Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
a táta? ten je v pohodě?
Odpovědět
Profilova fotka
no to ne, tam bude asi 40 lidi, nevim, co si o tom myslet, segra s brachou ji dali peknou gardu, ze to snad nemysli vazne, no tak prej jestli pujde, tak jen na obrad a pak pojede domu, a to mame hostinu na cely vikend :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tata jo, nasi jsou rozvedeni, ten zase chlasta prvni ligu, tak uz se tesi, jak si da zase do nosu :-D :-D tvrdil mi, ze v patek se bude drzet, tak si da asi o panak min jak obvykle :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jen si rikam, jak by mamka jela domu, asi busem az na moravu :-D :-D
Odpovědět
nemá třeba pocit, že ti není nijak užitečná? nevím, jak to máte, ale třeba by ti chtěla pomoct něco zařizovat, vyřizovat, prostě pomoc se svatbou
Odpovědět
mamča si objedná dročku a dá vám účet k proplacení :-D :-D teda to je dvojka :-D :-D to se srovná...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to prave vubec, o svatbe ani zminka z jeji strany, ani se nezeptala, jestli bysme nechteli neco napect a kdyz jsem chtela s necim poradit, tak absolutni nezajem... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
si rikam, jestli tam nechce kvuli tatovi, ze tam vlastne budou oba, jako rodice, ale to by se pak negativne nestavela k cela svatbe, no ne???
Odpovědět
Profilova fotka
no ona mi nemohla zkousnut, ze jsem se po skole osamostatnila a zacala bydlet sama, pak se prestehovala do prahy, pak new york, nikdy jsem se ji neptala na jeji nazor, postavila jsem ji vzdy pred hotovou vec, ale svatba je snad neco jineho... kdyz jsem se ji ptala, jestli bych si mela vzit zavoj nebo ne, tak ze je to pry moje vec... a basta...hm...uz bych se ji snad ani na nic neptala...
Odpovědět
tak už mě nic nenapadá. možná máš pravdu, že kvůli tátovi, ale měla by to překousnout už kvůli tobě, abys ty byla šťastná, že tam máš všechny svoje blízké. já bych teda bejvalýho manžela taky zabila, nějak se s ním pořád ještě neumím bavit, takže mamině rozumím. snad mě to přejde, než se malej bude ženit - je mu 7 :-) nedala jsem si ani zmrzku ani čoko, zavolala jsem miláčkovi a ten si mě uklidnil ;-)
Odpovědět
tak to je hustý. ale přece nemůžeš zůstat maminčina holčička do 50. byla mamina taková i dřiv nebo až potom, co ses "trhla"?
Odpovědět
adis, nemáš to jedoduchý
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no nasi maji po rozvodu skoro 30 let a normalnespolu komunikuji ty jo, ty sis nedala nic sladkeho????????? to ja kdyz mam nerva, tak pomuze jenom sladky :-D
Odpovědět
to u mně taky, tak mi pomohly sladký řeči :-D
Odpovědět
já s ex nekomunikuju, páč bych ho mušel zabít :-D
Odpovědět
adis, já tě fakt adoptuju - budu mít bez práce dceru a zeťáka :-D a na dovo budu jezdit do Irska :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to by slo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kočičky, pomlouváte rodiče? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj větvulky :-) sabi to je super. Pak nám nezapomeň hodit odkaz na tvůj super obchůdek a my budeme nakupovat, co nám budou kreditky stačit :-D aaa, heli; náhodou proti blížencům, vodnářům a štírům nic nemám, když je mám za kamarády...ale vychovávat robátko s touhle nevypočitatelnou svéhlavou letorou by mohlo být nad mé netrpělivé rodičovské síly :-N heli; užij si zelený ostrov do sytosti. Je to fakt nádherná země. A určitě si i v rámci nočního života v dublinských barech posílíš sebevědomí ;-) jojo; ještě pár potomků s brýličkami a budete vypadat jako rodinka učitele z Lakomé Barky :-D se Vám musím pochlubit. Jsem byla včera na předkole jedné soutěže v orientu a skončila jsem třetí, takže postupuju do finále x-) . Někdy v květnu v Praze to vypukne, tak mě pak můžete přijít podpořit, když budete chtít ;-)
Odpovědět
Ahoj děvčata! Nestíhám, musím vydělat na daně :-p . Jinak pocity máme koukám všechny stejné: lidi se zbláznili (proč chce každý všechno na třikrát?) a potřebuju dovolenou. Nutně. Ale kdo mi ji dá? :-( Sabčo, držím palce ať obchod běží. Dělat z domova má své výhody, ale někdy je to pěkně na hlavu. Koch - jsi šikulka, jsme ti s mužem říkali, že máš talent. ;-) Tak dej vědět, budu aspoň z Děčína držet palce.
