Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
fsvojap, a ty lymfocosi jsou v Bene? nedáme oběd? kdy máš polední pauzu? :-) aaa, ale jo, lavór to je, ale obrácený :-D :-D včera mi pupek pohladil můj drahý a povídá: Míša kulička :-) fsvojap, tak ať to manželovi s dovolenou vyjde, určitě to nějak vymyslíte :-) jo a svatba žádná nebude, dneska jsem vybuchla a vyčetla mu všechno, co mi kdy vadilo, tak nevím, jestli to rozdýcháme ;-( koch, asi to byli Hujerovic :-) nic si z toho nedělej, pro nás jste jedničky vy ;-)
Odpovědět
teď po sobě čtu, co jsem tu napsala a vidím, že Míšu kuličku může někdo špatně pochopit - nejsem těhotná, jsem vyžraná :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
čau větvule, jdu na rychlou kontrolu, jestli mi tady něco důležitého neutíká ;-) jojo-ty máš předmanželskou krizi =-) , to mě mrzí.... alespoň se vyčistil vzduch, ne? a bude zase fajn já byla včera na parníku, paráda, miluju česko-slovenský diskotéky :-) , Míša David to je bůůůůůh :-D . když jsem "kalila" z večerníku (nevím, jak se jmenuje, ale zpívá se tam "do pěti, do pěti, musíme být u maminky v doupěti" :-D ), připadla jsem si trošku jako cvok :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já chodila na vacu-press před svatbou. 10 sezení a 6cm v pase bylo pryč, holky mi musely ušít novou sukni :-D pokud tě to bolelo, tak to ta paní dělala špatně, má nastavit takovou "atmosféru", aby to nebolelo a neublížilo ti to! taky přemýšlím, že na to zas půjdu... obchůdek se zatím nerozjíždí, zatím inzeruju na mimibazaru a manžel stále vyvíjí...je toho teď moc a nestíhá... Takže holčinky větvovitý, přeji krásné dny, nevím, kdy se sem zase dostanu, páč v pondělí nastupuju poprvé do práce :-) u firmy IBM...chtěla jsem Colu, ale nakonec to nevyšlo...tak snad mi bude i tady dobře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabčo-super, že máš práci :-) , přeju ti, aby jsi tam byla spokojená :-) a občas nakoukni. dobrou s kobrou ;-)
Odpovědět
aaa, to je dobrý. My včera s manžou slavili první výročí na diskotéce a museli jsme to tam jako obvykle celé rozjet a Michal David se ujal i u mládeže. :-D Ty dvacetiletý trdla se vůbec neumí bavit. Ale balit mi před očima mého manžela, to jo, na to je užije. To je už po několikáté. Včera se tam manžela jedna ptala, jestli se prý neznají. Tak se na ní podíval a říká: "Vy jste moje dcera?" :-p :-D
Odpovědět
Profilova fotka
loony :-D :-D :-D , tak teď jsi mě rozdováděla :-D , prý dcera....to je dobrý... slečna utřela, co? ten parník byl úžasná masírka sebevědomí, takových nápadníků jsem neměla ani za mlada ;-) , nakonec musel zakročit kolega, byli trošku neodbytní :-N
Odpovědět
ahoj větvulky :-) aaa, krizi mám, nějak se to navršilo a vybuchla jsem. uvidíme, jestli to ustojíme. ahoj loony :-) sabi, hodně štěstí v nové práci :-) dneska jsem vyrazila do Prague, koupila jsem si sukňu, triko a nějaký hypoalergenní šminky (díky holubům nemůžu normální :-( ) a jsem umordovaná a ušlapaná :-) jo a jak jsem si zkoušela to oblečení - nedá se svítit, musím přestat žrát. jak jsem se viděla v těch zrcadlech, trochu se mi zvednul kufírek ]-( asi se dám na to lymfoněco taky - fsvojap, musíš mi říct kde, kdy, jak, za kolik :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jojo :-) , koukám, že v salonech s lymfomasážema bude nával :-D já se takhle málem poblila v kabince, když jsem se viděla v letních plátěných kalhotech ]-(
Odpovědět
no jo, budou mít velký tržby :-)
Odpovědět
No já z té diskotéky měla naopak depky. Já nápadníky nemám, zato o mého muže je všude zájem. Většinou jsou to jen závistivé pohledy, ale fakt už párkrát po něm vyjely. :-p A nepřipadá vám, že jsou všude na diskotékách party holek na lovu a chlapi žádní? Naštěstí je ten můj fakt pohotový a dokáže je usadit a doma mě pak utěšuje, že je jenom můj. :-D Jojo, tak ať to dobře dopadne. Vždyť jsi ještě nedávno byla z toho tvého tak nadšená?
