Menu Forum

Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

11. pro 2010  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
Registrovala se 1. září 2007 na beremese.cz. Přidala 2385 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 fsvojap, a ty lymfocosi jsou v Bene? nedáme oběd? kdy máš polední pauzu? emoticon

aaa, ale jo, lavór to je, ale obrácený emoticon emoticon včera mi pupek pohladil můj drahý a povídá: Míša kulička emoticon

fsvojap, tak ať to manželovi s dovolenou vyjde, určitě to nějak vymyslíte emoticon jo a svatba žádná nebude, dneska jsem vybuchla a vyčetla mu všechno, co mi kdy vadilo, tak nevím, jestli to rozdýcháme emoticon

koch, asi to byli Hujerovic emoticon nic si z toho nedělej, pro nás jste jedničky vy emoticon
31. kvě 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 teď po sobě čtu, co jsem tu napsala a vidím, že Míšu kuličku může někdo špatně pochopit - nejsem těhotná, jsem vyžraná emoticon emoticon
31. kvě 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
Registrovala se 12. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 2434 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
Registrovala se 12. dubna 2005 na beremese.cz. Přidala 2434 příspěvků. Má 47 přátel. Region Praha.
 čau větvule, jdu na rychlou kontrolu, jestli mi tady něco důležitého neutíká emoticon

jojo-ty máš předmanželskou krizi emoticon , to mě mrzí.... alespoň se vyčistil vzduch, ne? a bude zase fajn

já byla včera na parníku, paráda, miluju česko-slovenský diskotéky emoticon , Míša David to je bůůůůůh emoticon .
když jsem "kalila" z večerníku (nevím, jak se jmenuje, ale zpívá se tam "do pěti, do pěti, musíme být u maminky v doupěti" emoticon ), připadla jsem si trošku jako cvok emoticon emoticon emoticon
31. kvě 2008 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabca13
1
Registrovala se 24. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 4750 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 11. září 2015
    V Brně - Starý Lískovec, Region Brno
fotoportrét
fotoportrét
sabca13
1
Registrovala se 24. ledna 2007 na beremese.cz. Přidala 4750 příspěvků. Region Brno.
  • Svatba byla 11. září 2015
    V Brně - Starý Lískovec, Region Brno
 tak já chodila na vacu-press před svatbou. 10 sezení a 6cm v pase bylo pryč, holky mi musely ušít novou sukni emoticon
pokud tě to bolelo, tak to ta paní dělala špatně, má nastavit takovou "atmosféru", aby to nebolelo a neublížilo ti to! taky přemýšlím, že na to zas půjdu...
obchůdek se zatím nerozjíždí, zatím inzeruju na mimibazaru a manžel stále vyvíjí...je toho teď moc a nestíhá... Takže holčinky větvovitý, přeji krásné dny, nevím, kdy se sem zase dostanu, páč v pondělí nastupuju poprvé do práce emoticon
u firmy IBM...chtěla jsem Colu, ale nakonec to nevyšlo...tak snad mi bude i tady dobře emoticon
31. kvě 2008 ve 23:37  •  Svatba byla v září 2015  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 sabčo-super, že máš práci emoticon , přeju ti, aby jsi tam byla spokojená emoticon a občas nakoukni.

dobrou s kobrou emoticon
31. kvě 2008 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loony
Registrovala se 19. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1047 příspěvků. Region Děčín.
  • Svatba byla 1. června 2007
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
loony
Registrovala se 19. února 2007 na beremese.cz. Přidala 1047 příspěvků. Region Děčín.
    Region Ústí nad Labem
 aaa, to je dobrý. My včera s manžou slavili první výročí na diskotéce a museli jsme to tam jako obvykle celé rozjet a Michal David se ujal i u mládeže. emoticon Ty dvacetiletý trdla se vůbec neumí bavit.

Ale balit mi před očima mého manžela, to jo, na to je užije. To je už po několikáté. Včera se tam manžela jedna ptala, jestli se prý neznají. Tak se na ní podíval a říká: "Vy jste moje dcera?" emoticon emoticon
1. čer 2008 v 19:18  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 loony emoticon emoticon emoticon , tak teď jsi mě rozdováděla emoticon , prý dcera....to je dobrý... slečna utřela, co?

ten parník byl úžasná masírka sebevědomí, takových nápadníků jsem neměla ani za mlada emoticon , nakonec musel zakročit kolega, byli trošku neodbytní emoticon
1. čer 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 ahoj větvulky emoticon

aaa, krizi mám, nějak se to navršilo a vybuchla jsem. uvidíme, jestli to ustojíme.

ahoj loony emoticon sabi, hodně štěstí v nové práci emoticon

dneska jsem vyrazila do Prague, koupila jsem si sukňu, triko a nějaký hypoalergenní šminky (díky holubům nemůžu normální emoticon ) a jsem umordovaná a ušlapaná emoticon
jo a jak jsem si zkoušela to oblečení - nedá se svítit, musím přestat žrát. jak jsem se viděla v těch zrcadlech, trochu se mi zvednul kufírek emoticon asi se dám na to lymfoněco taky - fsvojap, musíš mi říct kde, kdy, jak, za kolik emoticon
1. čer 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 ahoj jojo emoticon , koukám, že v salonech s lymfomasážema bude nával emoticon
já se takhle málem poblila v kabince, když jsem se viděla v letních plátěných kalhotech emoticon
1. čer 2008 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 no jo, budou mít velký tržby emoticon
1. čer 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
fotoportrét
fotoportrét
loony
    Region Ústí nad Labem
 No já z té diskotéky měla naopak depky. Já nápadníky nemám, zato o mého muže je všude zájem. Většinou jsou to jen závistivé pohledy, ale fakt už párkrát po něm vyjely. emoticon A nepřipadá vám, že jsou všude na diskotékách party holek na lovu a chlapi žádní?

