí, tak klidně :-D . Mě budou stačit 2 ;-) . Ale s těma dvojčatama je to super nápad....vzhledem k tomu, že nám dvojčata hrozí, tak by se mi to mohlo hodit :-D . I já hrozně ráda nasávám atmosféru, ale je fakt, že v davu to jde těžko. Máme v plánu juknout se na vánoční trhy do Drážďan, tak to snad vyjde...tam jsou prý moc pěkné.
Odpovědět
Profilova fotka
Nám ta dvojčata hrozí taky...ale manža nechce, děsí se i jednoho :-D
Odpovědět
čau větvičky, tak se mi povedlo pro malýho vydražit spidermanovský hodinky - za 200,- jsem zvědavá, jak dlouho budou fungovat :-) u nás Vánoce budou ve spidermanovském duchu - ježíšek přinese (mimo jiné) spidermanovský hodinky, pyžámko, povlečení, kasičku - ještě mám mikinu, ale tu asi dám malému jen tak, bez ježíška :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak se to povedlo? :-) gratuluju!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau kozénky, jdu jen pozdravit.. jsem v práci a nemůžu se dočkat postele :-( . přeju vám hezký den, večer nakouknu.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to manža by dvojčata chtěl, ale já protestuji :-D Spidermanovský ježíšek...to je dobrý :-D . U malinké neteře zas vítězí medvídek Pů. Jsem zvědavá co bude zrovna v kurzu až budu mít ratolest já ;-)
Odpovědět
čau větvičky, jsem zvědavá, kolik z nás tu bude zítra, jestli nás všechny neodnesou čerti :-D teď jsem nachystala balíček pro malého a hledám malé punčocháče, jak ho znám bude si chtít nachystat co největší, aby mu Mikuláš nadělil co nejvíc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem stále stejně hodná holčička, takže se zítra určitě zase vrátím :-D Jojo, kdyby ti náhodou chyběl ještě nějaký spiderman dáreček, tak tady jsem náhodou narazila na různé figurky z filmu a dokonce ve výprodeji :-) http://www.ostrovpokladu.cz/vyprodeje...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já už dostala od Mikuláše včera Ferrero roche a kinder čokoládky a to už jsem mu dopředu říkala, že radši ty brambory a uhlí, protože jsem pár dní předtím vlezla na váhu a zděsila se :-| no ale Ferrero jsem si vychutnala hned večer, tomu se nedá odolat ;-) tak to zítra musím na trampolínky, abych to vyskákala jinak pořád čekáme na dodělání střechy na domečku, střechaři prý přijdou v pátek - no to jsme zvědavá :-| takže nasávání vánoční atmosféry tento víkend asi nevyjde :-(
Odpovědět
Článek se načítá
koch: dík :-D jdu na to juknout, spidermanů není nikdy dost :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap...já furt říkám, že osobní váha doma je blbost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kochanski - jo teď už to vím taky, že ta váha je jen pro zlost :-D a to dneska večer určitě přijde s něčím sladkým i skorotchýně, ale ta kupuje vždycky takový ty levné polské a německé čokolády a ty mě nejedou, takže to je v poho, ty vždycky dovezu bráchovi, to je taková naše kyselina a ten je spořádá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já předstírám, že se rozbila :-D . My včera dostali s manžou předčasně mikuldu od tchánovců. Velkou čokoládovou kolekci na stromeček....tak to mám alespoň na dlouho :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to já můžu předstírat, že se rozbila jen do té doby, než zjsitím, že nedopnu kalhoty :-D pak nezbývá než předstírat, že se kalhoty srazily 8-) po foukaných figurkách z vánočních kolekcí jsme se mohla jako malá utlouct (utloukla bych se i teď, ale pro jistotu už je nekupujeme) - ty na stromečku nikdy moc dlouho nevydržely a na bráchu vždycky zbyly ty plněné, ty já totiž nerada 8-) asi před 2 rokama jsme byli na služebce v Maďarsku v továrně, kde dělají právě tyhle kolekce Orion a oni nás tam provedli po továrně, všechno nám ukázali, všude to strašně vonělo, ale ochutnat nám nedali ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap, taky sis koupila ten vadný prací prášek? To musela být asi celá série nebo co...nějak se to srážení šíří ;-) . Tak na figurky na stromečku je machr tchán. Neustále na ně chodí a je tak mazaný, že prázdný obal zase vymodeluje do původního tvaru a pověsí zpátky na stromek :-D . Ze stejných důvodů nekupujeme kolekce ani my, ale ta letošní je darovaná, tak jsem jí na zuby nekoukala ;-) . Jj, plněné rybičky jsem taky nemusela...byly moc přeslazené. Ale třeba takové arabesky...ňamy, ňamy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo ten blbej prací prášek mám už hodně dlouho... dneska v 17:00 jdu na pilates, tak budu mít alespoň lepší pocit ;-) ale už fakt musím se sebou nšco dělat, by jsem do svatby chtěla mít tak o 7kg míň, takže jdu do diskuze dieta a hubnutí 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
čauky, já mám zase vždycky vo obchodě s hadrama (hlavně s džínama) pocit, že změnili číslování... moje původní velikost je najednou menší... :-D ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky ohledně Mikuláše musím pochválit skorotchýni - dala mi pomelo, to miluju a mojí postavě rozhodně neuškodí, ale přítel zešílel - Rafaelo, Ferrero, lentilky, adventní kalendář, gumídci... to taky miluju, ale to abych se na těch trampolínkách uskákala :-D a protože jsem zjistila, že u sebe nemám kontaktní čočky, tak dneska trampolínky nebudou - dobrá výmluva, co :-D přítel se ráno divil, proč nejdu, že bez brýlí slepá nejsem... chybí mi totiž na jednom oku 1 a na druhém jen 0,75 dioptrie
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to manžel na mé věčné (marné) pokusy o štíhlou linii myslel, protože jsem dostala jenom pusu :-D . No, dneska jdu po práci na tanyny, tak snad nám dá šéfová pořádně do těla, abych mohla mít večer dobrý pocit. fsvojap, no jasně. Přece musíš brát ohled na bezpečnost při sportování ne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
já dostala od tchýně kalendář, ví že to miluju - jsem furt jak malá... každý ráno loupu okýnka... a Filipek mi dal kokinka a knížku o dekoracích květin...je fakt nádherná a super...mám z ní radost velikou!!! Já byla včera za anděla... pak sem na chvíli hodím fotku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sabca, cože ti dal :-N ? No, na anděla se ani nemusíš maskovat ne ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
sabca - kalendář jsme dostala taky 8-) jako malá jsem nikdy nevydržela otevírat okýnka přesně podle dnů a měla jsem sněděno min. týden před Vánocema :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kokina a knížku o dekoraci květin... a máš pravdu...nemusím - jen si lepím hvězdičku na čelo :-D fsv: to já taky, i teď bojuju :-D hele, jak ty se jmenuješ? Vypisovat tvůj nick je mazec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem asi natvrdlá, ale co je to ten kokin :-D ? Pravda fsvojap zní velmi mnohoznačně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kokin není nic :-D kokina jsou bonbony!!! ne? jak to říkají děti? koko???!!! odsud kokina :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jmenuju se Pavla, vyluštit to z mýho nicku dokáže jen Sherlock Holmes 8-) prostě pozůstatek z VŠ...
Odpovědět
Profilova fotka
počkej Pavli a co teda znamená fsvojap? :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?