Odpovědět
Profilova fotka
loony díky za podporu :-) . Jasně, pak nahlásím co a jak :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch-tak to je super bomba, kdy a kde se to bude konat???? vyrobím mávátka a budu fandit ;-) můžeme to pak spojit se srazíkem větví :-) totálně jsem rozvorala služby, kvůli té mojí chřipce, nakonec mi vyšel týden volna, ale předpokládám, že mi to kolegové dají v dubnu vyžrat :-| . nicméně stejně jako loony mám pocit, že potřebuju minimálně 2 roky prázdnin, nějak mě všechno prudí... v práci stres, doma pak únava a nenálada na cokoliv... ode dneška se snažím hubnout a mám hroznej hlad ]-( , v lednici nic není, tak čekám, kdy mě mlsná vyžene ven na nákup ;-) .
Odpovědět
čau větvulle :-) koch, jasně že případní další pomoci budou brejlounci také - můj chlap je totiž taky obrýlený :-D kde je sluníčko? já ho chci... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
aaa-kdy a kde přesně zatím ještě nevím, ale mělo by to být v květnu někde v Praze, tak pak dám vědět. Mávátka a placenou klaku beru...alespoň se nebudu tolik stresovat, když tam budu mít víc spřízněných dušiček ;-) já bych to v práci viděla taky na 2-3 roky "prázdnin"...takže v létě začínáme :-D jojo, to budete krásně roztomilá obrýlená rodinka :-) tady nám sluníčko střídavě svítí a nesvítí...je takový opar, takže opalovat se dneska rozhodně nebudu. Hlavně ať neprší
Odpovědět
Profilova fotka
dobré dopoledne všem větvičkám :-) koch-jasně, v létě začínáme, ale podle toho, co vidím u kamarádky, tak se tomu zrovna nedá říkat dovolená :-D , i když na druhou stranu, ona vypadla ze stejného prostředí jako já a nemůže si to vynachválit... neuvěřitelně zhubla, hlavně tím, že má pravidelný režim, to střídání denních a nočních není žádná výhra pro organismus :-| . Tady sluníčko svítí, zatím.
Odpovědět
Čau holky. Mám vztek. :-D Nevyspala jsem se, mám nemocnou kočku a v jednom projektu mě tak vytočili, že jsem ještě ve tři v noci psala naštvané až sprosté e-maily. A dneska žádná odpověď, už se mnou asi nikdo nemluví. Aspoň bude klid. :-p
Odpovědět
Profilova fotka
aaa- označení mateřská "dovolená" mohl vymyslet jenom chlap :-p :-D loony, klííííd...vem si čokoládku nebo něco jiného mňamózního :-) dneska je asi nějakej divnej tlak...jsem nervozní jak pes a nevím proč :-|
Odpovědět
Čokoládu už jsem snědla včera večer a v noci u těch mailů. :-) Teď tu nic nemám. Ale vůbec nic, jsem na chvíli ve starém bytě v Ústí a v ledničce je jen tavený sýr. Asi si dám další kousek. ;-)
Odpovědět
A s tím tlakem nevím, jsem sice taky nervózní, ale vím proč. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
loony-nenervuj se, nejde o život... ;-) , to chce klid a nohy v teple, udělej si kávičku, dej si pauzu a kašli na lidi. venku je hezky, konečně začíná jaro, vzduch voní.... takže kein stres :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?