Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky :-) no Jezucha přišel a byla spokojenost :-) Já dostala od muze kozačku, pak zástěru co jsem si přála a kávové zrna v hořké čokoládě :-) mnam. Pak jeste kosik takový jak měly naše babičky... na nitě a pod. Jak se do víka zapichovaly jehly jestli víte, fakt super. To jsem dostala od M. rodičů a jeste nocni kosili, kráásný květináč a hrníčky. Máme 2 albumy na fotečky :-) tak můžu objednávat do aleluja. Zítra jedeme do OV za nasima. Muz onemocněl, nějak ho bolí v krku, tak ted v pokoji umírá :-D no znáte to. A už mi řekl, že zítra jedu do OV sama.. tak uvidíme. Cpu do něj vitaminky, varim cajicky s medem... to on strasne rad :-D a taky echinaceové bylinné kapky... u toho děsně nadává :-D takze odhaduju, ze vecer bude zdravý jako řípa i kdyby nebyl :-D :-D :-D :-D a co jste dostaly vy?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky-jasně, když má chlap rýmu, je to smrtelná nevyléčitelná choroba :-D :-D :-D , to známe všechny ;-) . Zdvojnásob mu dávky kapek (jsou fakt hnusný :-N ) a uvidíš, jak mu bude dobře ;-) . Já dostala spoustu dárečků-knížky, dvd Sex ve městě (film), Zoufalé manželky, kosmetiku, řetízek od swarovkého, od bráchy poukaz na královskou relaxaci. Musela jsme být strááááášně hodná :-) . Dneska jsem vyspávala skoro do 12 :-N a zatím jsem stále v pyžamu :-D . Venku je zima, ale zítra by údajně mělo být sluníčko, to jsem teda zvědavá.
Odpovědět
Profilova fotka
Krasne odpoledne kocandy, jsem tu asi naposledy v tomto roce, zitra jedeme do cech, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, tak jsem vam chtela poprat do noveho roku hoooooodne zdravicka a lasky x-) x-) x-) x-) x-) Ja dostanu novou strechu, okna a dvere do domecku x-) x-) x-) x-) :-D :-D :-D a pak malickosti od milacka jako svetr, mikinku, kasmirovou salu a plysoveho koalu do mikrovlnky, co potom hreje, neco jako termolahev :-) a pak od holek z prace zupan, stiny, tricko, nejake sladkosti ... pandama: no samo ze sem taky z moravy :-D :-D :-D tos nepoznala jak se furt :-D :-D :-D to bude tou slivovickou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: no zabralo to :-D uz prý skáče jako rybička. Já už odjela do OV, on zůstal u rodičů... resp. u maminky, tam se dobře marodí :-D prý. Ale asi uz mu je smutno, sedí furt u PC a vypisuje mi. A zitra rano dorazi. Tak uz se tesim. no jak to tak čtu, tak si opravdu byla mooooc hodná :-) adi: a odkud nebo zkama?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvule ;-) zdravím vás z práce :-| koukám, že jsme všechny byly hodně hodné :-) k nám Ježoch taky dorazil, jsem spokojená adis - vedle střechy a oken, jsou pak ty ostatní věci fakt maličkosti :-D aaa - zase královská relaxace, ty se máš :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvulenky :-) koukám, že jsme byly všechny moooc hodné, protože jsme měly pod stromečkem vydatně naježíno ;-) . Já byla taky spokojená. Dokonce na mě Ježíšek myslel tak moc, že mi nadělil něco dublovaně :-N . Ale mě to neva...můžu teď třeba házet palačinky na wok pánvích obou ruč :-D . Akorát jednu knížečku co jsem dostala 2x bych jaksi nevyužila, tak jsem si zaběhla jednu včera vyměnit do knihkupectví a je to vyřešené :-) Adi, tak ty máš zaručeně nejhodnotnější dary....už abychom si s MM začali taky dávat na Vánoce střechu, omítky, elektriku atd :-N dneska jsem naposled v práci a pak až 5. jupííí x-) už víte co budete provádět na Silvestra? My letos asi zůstaneme jen doma u TV
Odpovědět
Profilova fotka
koch - neprovokuj ;-) já jdu do práci asi i zítra a v pátek a jen přijdu dneska ráno do práce, tak tam mám hned zprávu, že moje včerejší snažení je v čoudu ... ]-( alespoň že byli v knihkupectví ochotní knížku vyměnit ;-) vy se chystáte taky stavět?
