Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
adis, aaa - vy větvule ušatý :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo; kde se nam toulas???
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: ty si tu s nama hrajes na schovavanou???? =-)
Odpovědět
jasně :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a zase zdrhnes, vid?
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: me uz to neba :-S pojd si hrat na nec jineho ;-)
Odpovědět
adis, promiiiiiiiiiň =-) já dneska okolo pc jenom probíhala :-) na co budeme hrát? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, kde se toulate?? asi si uzivate slunicka... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
nazdáááár jsem tady... sluníčko užívám jen pohledem z okna, mrcha dorazila a bolí mě břicho ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
adis-recept na tiramisu máš v IP já už ho chladím v lednici a chodím ho tam očuchávat :-D jojo-ty zlobííííííš :-D kde se touláš????
Odpovědět
Profilova fotka
není ten jablkový dort podle Kluků v akci??? Nedávno dělali něco podobnýho a vypadalo to mňamozně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz se tesim, az ho vyzkousim x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja ted uz dlouho na kluky nekoukala, ale dneska uz jsem mela dva kousky, hezky se slehackou, vzdyt je nedele, ne x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně, musíme si tu neděli osladit :-) jak pokračují svatební přípravy?
Odpovědět
Profilova fotka
ale my ten recept delame uz snad 15 let ;-) a diky za ten tvuj recept ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
cely vikend jsme na netu, porad premyslim nad vyvazkama a taky koho jeste pozvat. oznameni jsme rozeslali uz pred mesicem, jelikoz jsme mimo republiku a potrebujeme vedet do mesice, kolik lidi budeme mit, kvuli ubytovani, no a vetsina clenu moji rodiny asi na svatbu vubec nepujde :-( on se tu samou dobu zeni i bratranec a vetsina lidi se nechce tahat na svatbu z moravy do cech, no co uz, jejich chyba, nevedi, o co prichazeji, ze jo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je smůla, že se brantranec žení ve stejnou dobu :-| , ale užijete si to i tak, ne? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to si pis, my uz jsme rodine dali datum nekdy v zari, hodne dopredu, no a on po vanocich prisel s tm, ze se v srpnu taky zeni :-| no co uz, tatka jde, sourozenci taky a mama se pry jeste rozhodne, je to herecka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
To by mě teda nakrklo, když už věděl termín ]-( . My jsme se brali stejný rok, jako nej kamarádi a protože jsem si to chtěli navzájem odsvědčit, pěkně jsme se domluvili, oni duben, my červen :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
no, ona ta domluva v nasi rodine nejak vazne, ne z nasi strany, ale ostatnim je to nejak suma fuk :-| ja bych jim st :-| jne na svat :-| bu nesla, ale aspon by se zbytek rodiny na to nemusel vymlouvat... co uz nadelas, ja se to snazim neresit, kdyby t :-| y lidi chteli jit, tak jdou klidne i na dve svatby v mesici, kdy :-| z to vedi takhle dopredu
Odpovědět
Profilova fotka
tyyy jo, ja jsem tento vikend tak lina, venku pro zmenu opet prsi, mne se nic nechce, jen porad jim a jim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
já myslela, že to máte ve stejný den =-) potom nechápu, že se jim nechce, já bych šla na svatbu hned, bohužel se žádná v mém okolí nechystá ;-) já taky jen jím a jím a jím... zítra mám denní, nevím jestli se narvu ráno do kostýmu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ja delam zitra a pozitri a pak vikend, patek az nedele :-| ja ani nevim jejich datum, jeste se ani neuracili to oznamit, rekli, ze v srpnu...jestli vubec na svatbu dojde, hold rodinu si nevybiras.. pustila jsem se zase do pleteni, ceka na me hromada pradla na zehleni a ne a ne se donutit :-D ja bych sla taky hned na nejakou svatbu, za zivot jsem byla jen 4x, z toho 3x jako dite
Odpovědět
čaues dívčiny větvuloidní :-D :-D adis, ty máš stejně zajímavou family, psala jsi o rodičích, teď tvůj bratranec... je normální? to vám závidí, že byste měli být středem pozornosti? :-p aaa, nezlobíííím, já jsem nejhodnější na celém světě :-D :-D a jestli se nevejdeš do kostýmu, popošiješ knoflík :-D a já na svatbě byla, v září se mi vdávala sestřenka - 100 lidí, takže my s přítelem máme jasno, takovou megaoslavu never more :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: no nase rodina je celkove zvlastni, jen ja jsem tam ta cerna ovce, co vi, co od zivota chce :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hlásím, že jsem se do kostýmu narvala, ale jsem v něm jak v korzetu. s jarem jsme odložily saka a vytáhly vestičky, no jsem pěkná.... musím fakt přestat žrát jojo-souhlas-mega svatby taky nemusím, nás bylo na oběd 20, večer asi 50 a byl to super mejdan, víc lidí bysme ani nezvládli alespoň pozdravit :-) adisek-to nejsi černá ovce, ale světlá výjimka v rodině ;-) tiramisu se povedlo, v lednici vydrželo jen ty povinné 4 hodiny, co se má chladit, manžílek sežral 2 misky, což je asi milion kalorií :-D :-D :-D větvičky, přeju vám hezký sluníčkový den, jdu dřít.... :-S 8-(
Odpovědět
čaues větvule :-D adis, hlavně nebýt normální :-D :-D aaa, nemusíš přestat žrát, musíš nafasovat větší kostým :-D :-D my zas jedeme do Prague k mudrům, poslední měsíc tam jezdíme týden co týden :-( papa větvulky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano, taky specham do prace, takze krasny den vsem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-větší kostým? takovou spotřebu látky by hotel neunesl :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: jen at se prohnoou :-D :-D :-D ja si dnes oblekla uniformu o 2 cisla vetsi a kalhoty na gumu :-p :-D :-D a bylo mi fajn, prave jsem dojedla posledni kousek dortu a dopeka se chlebik =-) :-D zase jsem si roztahla zaludek o vikendu...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?