Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
adis, jakou tě poznal, takovou si tě vezme, no ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D ze by se nam nahodou sama od sebe rozmrazila lednicka?? :-D :-D :-D :-D asi neprala, ale to neva, v pondeli mi bylo opet a zase 21 :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to bych musela mit jeste alespon o 5-7 kg vic ;-) tkze jsem oproti nasim zacatkum uz pekne hubena :-D :-D :-D
Odpovědět
adis, k tvému několikátému výročí 21. narozenin ti přeju všechno nej nej nej, hodně sáňkování, domeček ať se staví jedna báseň a ať sáňkování nezůstane bez následků :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, tak to bylo o nejkrasnejsi prani k narozeninam, doufam, ze se to vsehno do roka a do dne splni x-) x-) x-)
Odpovědět
no vidíš, takže si ten tvůj bere pěknýho hubeňoura :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adis-vše nej x-) x-) x-) x-) x-) x-) prdelatá je lepší než kostnatá ;-) jojo-teda praváky? to bych byla pořádně nas.....
Odpovědět
Profilova fotka
a kde mas svyho malyho?? uziva si prazdnin??
Odpovědět
adis, určitě se to splní, když ti to přeje drzoun drzá brejlatá ošklivá douchová jedna :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: diky ;-) ;-) x-) x-) to prdelata zni tak nejak divne......takze hezky zaoblena nez-li kostnata ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: :-D :-D :-D
Odpovědět
aaa, adis je hrozná, práskne to na sebe s takovým zpožděním - tady se to hlásí dopředu :-D :-D teď si užívá maminku - o prázdninách funguju jako víkendová maminka, přes týden je u našich, ti se u něj střídaj, ať můžu chodit do práce ;-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak teda nééé prdelatá, ale ženská, kterou je za co chytnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-takže ty máš vlastně takový prázdniny.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, adis je uplne nejhroznejsi ;-) ;-) ;-) no ono v pondeli nebylo co slavit, kdyz mladej prisel o praci :-|
Odpovědět
tak to u mě za co chytnout je, tuhle jsem musela drahému říct, že to není prso, ale špek :-D :-D :-D chechtali jsme se ještě druhý den :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jj, to jsme tu asi vsechny, vetve hezky prorostly :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
už se mu rýsuje něco nového? nebo to zabalíte a vrátíte se do čr?
Odpovědět
Profilova fotka
lepší prorostlý, než vychrtlý a protivný :-D
Odpovědět
adis, fakt? to je blbý... rýsuje se mu něco? adis není nejhroznější, adis je moje nejoblíbenější teďzrovnairka :-D :-D aaa, jo jo, prázdniny mám, odpo z práce jdu za malým a večer co večer můžu řádit, věnovat se skupinovýmu sexu, opíjet se a páchat jiné neřesti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: no za 3 tydny jedeme domu do cr na dovcu, takze ted ho ani nikdo nezamestna, aby mu za tri tydny na tri tydny odjel, vsechno je tu ted slow :-( ale dostane nakonec to odstupne, takze mu to finance vyjde az do konce dovolene....ja verim, ze po dovci si urco neco najde, je sikulka...jinak bysme tu chteli zustat do pristiho leta
Odpovědět
Profilova fotka
jojo; ty jsi zvire :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
no aspoň že bude mít to odstupný... na dovču? snad na svatbu, ne? :-D :-D :-D
Odpovědět
já a zvíře? to aaa je zviřátko :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no na dovcu-svatbu, zacatejk stavby a pak na svatebni cestu.....do irska :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
oki, aaa zvire(zviratko) a jojo zviratecko zvirateckovaty :-D :-D :-D
Odpovědět
taky bych jela do irska, do palírny :-D :-D
Odpovědět
adis, a co teda potom jsi ty??? :-D :-D =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: do palirny, jo??? :-D :-D :-D nas tatulda poveze nam na svatbu z moravy 30litru slivovice, to bude parba :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: tak to nevim co jsem ja...... =-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?