Odpovědět
Profilova fotka
fsv, tak to nas... takhle po ránu :-S . Já měla jít ještě zítra, ale zjistila jsem, že bych tu byla úplně sama a navíc nemám klíč od nově udělaného vchodu, takže bych se sem stejně nedostala. Vzala jsem si teda na poslední chvíli ještě dovču. taky jsem byla ráda, že s tím nedělali žádné problémy. Murakamiho mám sice ráda, ale dvě stejný knížky by už byly moc ;-) my už se chystáme stavět skoro 4 roky. Máme pozemek (bývalá zahrádka rodičů) a v roce 2006 už nám dokonce známá vyběhávala všechna potřebná razítka pro stavební povolení. Jenže bohužel kvůli jedné čůze na úřadě, která několik měsíců protahovala řešení jisté záležitosti, jsme se přehoupli do roku 2007 a spláchl nás nový stavební zákon :-( . Podle něho už totiž ten náš pozemek úplně nevyhovoval a to co by šlo v předchozí legislativě řešit vyjímkou to už v novém nešlo. Takže jsme si museli zažádat a od jara 07 už čekáme až konečně naše "pružné" úřady dopracují změnu územního plánu, do které jsme museli být zahrnutí ]-( . Poslední verze byla, že do konce tohoto roku by měl být projekt hotový, ale zase prd ]-( ....hlavně, že tobě mávají nad hlavou termíny, ale sami žádné lhůty nemají....no nic, nebudu se zase rozčilovat, když si tím stejně nepomůžu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch - tak ty naše úřady já znám moc dobře - bohužel... ]-( my měli taky problém s jedním úředníčkem, který ale moc neúřadoval, a stavební povolení jsem dostali až po stížnostech u starostky; a to jsem předtím už kontaktovala i krajský úřad jako jejich nadřízený orgán, co se s tím dá dělat ]-( no naštěstí už stavíme ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
by mě zajímalo, co by se muselo stát, aby se změnil přístup těch lidí...oni snad fakt čekají na obálkovou metodu nebo co ]-( ?! Je to fakt děs u nás. A docela platí, že čím menší město, tím je to horší. Jak jste daleko se stavěním?
Odpovědět
Profilova fotka
koch - já slyšela od několika lidí, že zrovna tenhle úředníček by se vůbec nečervenal, kdyby jsme nějakou obálku vytáhli ]-( my teď děláme topení, resp. čekáme na rozumnější počasí, aby se mohlo udělat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
panebože, co tam tihle lidi ještě dělají ]-( jé, tak to už máte většinu za sebou co? Kdy byste měli finišovat?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no bohužel nejhorší je uvažování těch lidí, co mu ty "obálky" cpou, to jsme ze všech stran slyšeli "hele, tamti a tamti mu taky dali a měli pak povolení hned... tak mu taky dejte" ]-( ]-( ]-( a ani se nad tím nepozastaví, že tohle fakt není nebo by nemělo být normální většinu snad už máme, ale ještě nás toho dost čeká, topení bude v podlaze, takže po topení podlahy, pak sádroše v podkroví, dlažby, obklady, sanita, podlahy, krb, a pak už snad jen dodělávky jako parapety, zásuvky a vypínače... x-) ale je to ještě na dlouho, děláme to sami, vlastně jen manža a tchán
