Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: ahooooj, tak to byl fakt trapaaaaassss :-D :-D :-D tak tos alespon urcite nedostala, kdyz si to predstavim, tak urco jen stali a slintali :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
se vsadím, že odhodili pomlázky a jali se tě poplácávat ručně ne :-N ?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja bych brala radeji tu masaz nez poradny vyprask :-D :-D aaa: a jak to teda dopadlo??? =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak znám aaa, tak to bylo minimálně něco lehce pikantního...až perverzního :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: tak se nestyd a prozrad jak to dopadlo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
hele, vy opičky, já na chvilku zmiznu a už se to tady řeší... :-D :-D dopadlo to tak, že největší šok z toho měl můj táta (bylo mi tenkrát 17), který jen pustil dovnitř. kámoše to naopak rozjařilo... ;-) , na prdel jsem dostala, že jsem pak při tělocviku předváděla jelita ]-( . a myslím, že jsem trhla rekord v zahalování :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: zmetci jedni, vid? koukli se a jeste te zmydlili ]-( bych jim dala, mohlas mit aspon protekci :-D vsadim se, ze tatinek uz pak nikoho dovnitr nepoustel, pokud jsi byla v posteli :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to je jasný... další velikonoce počkal, až se vyhajám do růžova a obleču :-D :-D :-D noční se mi dneska táhne, ach jo, chce se mi strašně spát :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj ženský!!! Chyběla jsem vám? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee, ahoj sabco, kdepak jsi se nam toulala???? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoooj, já se ještě furt toulám :-) mám toho teď nějak moc...
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem si rikala, jestli jsi nam neodjela do teplych krajin x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kéž by :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jeeee, taky bych se jela nekam ohrat, to by bylo zuzo x-) uz se vidim nekde na plazi, bez lidi, telefonu...relax x-) x-) x-) ale leos to rozhodne nehrozi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte všechny ;-) tak adi, jsem na tom letos stejně jako ty. Tady v práci už mám všeho plné zuby :-S a navíc nabývám dojmu, že snad všichni lidi zbláznili :-p Teď ještě s tou svatbou.... nevím, co dříve a na školu vůbec nemám čas a mám výčitky. Ach jo. :-( V albíčku už mám šatičky. Tak pokud máte zájem, můžete juknout - nekritizovat - chválit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj bibi, saticky jsou nadherny x-) x-) , fakt, nekecam, cestny pionyrsky :-D :-D :-D ja si nedokazu predstavit, ze bych mela jeste chodit do skoly, to bych se asi picla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky kočky bibi: teda zírám, jsi kočka a ty šaty - nádhera!!!! tak jak na to koukám - i na ostatní fotky, ačkoliv věkem větve, nikdo by nám to nehádal, takže jsme v pohodě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co nervy, uz pracuji??? ja mit tyden pred svatbou, tak budu nervozni jak sanky v lete :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No, přiznám se, že nervičky pracují. :-N Taky si začínám uvědomovat, že pak nikam neuteču a nebude kam couvnout. Je to normální? :-. A moc děkuji za poklony. Šatičky jsou přesně podle mých představ. I odstínově jsem velmi spokojená. Teď ještě co na to pak řekne ženich. Jak ho znám, ten výstřih bude na něj asi trošku větší. :-N No a co... Ať si zvyká, že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
přesně tak, at si zvyká to že jsi nervozní je normální, ale jakýpak neuteču??? všechno se dá nějak udělat, sama to víš ;-) a je dobré, že se berete oba podruhé, že aspoň víte co a jak chcete a nechcete....
