Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já zase ulítávám na čokoládě.... ale musí být hustá jako puding. To je pak dobrůtka 8-) fsv: tak jak to dopadlo na FJ?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to já ulítávám na čokoládě v jakémkoli skupenství, ale nejradši mám stejně Tatianu nebo Zlatý nugát x-) pandama - fj dopadla OK, úkol ani nechtěla, bavili jsme se o Vánocích a pak jsem koukala na DVD o Paříži a na příště mám úkol "zatrhávací", takový mám nejradši, žádný psaní elaborátů, tak to jdu hned zatrhat, ať jsme na příští úterý za vzorňačku 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv: jj máš recht, tatianu taky můžu :-N a taky normální hořkou čoko obyč, může být i na vaření 8-) no vidíš to jak tě to minulo :-) a už máš teda zatrhnuto?
Odpovědět
Profilova fotka
pandama - tak hořká nebo na vaření mě moc nebere, já nejradši mléčnou, v práci máme mašinku Nescafé Dolce Gusto a to jejich Choccocino taky můžu ;-) no jasně, už mám zatrháno :-D jen mě teda naštve, až to příště zase nebude chtít, to asi budu za šplhouna a sama jí to podstrčím :-p 8-) ještě, že tam chodím sama :-D a akci od HappyFota jsem ještě nestihla, zase to určitě nechám až na poslední den a při mé smůle to nebude fungovat 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
já čokoládičky taky můžu....včera mě aaa tak namlsala s tím kapučínem, že jsem si doma udělala choccocino z mašinky :-) jinak z hořkých miluju čokoládku s celýma mandlem a taky geishu nebo jakoukoliv kombinaci čokolády s kokosem x-) fsv, dostaneš pak alespoň pochvalu :-D ?
Odpovědět
Profilova fotka
jo jasně na Geishu jsem úplně zapomněla ;-) a taky Ferero Rocher, arašídovou nugetu... :-D koch - jj pochvaly dostávám a hlavně pokud je na blízku šéf 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a taky mozartovi koule :-D to je hodná paní učitelka, že chválí v doslechu šéfa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsv: já to taky nestihla, ale není to náhodou až do 15.1.? Já teda mám aspon takový pocit. měla jsem pocit ze tam chodíš i s více lidmi... a už toho nechte s těmi sladkostmi :-D :-D :-D už ted jsem jako čoko koule hi hi
Odpovědět
Hm, čokoládové období jsem neměla už dost dlouho, tak se mi doma ta čokoláda nějak nahromadila. ;-) I ty mozartovky tam ještě jsou, i když marcipán mám snad raději než čokoládu. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, víte, že dietařím a rozebíráte tady čokoládky..... :-D já mám strašně ráda takové ty belgické pralinky, co se prodávají na váhu, ale musí být s chilli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pandama - ta akce HF je asi až do 25-26.ledna :-) aaa - ty už jsi tu někdo o chilli čokošce psala, ale já ještě neměla odvahu jí vyzkoušet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa tak pralinky hmmm :-) . Taky bych si nechala líbit. fsv, já zkoušela zatím jen horkou čokoládu s chilli v restauraci a byla to fakt lahůdka x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Tu Lindt s chilli jsem měla. Je dobrá a fakt dlouho vydrží, stačí kostička. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: s chilli jo? no ty brdo a jak to chutná? Já mám taky moc ráda čokoládu od Lindt... ale ta je kapku dražší :-N ale když ji dostanu tak se nezlobím :-D fsv: aháá tak to jo.. tak to stíháš ne?