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak. My jsme se taky zařekli, že je v těchhle sviňárnách nebudeme ještě podporovat jj, je to běh na dlouhou trať. Ale zase si to děláte svým tempem a nemusíte se zlobit s nespolehlivými řemeslníky. Občas když poslouchám nářky známých, kteří staví s firmami, tak mi přijde, že snad neexistuje normální stavební firma :-. pokud někdy dostaneme povolení, tak bychom taky stavěli svépomocí. Uvidíme, kdy se zadaří...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky, koukám, že propíráte úřady, to je moje oblíbené téma. Vždycky když na nějaký úřad vlezu, pokaždý mě rozhodí, že nic nejde a vše je problém. Vytáčí mne to o to víc, že v práci jsme cepovaný, že všechno jde a lidem se musí vyhovět... ]-( ]-( ]-( Tady na byťáku dámy chodí v trepkách po chodbě s hrnkama kafe, hihňají se v kanclech, před kterýma stepují nervozní lidi.... Prostě jakoby ony tam nebyli pro nás, ale naopak ]-( ]-( ]-( . Pustila bych na ně našeho říďu, to by byl mazec..... :-p :-N :-D Já jsem doma, půjdu spát, nebudu ani čekat na půlnoc, Silvestr mne nebere a jsem orvaná z práce. Užijte si oslavy, mejdany a pařby a uvidíme se příští rok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, no vidím, že probíráte úřady :-N ja na urade dělám (no snad mě neukamenujete) ale snažím se vycucat maximum pro lidi...protože vím jaké je to na té druhé straně... jenže kolikrát to řeší ti nahoře a můžu se snažit sebevíc a není pomoci... ale jsem bojovnice a hned tak se nevzdávám a pomáhám a pomáhám. To pak kdyz jdu sama zarizovat neco na urad tak me hne zluč a nadávám a nadávám :-D je to děs vám povím :-D :-D :-D :-D byl u mě jeden pán a já mu vše vytelefonovala a on mi pak posílal děkovné maily, že kdyby byli vsichni na uradech takoví jak já tak ze by se mu tam chodilo dobře hi hi ... tak to mě potěší a proto to dělám.Ale jak vidím, že se zaměstnávají důchodci, kteří nediv spí v práci, tak nad tím kroutím hlavou. Takže jinak s uradama souhlas... ;-) Jinak hodně zdravíčka a štěstíčka v tomto roce :-)
Odpovědět
holky, nakoukla jsem k sousedům, Digina má holčičku x-) veeeeeeeeeeeeeeeeelikánská gratulace, ať máte z Lucipírka jenom radost x-) x-) x-) slunickooo • 2d • Včera v 11:37 Ahooooooooj maminky a těhulinky, tak od neděle od 8,02 hod máme další miminko.... Lucinku.... Jo jo od Daginky , dneska mi to psala, porod prý hrůza - trval 18 hod, ale malá to prý všechno vynahradila. Zatím jsou v porodce mají žlou tenku a nepřibírají ... ale věřím, že je holky brzo pustí... Dagča vás pozdravuje a už se těší na Koníka...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, zdravím vás v novém roce ;-) pandama - tak to jsi jedna z mála výjimek, občas taky na úřadě narazím na nějakou dobrou duši, ale bohužel jsou zatím v menšině :-( jojo1 - že se taky občas ukážeš ;-) jak se vede? Digince posílám obrovskou gratulaci a Lucince přeju vše nej do života x-)
Odpovědět
Profilova fotka
taky posílám Digince obrovskou gratulaci, at jsou holky brzo v pohodě a doma :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Digi-gratuluju x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, kde se touláte? Využíváte zimních radovánek? Tak jeste neděle a pak zase do práce :-| aaa: ty uz chodis do prace?
Odpovědět
Profilova fotka
pandama-já makám pořád, svátek nesvátek, pracuju v oboru, který jede nonstop ;-) . Jsem vypapaná jako prasátko, na pondělí jsem se nahlásila na spin, myslím, že tam zahynu... Ale musím, pracovní uniformu mám narvanou a vypadám nechutně ]-( ]-( .
Odpovědět
Profilova fotka
Pochlubte se, jakého jste měly Silvestra.... Kdo tančil na baru, kdo předvedl striptýz.... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pandama-ty jsi úřednice výjimka, já na žádnou takovou nikdy nenarazila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko větvulky :-) zdravím při neděli. aaa: no ty brdo... a ja si říkam, jestli se z tebe náhodou nestává netopýr :-D :-D :-D a uz sis na to zvykla pracovat v noci? Já jsem měla jednou noční brigády a pak mi trvalo než jsem si svůj režim přehodila zpátky. ... tak to mě na jednu str. těší a na druhou str. mě to moc mrzí. Já dělala u soukromníků několik let tak umím makat na rozdíl od těch, co jsou ve statni sprave odjakziva. Nejhorsi je, ze to nezmenim sama :-| ale moje kolegyně je taky milý pracant, jsme tam dvě divné hi hi ... a zdá se mi, že nám furt přihazují práci :-( ale my se nedáme a lidi máme moc rádi. zařizovala jsem si řidičák, vystála jsem frontu a pak mě bába odkázala na místo trvalého bydliště - OV. Nebudu komentovat co vsechno jsem musela po úřadech vylítávat. Az jsem nekde zapoměla deštník, musela se vracet a byla na tu urednici desne neprijemna :-D a nazvala ji kolegyni hi hi.... uplně mi to hnulo žlučí. Proč nemůžou být všichni jak my dvě s kolegyní? Někdy vsechno nejde jak si lidi představujií, ale záleží na tom přístupu, jak to těm lidem vysvětlíme. Jako neříkám, že k nám nechodí nějací blázni... ale to je všude... vsak to znáte.. v jakékoli práci. jéééjej to jsem se po ránu vykecala. To je asi tím, že jsem se moc nevyspala :-N Ten můj v posled.době chrápe. Dneska jsem furt mlaskala a nic :-( a pak jsem řekla - aááách jo, tu se nedá spát, tak řekl, že nespí, tak nemůže ani chrápat, a když začal zase ráno, tak jsem to uz vzdala a odešla. Máte taky zkušenosti s chrápáním protějška?
Odpovědět
Profilova fotka
pan: jo mám, taky někdy furt mlaskám a nic - teda jo vždy se otočí a tvrdí, vždyt´nespim, co děláš :-D Včera měl noční, tak chrápe jak zeřezanej ;-) Jinak já problémy se spanim nemám, vždy usnu dřív než on, takže at´si pak chrápe jak chce, se mnou to nehne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pandama-když chrápe a nezabírá mlaskání, tak zabere decentně ho nakopnout :-D , mám to ověřený. Já taky dělám s lidma, takže vím, co je to za očistec a rozhodně si nemůžu dovolit být nepříjemná nebo neochotná. Asi je to o každém člověku, jaký má k práci přístup. Někdy mi připadá, že ty úřednice mají pocit, že mají jistá místa, že je nikdo nemůže vyhodit a podle toho se chovají... Ale určitě vás nehážu do jednoho pytle, to ne ;-) . Na noční si asi nezvyknu nikdy, je to záhul, dělám dvanáctky a služby se mi střídají napravidelně, takže se neustále přehazuju z denních na noční a naopak. Někdy to jde v pohodě a někdy je to peklo. Dneska mám zase noc, takže přijdu domů zítra ráno a ve středu už denní... Trošku blázinec, ale moje práce mě baví a tohle k ní patří.
Odpovědět
Profilova fotka
brum: jenze on usne dřív jak já :-| aaa: tak to zkusím... jak moc decentně :-D :-D :-D tak to je hlavní, že tě práce baví :-) jinak bys to jistě dávno zabalila :-) mě ta práce taky baví :-D takze to nas zase v noci pozdravis??? jinak se tak koukám, jestli toto téma brzo neskončí... nebude dobré brzo vytvořit 78 alias 70. léta vůbec II.? asi jdu uz do hajan, zítra brzo vstáváme, tak at jsme fit. A pripravim si k posteli fotak a jestli bude chrapot, tak ho natocim :-D :-D :-D a pak mirně kopnu hi hi . Tak papa a hezký zbytek vecera.
Odpovědět
Profilova fotka
pandama-decentně :-D :-D , záleží, jak moc tě bude budit :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: hi hi h i ty jsi smíšek :-D :-D :-D už jsi na šichtě?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?