Odpovědět
loony, ale já jsem z něho nadšená pořád, jenom si teď uvědomuju jeho jednu jedinou chybu - workoholismus. kdysi ho zklamal jeden vztah, holka na něj udělala parádní podraz a on se vrhnul na práci. a jeho pracovní tempo je vražedný. loony, manžel je rozumnej chlap, co by dělal s holčičkama?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo-co dělá tvůj přítel? já mám doma podobný problém... ale snad se brzo vyřeší, manžel bude měnit práci. jsem hodně sama, ale jsem na to zvyklá, udělám si svůj program, ale přiznávám, že mám chvíle, kdy je mi smutno a lituju se.. debatovat s ním o tom nemá cenu, v tomhle oboru se prostě maká bez ohledu na pracovní dobu, víkendy nebo svátky :-| . loony- s těma holkama máš pravdu, všude natěšený dvacítky a jdou na to hodně ostře, my jsme takový nebyly... u některých kolegyň se nestačím divit, první rande domluvený na netu, okamžitě sex a další den rozchod... takový jednodenní nebo spíš jen vztah na jeden večer a noc.. a pak mi pláčou na rameni :-| .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem v pátek oslavila narozeniny, ale žádné bouřlivé oslavy, na to ještě nenní nálada; už jen jeden rok mi věk bude začínat dvojkou :-) jojo1 - ta krize mě mrzí, ale zase se vyjasní polední pauzu mám, kdy zrovna chci, ale vzhledem k naší exkolegyni se celkem dbá na dodržování její délky, exkolegyně nám v našem celkem volně fungujícím a důvěře založeném systému udělala pěkný vítr až šéf netušil; jinak na lymfo chodím na Mydlářku, vedle autobusového nádraží, 1 stojí 240Kč, já koupila hned permici s 10% slevou a jak souvisí holubi se šminkama ?? :-. sabčo - hodně štěstí v novém zaměstnání holky na diskotéce už jsem nebyla hodně dlouho... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je děs ]-( . Teď jsem napsala příspěvek dlouhý jak blázen a ono mi to spadlo ]-( ]-( ]-( . ach jo, tak znovu jojo; občas je taková bouřka užitečná, protože pěkně pročistí vzduch. Neboj, určitě to zvládnete ;-) . sabčo
Odpovědět
Profilova fotka
teda co to zas dneska blbne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
koch-ahoj, co to tady nacvičuješ? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
fsv-dodatečně ti přeju vše nej k narozeninám :-) :-) :-) jojo-já myslela, že jsi ty ptáky už vyhubila.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
sabi; v IBM se určitě buzdeš mít dobře. Nás budeš informovat o novinkách na poli informačních technologií jo ;-) ? koukám, že jste tu lymfodrenážily o sto šest....to mě by pomohl už jen řezník :-D loony; v DC byl Michael jo :-N ? Ale že ten tvůj drahoušek tu divoženku uzemnil, jen co je pravda :-D . My taky přijde, že ty dnešní slečinky se často chovají spíš jako laciné děvečky, než jako mláďata s ještě teplou OP ;-) fsv; všechno nejlepšíííííííííí :-) . Oslavu určitě dožeň...důvodů k pařbičce máme už tak stále méňe, takže narozky jsou ideální příležitost ;-) jo a na ten klip se můžeš podívat tady http://uk.youtube.com/watch?v=KV0CJ4m... k dokonalosti máme daleko, už jsme to trošku voraly, protože jsme to natáčely po několikáté, ale alespoň byla sranda :-D a tady jsou ty, co nakonec vyhrály http://www.kvetnovy-festival.cz/conte... sice jsou dobrý, sladěný atd....ale mě přímo iritují tyhle vyzáblé břišní tanečnice :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aaa; co chceš v pondělí ráno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch-ty jsi zvíře, prý řezník... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj...nebo taky malej dvůr a velkej bič :-N
