Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
si piš, že jsem ještě v práci :-) . Dneska jdu od 5 na tanyny a kdybych jela domů, tak to mám jen na otočku, takže většinou takhle jednou za čas v úterý a čtvrtek přesluhuju. Ale zítra pojedu vozidlem, takže tu nebudu ani o 30 sekund dýl :-D adi a nezapomeň na dovolenou v Bulharsku a druhé auto :-D . Já jsem taky hrozná plánovačka. Manža to tolik neprožívá. Ale ohledně baby byl zas až příliš aktivní on co se výběru vhodného termínu týká
Odpovědět
Profilova fotka
no to my se taky porad dohadujeme o terminu na mimi, ja bych sla do toho hned, on zas planuje, aby to maly bylo lev, si to predstavuje jak hurvinek valku, prej na me hodi slipy a hned otehotnim :-D :-D v praci ti to nezavidim :-( ja dlam zitra a v sobotu :-( jink i ta dovolena v bulharsku by nebyla spatna, lepsi neco jak nic, my v lete pojedem do cech, stihnem tam svatbu, ale o svatebni ceste si muzu nechat zdat, maximalne do dublinu, do irska :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
čau větvule :-D koukám, že já jsem se utajila a adis se nám odtajnila :-) cheská foto :-) bibi, krásné šatky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: neodtajnila, jen aktualizovala ;-) uz jsem cekala, ze se tu objevis s novou prezdivkou 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co vase tatarakova party??/ my si dali tatarak, kdyz jsme byli doma, olizovali jsme se az za usima :-D :-D dneska mame smazeny hermelin, uz se nemuzu dockat :-D :-p
Odpovědět
naše tatarákpárty se odsunula, protože by aaa nemohla přijet a aaa je největší zviřátko :-D to je nápad, jdu změnit nick :-D :-D
Odpovědět
synátor mě odhání od pc, pápá větvulky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bibi-chválím šaty, ta jsi normální SUPER VĚTEV, ženich se nebude moct dočkat svatební noci. já mám tenhle odstín moc ráda :-) koukám, že se tady pomalu domlouvají termíny porodu :-D , dá se tohle vůbec naplánovat?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak su zase v rachotě :-| ale udělila jsem si chvilku, abych vám mohla písnout. MOOOOOC děkuji za pochvaly :-p Chrocht chrocht, chrochtám blahem z tolika chvály Kochi, látku jsem koupila v centru Ostravy, střih jsem si vymyslela podle vzorů z netu a šatičky pak šije moje sestra. Ta umí ušít všechno. Pro mimi se, dle mého názoru, ne každému daří naplánovat přesný termín. Před dvaceti lety jsem otěhotněla asi jen z těch slipů a teď se už snažíme pátý měsíc a stále nic. Ale přímo v den svatby by se mělo ukázat, zda konečně už. :-) Byla bych moooc šťastná. :-D Takže všem přítomným snažilkám tady držím paleček, aby se Vám to dařilo lépe než nám. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
To je děs...jsem napsala příspěvek a jak to blblo, tak se mi to opět neuložilo ]-( adi, náhodou Dublin je krásný město...ale chápu, že pro Vás jaksi ztrácí tu exotiku, když tam pracujete :-) . Ale zase takový výlet po krásách zeleného ostrova by nebyl k zahození ;-) jojo, ne že si vytvoříš nový nick a budeš nám tu chodit inkognito prudit ;-) ? bibi, tak to je tvoje sestřička šikulka, že zmákne takhle skvěle šaty. Vypadají jako kupované ;-) jinak, já bych si taky nejradši naplánovala potomka podle znamení zvěrokruhu v době jeho porodu, ale to je asi trochu utopie :-N . Každopádně v rámci pudu sebezáchovy mého i toho mrňete bych uvítala, kdyby to nebyl štír a raději ani blíženec, nebo vodnář :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, proč jsi se utajnila?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky koch: máš snad něco proti blížencům ;-) chacha, vím jak tom myslíš sabi: protože jí prej někdo poznal a pak pomlouval atd jinak já teda jedu do irska na návštěvu za kámoškou, na tejden na konci dubna, už se moc těším!!! budu chodit po zeleých lukách a nasávat krásy místních barů :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha, ty lidi jsou fakt pitomý!!! jé heli irsko, to je super!!! to si užij i za mě.... dnes jsem podepsala smlouvu na avon a na šperky, takže ještě chvíli a e-shop můžeme rozjet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty brdo, ty si ale šikula.....to jsem zvědavá, jak to půjde
