Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: a vy jak, neplanujete mimi?? =-) =-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja si sladky zakazala, usmiva se na me z kredence lindt, ale odolavam i jednomu ctverecku |-|
Odpovědět
mimi s workoholikem? to bych vychovávala už druhý dítě sama :-( nevím, já bych příští rok docela ráda, ale to by můj chlap trošku musel změnit svoje pracovní návyky |-|
Odpovědět
Profilova fotka
mladej jeste rozdelava hennessy, tak to uz za chvili budu psat same bludy :-p :-p
Odpovědět
adis, dobře děláš, u mě platí jeden čtvereček a zbouchnu celou čokošku :-D :-D
Odpovědět
aaaadis, vy si žijete :-D :-D bludy nebludy, piš, ať víme, v jakém jsi stavu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no u me prave taky znamena jeden ctverecek= pul cokosky, mladej by tu svoji pulku branil zuby nehty
Odpovědět
Profilova fotka
tak na sex na ex :-)
Odpovědět
tak to M. sladký nejí, maximálně tak buchtu, co upeču nebo vánočku mojí mamky :-D takže čokošku ujídám tajně sama :-D
Odpovědět
ať slúží
Odpovědět
a M. je zkratka jména, ne zkratka manžel :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to ja ji zbouchnu najednou :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jejda, ani jsem se te nezeptala, jestli si nedas s nami =-)
Odpovědět
každopádně v srpnu, až pojedu na kontrolu na alergologii do vojenský, tak se zeptám, kdy je pro alergičku nejvhodnější otěhotnět a kdy je pro dítě dvou alergiků nejvhodnější se narodit :-D :-D jen tak, pro jistotu... :-)
Odpovědět
adis, přece nebudu dělat křena :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a kdy to bude manza???musis mu dat kudlu na krk, a kdyz se bude cukat, bude to sebevrazda :-D
Odpovědět
tak na peťku nezabral ani sex, tak to ona asi sáňkuje... x-)
Odpovědět
to je dobrý :-) a na tu kudlu dvacetkrát naběhnul :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: do vojensky??? tam jsem kdysi hakovala na krcnim
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ten vtip znam :-D
Odpovědět
fakt? naši tam maj známýho, tak když je nějaký vážnější problém, jedeme tam. na krčním jsem tam teda nebyla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, sankuje a pritom mysli na nas divosky :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
tak to je potom megasáňkování :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mate dobry, znami jsou potreba vsude
Odpovědět
Profilova fotka
taak jsem se chytla za spek a rikam mladymu, ze mam velky spek a on na to, ze ne, ze jen p..u :-D :-D :-D zvire
Odpovědět
Profilova fotka
tak nevim :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ze ty uz jsi zase v lednici :-D :-D
Odpovědět
on to je primář nebudu říkat kde, ale naši toho nechtěj moc zneužívat. a já ho ani neznám, viděla jsem ho jenom jako malá holka. s tou alergologií jsem měla štěstí, že ještě brali pacienty. u nás aĺergologii zrušili a teď vidím, že to bylo dobře, to, co dostávám ve Střešovicích nebo malej v Motole se s tím, co bylo tady, absolutně nedá srovnávat. už jenom ten přístup doktorů.
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, tam jsou kapacity ;-)
Odpovědět
nee, byla jsem zkontrolovat mrazák :-D zvíře :-) a bude to, jak říkala Růžičková - že kolem ní lítal trpaslík a tleskal: to všechno je moje :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?