Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ho musis nalakat na kachnu :-D :-D :-D my nasankovali tento tyden, ted uz budou jen rucni prace :-D :-D s milovanou osobou jak rikas ty :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
no vždyť vždycky, když přijede, si ho pořádně nakrmím - se pak vždycky divím, že se ještě může hýbat :-D :-D :-D to jsem někde zaslechla, ale je to trefný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no je to trefny, sem to rikala mladochovi, taky se mu to libi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, laska prochazi zaludkem, ja prvni nas pulrok pribrala snad 10 kg :-D :-D :-D a to jsme meli pohybu a stejne to slo nahoru, ty kila... my jsme holt labuznici, porad si vyvarujeme :-p
Odpovědět
jsem zase efpětkovala :-D já jsem přibrala zas až teď, co jsem doma :-( holt se nehoním :-| to přítel hubne a hubne - stresy v práci - a co zhubne, to já přiberu, ať je rovnováha v rámci rodiny zachována :-D :-D :-D
Odpovědět
tak a teď mizím, od zítřka zase jezdím na kurz, tak ať nevypadám jako zombie :-) musím utéct, než přijde sabča, s tou se do postele před půlnocí nedostanu :-D :-D brouky brou, adisek :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no ja dneska stoupla rano na vahu a dobry, drzim se x-) mam do srpna zhubnout dve kila, tak mam jeste cas, za tyden vyzkousim saty a uvidim co a jak, mladoch se drzi, je na diete od noveho roku a uz ma asi 6 kg dole
Odpovědět
Profilova fotka
brouky brou, taky uz pujdu do pelisku ;-) a uzij si to kurzovani, aspon prijdes mezi lidi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam tak rada to svoje jo jo jo jo jo jo, krasne se kouli, nahoru dolu, sem a tam :-D :-D :-D sem si vzpomnela na jitu molavcovou :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda ženský co je to tu zase po víkendu za romány :-N ? koukám, že se dopoledne k práci určitě nedostanu než Vás dočtu :-)
Odpovědět
Ahoj Koch, tak jsem se konečně dostala k netu. Dočíst taky asi nestíhám. Byla jsi dobrá! ;-) I manžel říkal, že jsi pružnější a šikovnější než tvé hubené kolegyně. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jé loony, tak jste nakonec po pátku neodpadli a vydrželi až do sobotní půlnoci jo :-) ? Moc děkuju za pochvalu, rdím se až na... :-N . Jsi už několikátá, kdo mi tohle říká, tak mám radost, že alespoň jednou v životě mi ty pneumatiky nejsou zas tak na obtíž :-) . Ale docela jsme z toho vystoupení měly strach, když jsme vešly do sálu, protože nám přišlo, že jsou všichni hrozně střízliví na to jaká byla pokročilá doba :-N
Odpovědět
Článek se načítá
No neodpadli, ale bylo to jen taktak. ;-) Do konce jsem nevydržela, šli jsme tak půl hodiny před závěrem. A taky jsme moc nepili, protože mi po pátku celou sobotu bolela hlava, přešlo to až pozdě odpoledne, naštěstí. A střízlivější lidi možná oproti pátku byli, to je pravda, holt si přišli na taneční ples zatancovat dobrovolně a nepotřebovali "nasát" atmosféru (jak tomu občas říká i můj manžel). :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je fakt, alespoň pak z toho plesu něco měli a halvně se nemuseli v neděli celý den léčit z kocoviny
Odpovědět
Profilova fotka
větvulky konečně jsem tak nějak prokousala těch 15 stran, nebo kolik jste toho vyplodily :-N . Mám tu docela fofr, takže dřív se nedalo ale asi budu békat, protože se to tu vždycky rozjíždí o víkendu, kdy se já k pc nedostanu jelikož ho okupuje miláček a nebo někde vystupujeme, bueeeeee ;-( :-( :-N . Asi manžovi zařídím nějakou víkendovou služebku (teda ne že bych chtěla být o víkendu bez něj), abych si s Vámi taky pokecala ;-) . A nebo si řeknmu k 30 drze o noťas :-D hlášky máte ale dobrý, jen co je pravda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jelikož jsem drzá opice, tak hlásím, že tatarák mám taky moc ráda...kdyby to někoho zajímalo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já se musím pochlubit, byli jsme včera na pivku s fildovými kámoši a já si toho jednoho domluvila jako tanečníka na latinu :-D jojo: jak přede mnou můžeš utíkat!!!??? :-) koch: super!!! Já klidně tu zem kvůli tobě přežiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak jste toho včera naštěstí moc nenakecaly koch: to, že bude sabča spát na zemi znamená, že máš taky přijet :-) takže na kukačku se vám zachtělo, jó.....to teda nevím, asi se budu stydět :-D a jako karel??? to teda nevím, to už se mi moc nelíbí.... dneska jdu na první lekci flamenka, dojdu dom v deset, tak třeba ještě napíšu, pokud bude signál na net....
Odpovědět
Profilova fotka
heluš, já si našla kluka na latinu heč!!! Pamatuješ si slimejše, který nám pomáhal v baru? tak toho...doufám, že nebude tak pomalý i v pochopení tance :-D určo napiš, budu se tu na to těšit!!! koch: přesně jak říká hela :-D
Odpovědět
helo, včera jsme toho moc nenakecaly, páč jsem zdrhla před sabčou :-D :-D ty pohrdáš karlem??? :-p no jak myslíš :-D :-D sabčo, vem si spacák, brouku, páč nemám žádný matrace, co bych ti dala na zem :-D :-D a musím před tebou utíkat, páč bychom si zevšedněly :-D :-D :-D koch, čauky :-D :-D beru tě, ale zabřišníš nám :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: já nemůžu zevšednět!!! Jsou to pouze sobecké pohnutky, že si chceš užít delší spánek...teda fuj :-D spacák beru, mám si nabalit i matračku nebo karimatku? :-D
Odpovědět
ber všechno, kdo ví, koho všechno ještě pozveš :-D :-D :-D to abys přijela ávií :-D :-D
Odpovědět
a já ti dám fuj, ty si chrupkáš do oběda a já vstávám před půl sedmou :-p :-D :-D
Odpovědět
aaaaaaadiiiiiiiiiiiiseeeeeeeek :-D :-D :-D :-D jset ti včera slíbila, že na tebe zařvu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to sice jo, ale usínám tak kolem třetí a celou dobu mě budí chrápající filásek...
Odpovědět
mlaskat, mlaskat, mlaskat :-D :-D :-D a nebo omilovat do bezvědomí a na chrápání nebude mít sílu :-D :-D
Odpovědět
to není provokace :-D :-D ;-)
Odpovědět
nebo kolíček na nos :-D :-D
Odpovědět
nebo špunty do uší :-)
Odpovědět
začni chrápat taky :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?