Odpovědět
čau větvule, právě jsme se s malým vrátili z koupáku, voda ledová, já bych tam nevlezla ani za nic :-) malej drkotal zubama, ale furt skákal do vody :-) aaa, můj chlap je ajtík, v práci 48 hodin denně :-( fsvojap, dík, já vím, že bude líp, ale teď mám zrovna nějakou lítostivou |-| všechno nej nej nej k větvulinkatým narozeninám :-D :-D a díky za tip, asi se tam vydám na kukandu :-) myslím na mydlářku :-) dělám na náměstí, kancelář mám v podkroví, všude samí holubi a ti prevíti mi rozjeli pěknou alergii a vyrašil mi u oka ekzém, takže jsem musela vyhodit řasenku, stíny a koupit hypoalergenní - na můj ksichtík je to drahý jak prase, ale co nadělám. z další výplaty musím koupit krémík a mejkápek :-| tolik já a holubi :-D koch, dík za podporu :-) právě jsme si napsali usmiřovací sms, oba dva skoro najednou :-) aaa, holubi jsou nezničitelný, ale je to lepší. poštolka má poštolčátka, už se učili lítat, jedno nám zalítlo do ráfku pod okno, kníkalo tam dvě hodiny a pak se mu podařilo vylítnout :-) co tady má kdo s bičem? jakej řezník? co mi tu uniká? :-D =-)
Odpovědět
jo jinak nevšímejte si datumu v mým pase, samo to tam naskočilo a nemůžu to smazat :-D :-D to jsem nebyla ještě ani poprvý vdaná :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch - tak jsem koukla na to video, musela jsem si to nechat až na doma, v práci to musím mít bez zvuku a to by nebylo ono ;-) vám to sluší víc, protože bříšní tanečnice prostě musí mít bříško :-) jojo - tak už těm holubům rozumím ;-) na mydlářce je to Lady salon Petra, hned v přízemí, já tam zase razím ve čtvrtek a v pátek, ale jsou to vražedné termíny v 07:30 :-| no co pro tu krásu všechno neudělám 8-)
Odpovědět
no tak ráno u mě nehrozí, dělám od 7, leda tak při obědě :-| uvidím
Odpovědět
Profilova fotka
fsv; díky :-) . Taky myslím, že s těma faldíkama je to lepší, ale zase jich nesmí být moc...takže musím krotit žravost :-N jojo; já měla přístroj na lymfodrenáže půjčený na týden domů z kliniky Prevence 2000. Zaplatila jsem myslím 1500,- za ten týden a dělala jsem si je 2x denně, takže mě to vyšlo mnohem levnějc než těch požadovaných 10 - 15 kůr v salonu ;-) . Ranní vstávání nesnáším, ale abych se ráno neochudila, tak jsem rozložila kalhoty v obýváku na gauč...nařídila budíka o hoďku dřív a pak se do nich navlíkla, zhasla a ještě tu hodinku v polospánku relaxovala :-) .
Odpovědět
koch, ahojky :-) dík za tip. já vstávám cca ve čtvrt na 6, takže o hodinu dřív by mě nikdo nikdy dobrovolně vstávat nedonutil :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch-ty gatě se dají půjčit domů????? že bych udělala manžílkovi takové sexy překvapení?? :-D :-D :-D jojo-to je dobrý s těma sms :-) , my to máme podobně
Odpovědět
Profilova fotka
krasne ranko vetvulinky, vy si krasne chrnite v peliskach a ja opet tvrdnu v praci ]-( jinak ty lymfodrenaze bych potrebovala jak sul, svatba se blizi, dieta se nekona...chjoooo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?