Odpovědět
Profilova fotka
Toho vystrihu bych se vubec nebala, nemas se za co stydet a zenich bude cely den slintat :-D :-D bys mu mela poridit svatebni bryndacek :-D :-D :-D Ty pocity, ze uz nebude kam couvnout jsou opravnene, tim si projdeme asi kazda, takze ja myslim, ze t neni nic neobvykleho ;-) KOlikrt uz si rikm, ze uz bych to taky chtela mit za sebou, starosti se zarizovanim by pominuly, ale ony prijdou zase starosti jine, clovek si asi nevybere, ale na druhou stranu to jsou hezke starosti, ne? Clovek na ne bude vzpominat cely zivot a mozna se jim i zasmeje...
Odpovědět
Profilova fotka
Ba jo holky, máte pravdu. A taky si myslím, pokud není člověk v takových chvílích aspoň trošku nervÓzní a nedostaví se malé obavy, tak to asi není úplně v pořádku. =-) A taky to, že se dá vždycky utéct :-N snd už nebudu muset. cítím to v kostech :-D už máme nějaký rozum NE? :-N :-D Koukala jsem adi, že ty máš tyhle nervičky ještě chvilku před sebou. Neboj, ono to uteče jako voda. Už máš ve všem jasno? Myslím co a jak zorganizujete. Ach nééééé, zase musím pracovat. To je taková otrava :-p :-S
Odpovědět
Profilova fotka
No my to zarizovani mame spolecne, skoro vse uz mame zarizene, v cervnu jen objedname zakusky, dortiky, chlebicky, sezeneme botky pro me, kravatu pro zenicha a muzem jit do toho ;-) s pripravama jsme zacali brzo, jelikoz jsme mimo republiku a navic milacek vybral magicke datum, takze ted resime spis stavbu domecku x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, ahoj helo, jsem si az ted vsimla, ze jsi tu taky :-D :-D to jsem cela ja :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Týýýý joooo, stavět domeček. To ti závidím. Já jsem se teď přivdala do domečku - ups - vlastně se přivdám :-N , ale ráda bych, abychom si postavili domeček nový, který by byl jenom náš (tím myslím bez minulosti) a tenhle bychom nechali přítelovým dětem. Stějně na něj asi časem budu tlačit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my uz s nemuzeme dockat, az domecek bude stat, abycom se meli kam vratit a zalozit rodinu, biologicke hodiny uz bouchaji na poplach nekolik let :-D klidne bych posunula cas o rok dopredu a uz se tesila z domecku a potomka :-D :-D jj, domecek bude jen a jen nas, udelali jsme si individualni plan, takze vsechno bude presne podle nasich prani x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to vám hondně fandím a držím palečky - s domečkem i mimi. :-) :-D Já doufám, že my se aspoň toho potomka dočkáme nejlépe UŽ :-N Kdyby tak šly ty hodiny v nás nějak občůrat - že? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teď jsem si všimla, kolik už je hodin. No nic holky, zatím se s vámi loučím, práce volá - musím do éteru. Zatím papa :-N :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé Sabčo ahoooooj, kde ses nám toulala větvule jedna obrostlá :-D a dovču bych si nechala taky líbit x-) . Bych mohla jet s někým v červnu za pár šupů na Sardinii a představte si, že se mnou nikdo nechce jet...no chápetete to :-N ? Ono to nebude asi tou destinací co :-N :-D ? bibi, šaty jsou naprosto super...sedí ti jako druhá kůže a hlavně mají úžasně sexy výstřih a krásně pomněnkovou barvu ;-) . Jak píše adi, manžel by si měl vzít minimálně pláštěnku a přítomným chlapům rozdat klapky na oči :-) . A kde sis je nechala šít, že mají tak pěkné látky a takhle profi ti je udělali? adi, já bych zase nejdřív radši ten domeček a do něj potomka, ale u nás to bude obrácený postup :-)
Odpovědět
Profilova fotka
koch: co ty tady takhle odpoledne?? nerikej, ze jsi jeste v praci??? to vis, my to mame jak v basnikach, barevna televize, dovolena v jugoslavii, prvni dite :-D :-D ...hlavne aby nam t vse vyslo, kolikrat mi rijde, ze az moc planujeme...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?