Odpovědět
Profilova fotka
tady pokračuje čokojízda?? :-D ty pralinky s čili jsou taky pěkně drahý, kupuju si tak 5 kousků a platím kolem 50 korun, ale mňam :-D , pálí to dost, ale v kombinaci s čoko je mňamka. horkou čokoládu s čili jsem nikde neviděla ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky vetvicky, koukam kolik melo tema cokolada ohlasu :-D :-D :-D tak se taky pridam, miluji horkou cokoladu s mandlema a vsechny cokolady Lindt, vlastne uz jine ani nekupujeme, misto dvou obyc si holt koupime jednu lindt x-) kdyz jedeme do cech, tak je vozime cele rodine :-) v akci je kupujeme 3 za 5 euro, coz vyjde levneji nez v cechach... aaa: jo ty nase nocni party..bejvavalo...budu muset nekdy poslat manzu spat samotneho a zase to tady rozjedeme :-D :-D :-D ja uz bohuzel nocni neslouzim, od te doby co jsem vdana, tak prej mam v noci jine povinnosti :-D :-D :-D :-D :-D :-D pandama: jinak ja su kousek od jeseniku ;-) Ale uz se nejakych 16 let brouzdam svetem ;-) minuly tyden jsme byli u nasich, pripadala jsem si jak v pohadce, krasne zasnezeno, lisky nam davaly dobrou noc...to uz cvicim do nasi vesnicky :-D :-D :-D :-D tam ani ty lisky nebudou :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adis-čááááááu, ty větvičko ušatá :-D mejdan domluvíme, to je jasný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no koukám, že čoko párty jede dál :-D aaa, u nás je mají v několika restauracích. Jsou od jedné firmy (na jméno si bohužel nevzpomenu) a mají kolem 15 druhů...s chilli, kokosem, malinami, mandlemi, pomerančem a skořicí, amarettem, bílou atd... Určitě je budou mít v některém pražském podniku taky. až budete domlouvat virtuální mejdan, tak na mě nezapomeňte ju ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak já včera neodolala a cestou na pilates jsem si koupila Lindt s chilii, je fakt že stačí jedna kostička (no v jejich případě kostka) 8-) je to hodně zajímavá kombinace, ale já dál zůstanu u mléčné bez čehokoli :-) a z pilates jsem kupodivu docela zničená, jsme zvědavá na ten dnešní spin :-N
Odpovědět
Profilova fotka
koch-já to fakt nikde neviděla ;-( , ale budu pátrat. a mejdan bez tebe-to by nebyl mejdan ;-) fsv-co spin, žiješ? :-N já byla dneska večer po službě a už teď cítím, že mne budou parádně bolet nohy. ale nejsem líná si v tuhle hodinu grilovat zeleninu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
adi: no ty se mááš.. já jsem z Ostravy, muž z Kroměříže a ted pracujeme oba v Praze, ale kdo ví jestli se nekdy nevratime zpet na Moravu :-) fsv: a kde jsi to koupila? Já to jeste nikde teda neviděla... to jsou nějaké mexické moresy ne? :-D :-D tak na mejdan uz se taky tesim :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, žiju !!! :-) aaa - naštěstí tam byla pro mě neznámá instruktorka, tak jsem jí řekla, že jsem tam prvně, jeli jsme hodně kopců a jelo se mi celkem dobře, buď jsme se tolik ulejvala 8-) nebo to ještě s mojí fyzičkou není tak zlé ;-) taky nejsem líná se najíst a to v jakoukoli denní i noční dobu ;-) pandama - já jí koupila v Bille, od prosince je v centru BN taky jeden "normální" obchod, jinak tu je jen Penny, Lidl a Kaufland, všude daleko a výběr takovýhle chuťovek nulový :-| taky mají v Bille celkem slušný výběr sýrů, to jinde v BN nenajdu, koupila jsme si tam kozí s brusinkama a je úžasný, ovšem ta cena taky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa, děkuju za milá slova....to už abych si začala kupovat zásobičky něčeho dobrého ke klávesnici :-D fsv, já taky ráda chodím do Billy. Mají tam opravdu hodně dobrých lahůdek pro mlsné jazýčky a labužníky. Navíc tam ráda nakupuju i ovoce a zeleninu, protože i když je třeba někdy dražší než jinde, tak je krásně čerstvá a dobroučká ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větévky :-) , Billu mám taky moc ráda, jak píšeš koch-hlavně kvůli zelenině, protože tu mají úžasnou. Já mám ráda listové saláty a tady je opravdu výběr, takže pěněz nelituju. Jediný problém je, že tam musím autobusem a metrem :-| . tady u nás je jen Lídl a Albert. K Lídlovi chodím na mražené krevety x-) . Jinak po spinu jsem celkem ok, ale nějak jsem si blokla záda, takže příští týden konečně využiju dárek k svátku (poukaz na masáž) a půjdu se nechat napravit ;-) . Nicméně jsem už nahlášená na neděli na další lekci-velká únorová oslava se blíží a já potřebuju shodit alespoň 5 kilo. :-| Co budete podnikat o víkendu? Já asi uklízet... :-S , nedá se svítit, ale budu muset. Dneska vyžehlím, na zítra si nechám podlahy :-( .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj aaa, co budeš mít v únoru za velkou akci? já původně jezdila taky cvičit i v neděli, ale u nás je to špatný, musím jet od nás 25km, hlavní tah na Prahu a to se fakt v neděli navečer nedá, popojíždět hodinu v kolonách mě přestalo brzo bavit :-| dneska jdeme na myslivecký ples, snad nedopadnu moc špatně, v sobotu musím do koupel.studia doladit návrh koupelny aaa- uklízení ti nevydrží na celý víkend, to ti ještě zbývá spousta času něco podniknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kocenku, jdu vas pozdravit a poprat hezky vikend ;-) fsvojap: pokudse nemylim, tak ma petka v unoru narozeniny, ale psssssst :-D aaa: a ty se nedelej, ze musis uklizet ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně, Péťa má 18tiny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch: no nemusela jsi na ni prasknout, ze uz ji bude 18 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale 18 se ještě práskat může ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap: myslis???? :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?