Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, mariola se zase projevila...v bájné lhavosti :-D
Odpovědět
to koukám, stejně čekám, kdy nás tam zamknou :-) no vidíš, tak ten tvůj si tě nevezme, to mariola zařídí :-D :-D když spadne, spadnu já na něj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to bych se měla bát a ardši si nikoho nenabalovat, mariola mě zkazí život, bůůůůůů tak to máš dobře vymyšlený a budete se šmajchovat na zemi :-D
Odpovědět
aspoň mi nikam neuteče :-D jé, teď mě napadá, že bych se o svém drahém vůbec neměla zmiňovat nebo mariola zařídí, že si mě vůbec nikdy nevezme :-D :-D tak prý o nás mariola založila téma, že prý jí kazíme diskuse :-D
Odpovědět
a společensky znemožňujeme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, četla jsem to....to jojo nebylo oslovení, ale konstatování :-) no radši moc nemluv, nebo to špatně skončí
Odpovědět
aha, tak já se radši přejmenuju na nene :-)
Odpovědět
a nepřejmenuju a ne a ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nene, jojo, už jsem otevřela klub, musím se víc věnovat klientům, tak se budu odmlčovat.....radši :-D
Odpovědět
tak se věnuj, já jdu dokoukat toho pana včelku :-D papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
DOBRÉ RÁNO :-D jojo-jak můžeš mariole kazit její témata, na fuj, styď se :-D taky nerada spím přitulená, potřebuju prostor, vzduch a rozplácnouct se jako žába... japonskyn neumím, jen pár slov, ale když není jiné řešení, přijdou na řadu různé skřeky a většinou se domluvíme :-D , k pobavení všech přihlížejících.. :-D jojo-užij si púohádkový den a ty helo moc nepracuj ;-) zatím papa, jdu se pobavit mariolou ;-)
Odpovědět
peťulíno, hela taky :-D :-D prý dobré ráno :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nojo, dobré ráno... vstala jsem před hodinou a jsem jak po flámu :-N :-N
Odpovědět
tak si dej vyprošťováka a dělej, že něco děláš :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kozy, užijte si večera, já jdu dom a na pivko s kolegyní pa h
Odpovědět
papa ty stará televize s odrbanou zásuvkou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
halooooo :-D co provedla mariola na MK???? nějak nestíhám, tady jde frčák..... :-D :-D :-D
Odpovědět
čau brouku :-D nevím, jestli rpovedla něco dneska, ale někdo tam pronásledoval nějakou holčinu - maily, smsky, až to řešila policie. no a když to dneska někdo připomenul, tak mariola se hned ozvala a začala té připomínající nadávat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aha, to byla tenkrát ta aféra andík... ta dotyčná mi tenkrát taky psala :-S já myslela, že tam dneska rozjela něco, co holky naštvalo, ale nic jsem tam neviděla.. a já taková drbna, nemůžu nic prošvihnout :-D :-D
Odpovědět
dneska snad ne, ale to fakt nevím, dneska jsem sledovala jenom tu jednu diskusi + tu naši :-D a teď malej dostal horečku, tak lítám od něho jenom na chviličku
Odpovědět
jéžiš, co ti psala?
Odpovědět
Profilova fotka
chudák malej, že by chřipka? =-) já tam tenkrát řešila osobní problémy a ona mi začala psát do IP, zvala mě k nim, prostě velká kámoška a přiznávám, že jsem jí to spolkla jako malinu, nenapadlo mě, že by to mohl být nějaký cvok nebo fiktivní osoba. měla tam i fotky s malým.. :-| vím, že pak vyhrožovala lazence, tam na koně kvůli tomu přestala chodit a dala to na policii.
Odpovědět
Profilova fotka
a vzhledem k tomu, co si na MK dopsala do alba rezetka, tak tam zase někdo prudí :-|
Odpovědět
tak to je drsný... net je zrádnej.. spíš vyčerpání a nebo na něj fakt něco vlezlo. no, já si očr vzít nemůžu, chudáci naši, zase to odskáčou. mám jim co vracet.
Odpovědět
Profilova fotka
tak ho pěkně opatruj, snad mu bude brzo líp :-) rodiče to pochopí, když holt není jiný řešení. čekám na střepiny, jsem zvědavá, jak mareš vysvělí tu svojí aférku
Odpovědět
já bych nic nevysvětlovala, na těch fotkách vypadá, že je v bezvědomí - já bych to neřešila
Odpovědět
tak pak napiš, co říkal, já mám x-faktor, ale vůbec nic z toho nemám, přiběhnu, když je reklama :-p
Odpovědět
Profilova fotka
bude to po x faktoru... se prostě ožral a je v průseru, no... to se může stát každýmu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvule, jdu vás jen pozdravit, mám dnes nějaké obíhání na úřadech, večer se ohlásím-naštvaná přiměřeně počtu úřednic, s kterýma se setkám... jak já to nesnáším, acho jo :-S jojo-Mareš včera vlastně nid neřekl, jen, že má totální okno, že mu asi někdo dal něco do pití... Ale zkraje tvrdil, že už má v mlze i příchod do toho baru, tak si myslím, že to spíš přehnal s chlastem. mluvila tam i ta jeho, že stojí za ním a že ho zná, ví, jak se chová.... atd
Odpovědět
Profilova fotka
hoj, hoj, hoj :-) dočtu snad později...zatím se mějte kráááásně :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?