Naštěstí je ten můj fakt pohotový a dokáže je usadit a doma mě pak utěšuje, že je jenom můj. emoticon

Jojo, tak ať to dobře dopadne. Vždyť jsi ještě nedávno byla z toho tvého tak nadšená?
1. čer 2008 ve 20:46  •  Svatba byla v červnu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 loony, ale já jsem z něho nadšená pořád, jenom si teď uvědomuju jeho jednu jedinou chybu - workoholismus. kdysi ho zklamal jeden vztah, holka na něj udělala parádní podraz a on se vrhnul na práci. a jeho pracovní tempo je vražedný.
loony, manžel je rozumnej chlap, co by dělal s holčičkama?
1. čer 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 jojo-co dělá tvůj přítel? já mám doma podobný problém... ale snad se brzo vyřeší, manžel bude měnit práci. jsem hodně sama, ale jsem na to zvyklá, udělám si svůj program, ale přiznávám, že mám chvíle, kdy je mi smutno a lituju se.. debatovat s ním o tom nemá cenu, v tomhle oboru se prostě maká bez ohledu na pracovní dobu, víkendy nebo svátky emoticon .

loony- s těma holkama máš pravdu, všude natěšený dvacítky a jdou na to hodně ostře, my jsme takový nebyly... u některých kolegyň se nestačím divit, první rande domluvený na netu, okamžitě sex a další den rozchod... takový jednodenní nebo spíš jen vztah na jeden večer a noc.. a pak mi pláčou na rameni emoticon .
1. čer 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
Registrovala se 16. května 2007 na beremese.cz. Přidala 3169 příspěvků. Má 2 přátele.
 ahoj holky, tak jsem v pátek oslavila narozeniny, ale žádné bouřlivé oslavy, na to ještě nenní nálada; už jen jeden rok mi věk bude začínat dvojkou emoticon

jojo1 - ta krize mě mrzí, ale zase se vyjasní
polední pauzu mám, kdy zrovna chci, ale vzhledem k naší exkolegyni se celkem dbá na dodržování její délky, exkolegyně nám v našem celkem volně fungujícím a důvěře založeném systému udělala pěkný vítr až šéf netušil; jinak na lymfo chodím na Mydlářku, vedle autobusového nádraží, 1 stojí 240Kč, já koupila hned permici s 10% slevou
a jak souvisí holubi se šminkama ?? emoticon

sabčo - hodně štěstí v novém zaměstnání

holky na diskotéce už jsem nebyla hodně dlouho... emoticon
2. čer 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
Registrovala se 13. září 2005 na beremese.cz. Přidala 1134 příspěvků.
  • Svatba byla 15. září 2007
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 to je děs emoticon . Teď jsem napsala příspěvek dlouhý jak blázen a ono mi to spadlo emoticon emoticon emoticon .

ach jo, tak znovu

jojo; občas je taková bouřka užitečná, protože pěkně pročistí vzduch. Neboj, určitě to zvládnete emoticon .
sabčo
2. čer 2008 v 10:01  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 teda co to zas dneska blbne emoticon
2. čer 2008 v 10:01  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 koch-ahoj, co to tady nacvičuješ? emoticon
2. čer 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 fsv-dodatečně ti přeju vše nej k narozeninám emoticon emoticon emoticon

jojo-já myslela, že jsi ty ptáky už vyhubila.... emoticon
2. čer 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 sabi; v IBM se určitě buzdeš mít dobře. Nás budeš informovat o novinkách na poli informačních technologií jo emoticon ?
koukám, že jste tu lymfodrenážily o sto šest....to mě by pomohl už jen řezník emoticon
loony; v DC byl Michael jo emoticon ? Ale že ten tvůj drahoušek tu divoženku uzemnil, jen co je pravda emoticon . My taky přijde, že ty dnešní slečinky se často chovají spíš jako laciné děvečky, než jako mláďata s ještě teplou OP emoticon
fsv; všechno nejlepšíííííííííí emoticon . Oslavu určitě dožeň...důvodů k pařbičce máme už tak stále méňe, takže narozky jsou ideální příležitost emoticon
jo a na ten klip se můžeš podívat tady http://uk.youtube.com/watch?v=KV0CJ4mpw74 k dokonalosti máme daleko, už jsme to trošku voraly, protože jsme to natáčely po několikáté, ale alespoň byla sranda emoticon
a tady jsou ty, co nakonec vyhrály http://www.kvetnovy-festival.cz/contest/detail.php?participant=10
sice jsou dobrý, sladěný atd....ale mě přímo iritují tyhle vyzáblé břišní tanečnice emoticon
2. čer 2008 v 10:10  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 aaa; co chceš v pondělí ráno emoticon
2. čer 2008 v 10:11  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 koch-ty jsi zvíře, prý řezník... emoticon emoticon emoticon
2. čer 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 jj...nebo taky malej dvůr a velkej bič emoticon
2. čer 2008 v 10:26  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 čau větvule, právě jsme se s malým vrátili z koupáku, voda ledová, já bych tam nevlezla ani za nic emoticon malej drkotal zubama, ale furt skákal do vody emoticon