Odpovědět
Profilova fotka
já taky!!! :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch-co máš proti vodnářům????? :-D :-p ]-( :-D sabčo-dobrý... ať ti to jde od ruky co plánujete na víkend? já ležet a potit se, bájo, co? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aaa- to je docela dobrý, blbý je, že už má bejt konečně hezky já plánuju práci, taky dobrý, co??? máme dneska za chvíli pro děcka přednášku o sexu a prostitutkách, tak jsem zvědavá, co a jaký to bude
Odpovědět
Profilova fotka
helo-tak to jsem na tom líp ;-) jasně, že bude hezky, to je zákon schválnosti, příští víkend dělám, tak bude určitě ještě líp :-N mám volno celý týden, jdu až příští sobotu a hodlám nasadit tvrdou dietu, leze mi břuch přes džíny ]-( . jen nevím, jak zkrotit tu svoje rozežranost :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Teda musím si postěžovat, já miluju Řecko, ale asi vyvraždím skupinu řeckých studentů ]-( , včera jsem na ně volala policajty, ale oni dneska řádí dál ]-( . Smůla, že nemůžu řvát, mám pak záchvat kašle... takže na ně ječí ochranka-česky-docela prdel... Ti magoři lítají po hotelu a ruší ostatní "normální" hosty a ti zase řvou na nás.. :-D . Normální chocholouškov :-D .
Odpovědět
čau větvulky :-) aaa, teď jsem tě prokoukla - ty máš volný (i když potící) víkend a nechtěla jsi přijet????? :-p :-p :-p =-) 8-( ]-( tak už mám brejlatýho malýho, teda skoro, ještě nejsou hotový, a ani moc nestály. my jsme taková obrýlená family :-D holky, nemáte některá známý v Benešově na soudě? =-) :-)
Odpovědět
koch: brej den, moje jméno je nene a přišla jsem k vám prudit :-D :-D :-D ještě, že mě nemůžete poznat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: tak se pridavam do vasi obryleny rodinky :-D :-D :-D a bohuzel nikoho z benesova neznam ;-)
Odpovědět
adis, jasně že tě adoptujem :-D :-D naštval mě bývalý manžel, až jsem se neudržela a poprvé mu před synem řekla, že je kretén. tak se teď jdu uklidnit a sníst buď čokoládu nebo zmrzlinu :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz mam zmrzku v sobe :-D mela jsem vic jak pul kelimku, pullitroveho x-) x-) a mam testo na loupacky v pekarne 8-) to je dneska zase zraci den....
Odpovědět
Profilova fotka
i ja se taky obcas neudrzim a rikam veci, co bych jindy nerekla....
Odpovědět
Profilova fotka
takze budu podruhe adoptovana :-D vzdycky si rikam, ze to neni mozne, abych se ja narodila mym rodicum, musim byt uz jdnou adoptovana, na 100pero :-D
Odpovědět
já budu hodná maceška - sprostě mluvím jenom občas =-)
Odpovědět
Profilova fotka
to nasi sproste nemluvi, ale ty povahy...si predstav, ze moje matinka milovana premysli, jestli vubec mi pujde na svatbu a pritom jsem ji nic neudelala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja se v ni fakt nevyznam, nevim, jestli je to tim, ze je v prechodu, posledni dobou se chova divne... =-)
Odpovědět
promiň, zdržela jsem se u malýho s pohádkou :-) jak to tvoje mamka myslí? nejít ti na svatbu... co to je za nesmysl. to jedině, že byste sami chtěli svatbu jenom se svědky.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?