Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska je to tu tak zajímavé a všechny větvě někde v pejru..... až sem aaa nakoukne, nestihne valit očka :-D
Odpovědět
to víš, že kvůli pc, víš který téma :-D peťulína bude mít aspoň co číst :-D :-D
Odpovědět
peťulko, tu to je :-) http://www.beremese.cz/forum/show.php...
Odpovědět
Profilova fotka
jak mi naběhlo natuhle třetí stránku, tak jsm myslela že už tu pěťule je a zybtečně jsem klikla zpět na předchozí....ty mě mateš :-D a ten net je tak póóóómalej
Odpovědět
to já ne, to já jenom aby peťulína neměla práci s hledáním, až o půlnoci nakoukne :-) jéžiš, ducha jsem viděla aspoň milionkrát osmnáctkrát - to je voploeňovák, co? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co to je??????? za slovo - voplo co,??? no mě to pak došlo, že jsi jí to tu hodila, ty jsi totiž hodná.....
Odpovědět
aha, chyba tisku - voplodňovák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to teda jo.....taky pěkně starej, patrikovi je teď už asi 50 a vypadá strašně sešle on není moc ten typ co časem zraje :-|
Odpovědět
tak to máš pravdu. hele, má on tu rakovinu nebo ne, nevíš?
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo, tak to nevím teda :-. to by i vysvětlovalo, proč vypadá tak sešle
Odpovědět
něco snad psali o slinivce, že má pár týdnů života před sebou, pak to zase popírali, ale asi mu něco fakt bude
Odpovědět
Profilova fotka
chudáček!!! super že je teplo, sem vystrčila fíkus na terasu, snad se vzpamatuje, přes zimu mi tady opadal a sešel, byt je docela tmavej, přes střechu terasy sem nejde moc světlo, a zima tu taky byla, sem topila jen, dkyž jsem byla doma a já si užívám posezení ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
peťulíno, dneska hořely na Václaváku nějaké sportovní potřeby pod hotelem Juliš, museli ho evakuovat - nejste tam někde? nemáš náhodou zajímavou noční? =-) helo, mně kytky chcípaj, páč je zapomínám zalívat |-|
Odpovědět
Profilova fotka
ty jojo, trapitelko kytek :-D no možná má zajímavou noc, protože se vůbec neozývá....
Odpovědět
no jo, někdo trhá mouchám křidýlka, někdo nezalívá kytky 8-) já to balím, jdu do peří, papa dobrou s kobrou ahojky :-D :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
papa dobrou s netopejrem teda já s krokoušem, teda paní krokodýlovou a s péťou (malej, s modrejma vlasama trpajzlík :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek, jsem tu :-D mariola zase řádí, jo? si to musím všechno dočíst :-D do teď tady byl mazec, bydlí tady samá hovádka, ale snad už nebudou prudit.na václaváku nejsme, ale s chutí bych to tady dneska podpálila ;-) , takže hlídejte zítřejší zprávy :-D jojo-jak jsi přivítala synátora?
Odpovědět
Profilova fotka
jen si počti, a nezapal, co bysme tu bez tebe dělaly??? synátora vítala tak, že nebyla půl dne připojená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: já jsem trdlo, sem si spletla ten hokej vyhráli češi 3:2 na nájezdy, takže jsou ve čtvrtfinále.....
Odpovědět
Profilova fotka
já hokej tentokrát nějak nesleduju... nestíhám, ale ani mě to nějak nebere... počtu si asi až zítra doma, v klídku, tady pořád někdo ruší :-| helo-jaká byla procházka podél řeky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, já se tady fakt picnu, dneska nepřišel k recepci normální člověk, teď poslední exemplář se dožadoval konverzace v japonštině :-N :-N :-N
Odpovědět
helo, tý jo, já ti tak věřila, že jsem si to ani neověřovala na netu :-D "teda já s krokoušem, teda paní krokodýlovou a s péťou (malej, s modrejma vlasama trpajzlík" - teda kam ty na to chodíš :-D :-D peťulíno, no jsem ráda, že už je doma, doma se teď budem vídat aspoň večer :-) tak jsi oprášila své znalosti japonštiny? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, péťu mám už 16 let, je to milý společník, neremcá, když ho zalehnu, je pořád u mě, a nosí mi štěstí, fakt, furt ho beru s sebou paní krokodýlovou jsem dostala někdy v lednu, je to takovej ten polštář z ikei, hezky se na ní usíná aaa: procházka nakonec nebyla, jsem se tak zažrala do uklízení, že jsem nestíhala, ale aspoň jsem se prošla ke kontejnerům - odnosit sklo, papír, plasty, oblečení a tři kabely bordelu a pak si poseděla na terase sem nevěděla, že umíš japonsky :-D :-D :-D jojo: mě nemůžeš věřit ani slovo, to víš, bájová lhavost kam zmizelo téma, jak dopravit do čech cizince manžela?????? =-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/forum/show.php... tady ti to zdůvodnil admin :-) téda, takoví společníci :-) já měla v noci taky společníka, přišel za mnou malej :-) tak u mě spal až do rána, no spal, spíš mě škrtil :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, dík za info....sem si myslela, že to někam zmizlo.....ale jsme se aspoň včera trochu pobavily :-D malej netopejr tě celou noc škrtil???? ještě že jsi přežila...to musí být sladký už se bojíš puberty???
Odpovědět
no jestli bude po mně, tak potěš koště. celou pubertu nic a v 17 jsem se mohla zbláznit :-D :-D sladký to je, ale nemůžeš dýchat :-D mariola je mariola a je jenom dobře, že jí to u adminek neprochází :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jak jsem sice dycky moje miláčky milovala, tak jsem stejne odmítala s nima spát propletená, protože mě to strašně vadilom že nemůžu dýchat hejbat se atd...nesnáším, když mi někdo dejchá do obličeje, takže jsem dycky počkala, až borec usnul a pak se odkulila :-D po delším vztahu, už to bylo normální..... takže budeš brzo babička :-D
Odpovědět
nestraš :-D to já vždycky chci usínat v objetí, ale pak musím mít volnost, čili by se pak měla moje drahá polovička probudit a odšoupnout :-) můj drahý se netulí, páč říká, že mu foukám do obličeje (něco jako ty :-D ), takže usínáme každý na svojí půlce postele jako bychom byli před rozvodem :-D já se pak nenápadně sunu k němu, on zas dál ode mě - no prostě komedie :-D
Odpovědět
dneska neděláme nic, malej se ani nechce převlíknout z pyžama a koukáme na pohádky :-) teď máme Pana včelku :-) fakt je za ten týden děsně unavenej =-)
Odpovědět
Profilova fotka
prostě máte pohodu :-) já dokážu usnout v objetí, ale tu musí bejt, že mě chlap chytne zezadu a musí bát tak šikovnej, že mě nebude funět na záda.....nebo zas já se lepím na záda, ale stejně se pak v polospánku osdunu jinak s ex jsme usínali a aspoň jsme se nějak dotýkali, třeba nohou, rukou.....pak už ne 8-) ale aspoň částečně chci dát chlapovi najevo, že ho mám ráda, a to že chci spát v prostoru není kvůli němu :-D jo s tím přisouváním je to komedie, aby drahý jednou nespadl :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?