aaa, můj chlap je ajtík, v práci 48 hodin denně emoticon

fsvojap, dík, já vím, že bude líp, ale teď mám zrovna nějakou lítostivou emoticon
všechno nej nej nej k větvulinkatým narozeninám emoticon emoticon
a díky za tip, asi se tam vydám na kukandu emoticon myslím na mydlářku emoticon
dělám na náměstí, kancelář mám v podkroví, všude samí holubi a ti prevíti mi rozjeli pěknou alergii a vyrašil mi u oka ekzém, takže jsem musela vyhodit řasenku, stíny a koupit hypoalergenní - na můj ksichtík je to drahý jak prase, ale co nadělám. z další výplaty musím koupit krémík a mejkápek emoticon tolik já a holubi emoticon

koch, dík za podporu emoticon právě jsme si napsali usmiřovací sms, oba dva skoro najednou emoticon

aaa, holubi jsou nezničitelný, ale je to lepší. poštolka má poštolčátka, už se učili lítat, jedno nám zalítlo do ráfku pod okno, kníkalo tam dvě hodiny a pak se mu podařilo vylítnout emoticon

co tady má kdo s bičem? jakej řezník? co mi tu uniká? emoticon emoticon
2. čer 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 jo jinak nevšímejte si datumu v mým pase, samo to tam naskočilo a nemůžu to smazat emoticon emoticon to jsem nebyla ještě ani poprvý vdaná emoticon emoticon
2. čer 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
fotoportrét
fotoportrét
fsvojap
2
 koch - tak jsem koukla na to video, musela jsem si to nechat až na doma, v práci to musím mít bez zvuku a to by nebylo ono emoticon vám to sluší víc, protože bříšní tanečnice prostě musí mít bříško emoticon

jojo - tak už těm holubům rozumím emoticon
na mydlářce je to Lady salon Petra, hned v přízemí, já tam zase razím ve čtvrtek a v pátek, ale jsou to vražedné termíny v 07:30 emoticon no co pro tu krásu všechno neudělám emoticon
2. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 no tak ráno u mě nehrozí, dělám od 7, leda tak při obědě emoticon uvidím
2. čer 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
fotoportrét
fotoportrét
kochanski
    Region Děčín
 fsv; díky emoticon . Taky myslím, že s těma faldíkama je to lepší, ale zase jich nesmí být moc...takže musím krotit žravost emoticon

jojo; já měla přístroj na lymfodrenáže půjčený na týden domů z kliniky Prevence 2000. Zaplatila jsem myslím 1500,- za ten týden a dělala jsem si je 2x denně, takže mě to vyšlo mnohem levnějc než těch požadovaných 10 - 15 kůr v salonu emoticon . Ranní vstávání nesnáším, ale abych se ráno neochudila, tak jsem rozložila kalhoty v obýváku na gauč...nařídila budíka o hoďku dřív a pak se do nich navlíkla, zhasla a ještě tu hodinku v polospánku relaxovala emoticon .
2. čer 2008 ve 21:54  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
fotoportrét
fotoportrét
jojo1
 koch, ahojky emoticon dík za tip. já vstávám cca ve čtvrt na 6, takže o hodinu dřív by mě nikdo nikdy dobrovolně vstávat nedonutil emoticon emoticon
2. čer 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
fotoportrét
fotoportrét
aaa
1
 koch-ty gatě se dají půjčit domů????? že bych udělala manžílkovi takové sexy překvapení?? emoticon emoticon emoticon

jojo-to je dobrý s těma sms emoticon , my to máme podobně
2. čer 2008 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
Registrovala se 15. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1569 příspěvků a 2 alba. Má 37 přátel. Region Náchod.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Na zámku v Novém Městě nad Metují, Region Náchod
fotoportrét
fotoportrét
adisek (39 r.)
Registrovala se 15. října 2007 na beremese.cz. Přidala 1569 příspěvků a 2 alba. Má 37 přátel. Region Náchod.
  • Svatba byla 8. srpna 2008
    Na zámku v Novém Městě nad Metují, Region Náchod
 krasne ranko vetvulinky, vy si krasne chrnite v peliskach a ja opet tvrdnu v praci emoticon

jinak ty lymfodrenaze bych potrebovala jak sul, svatba se blizi, dieta se nekona...chjoooo
3. čer 2008 v 01:47  •  Svatba byla v srpnu 2008  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš