Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
větvulky, jak já vám závidím, že jste v pelechu :-N , já chci takýýýýýý
Odpovědět
Profilova fotka
tak a teď je pro změnu v pelechu aaa a my trčíme v práci :-| . to nemáš říkat, žes ho vylila do vany ať si každý myslí jaká jsi křehká hadí žena ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
haló, haló loony...jsi tu někde? Asi bychom se měly domluvit na tu zítřejší dámskou jízdu co :-) ?
Odpovědět
Ahoj, jsem tu - posílám IP. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tak to az my priletime, to vy uz si budete lebedit nekde na plazi s drinkem v ruce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvičky, aaa - s tím hrncem na špagety jsi šikulka :-D adisek - ty už to máš fakt za pár, tak to užívej posledních dnů svobody plnými doušky ;-) bych taky hned vyrazila na nějakou dovču, Řecko je moje srdcovka, já jsem teď nalomená na tu akci SkyEurope, letenka za 24Kč ALL IN, přemýšlím, že je buknu a zaletíme si s přítelem do Říma... a na sobotu jsme si objednali ministavatební dort "na zkoušku", tak jsem na něj zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
fsvojap: no tobe se to taky blizi ;-) x-) x-) je to super, kdyz se daji sehnat letenky za takovou cenu, to budete mit peknou predsvatebni cestu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis - jj, blíží se nám to a my by jsme už měli konečně zařídit ty prstýnky, všechno ostatní asi počká... to by nebyla předsvatební cesta, ale až posvatební :-D na svatební už jsem přítele ukecala na nějakou exotiku a do Říma bych vyrazila na jaře ;-) 8-) uvidíme večer, jestli ještě nějaké letenky za tuhle cenu budou, tak to zarezervuju; přítel dost remcal, že cena sice skvělá, ale kde by měl pořád brát ty dni dovolené... včera jsem byla po dlouhé době na pilates a teď to na sobě dost cítím, hlavně ruce
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvulky :-) fsv-já cvičení pěkně flákám, na spinu jsem nebyla nejmíň měsíc, až tam vlezu, zahynu :-N byla jsem dneska v centru, vyřídit dárky pro švagrovou a pro manžílka k narozkám, už mi teklo do bot, oba je mají příští týden ;-)
Odpovědět
čaues větvuel :-D právě jsem se vrátil z Hradu :-) teda z Prahy :-D :-D aaa, nešel nám v práci net, jinak bych tě pozvala na kafe :-( jsem mrtvá, jdu do vany, jestli neumřu, možná se ještě ukážu, papa
Odpovědět
Profilova fotka
no, jojo, tys byla v Praze a nezašly jsme na panáka???? ]-( :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, vy ty styky nejak flakate :-D :-D :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aaa; na jak dlouho jedete na dovcu? a co ty jojo, planujete dovcu s tim tvym workoholikem?? =-)
Odpovědět
aaa, no jo, no |-| adis, naše dovolená bude teď v sobotu :-D jedeme všichni tři do ZOO do Jihlavy :-) jdu si sušit vlasy, ještě se tu ukážu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
adis-jedeme na 12 dní... doufám, že jedeme, protože můj drahý přišel s tím, že neví, kdo bude za něj dělat... je na novém místě a nemůže si vyskakovat... už by nám ani nevrátili peníze, tak se modlím, aby to klaplo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aaa; tak drzim palecky, aby to dopadlo ;-) aaa:do zoo? mas k vam zavolat zviratko aaa a hned budete mit zoo :-D
Odpovědět
adis :-D volám zviřátko aaa :-) my chceme zoo :-) aaa, do Prague jedu zase příští pátek nebo sobotu nebo neděli (?) pro nový brejle, bude ze mě krásná žena :-D :-D máš volno?
Odpovědět
tak kdo tady byl, jé, loony, fsvojap, koch - a já to zmeškala ]-( ahoj větvule větvuloidní :-D :-D aaa, tak na Lesbos vezmeš nějakou kámošku, bude to aspoň stylový :-D :-D adis, my ty styky dohoníme :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: krasna zena?? spis krasne zviratko :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo ma lesbos jedine s kamoskou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-příští víkend makám, mám noční v pátek i v sobotu :-| zoo předvedu, pojedu určitě v spnu do vlašíku za kámoškou ;-) , už jsem tam dlouho nic nenatropila :-D
Odpovědět
adis, zviřátko je aaa, já jsem větev ušatá nebo jak to nás ostatní nazvala aaa :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych jela do prahy na kukajdu x-) x-) x-)
Odpovědět
aaa, co mám s tebou dělat :-D pak ještě v srpnu jedu do střešovic na kontrolu, tak se tě včas zeptám :-D :-D šmankote, aaa ve vlašimi, pomóóóóóc :-D :-D adis, tak tak :-D :-D
Odpovědět
adis, a na co bys kukala? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, vlašim už se třese.... původně jsem tam měla jet zítra, ale kamarádka je s malým na chatě, takže jedeme tam,škoda, co? mohly jsme si dát půlnoční serenádu před obecním úřadem :-D
Odpovědět
mimochodem jsem se nezmínila, můj workoholik mi dneska pořídil nové brýle :-D :-D
Odpovědět
aaa, zítra bys mohla pět serenádu akorát tak pod mojím oknem - přijede ten můj a bude se sáňkovat o stodvacetpět :-D :-D až dítko usne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-fakt? jde do sebe? stejně je zvláštní, že všichni ajťáci jsou závisláci na práci...
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-jako, že bych šmírovala a snažila se okoukat nějaký finty, jo? :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?