Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak Karel, říkáš, jo? :-D :-D :-D hmmmmmmm....... :-D koukám na x faktor, to je teda nářez....
Odpovědět
a helo, s tím gaučem si to rozmysli, není rozkládací :-D :-D
Odpovědět
jenže peťulíno, jsme ho slíbily hele... jedině že by se s vámi podělila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo- :-D :-D :-D , já vím... třeba nás nechá koukat :-D :-D :-D
Odpovědět
no, na kukačku :-D :-D na druhou stranu kdyby se to mělo nějak zvrhnout, jako že nezvrhne :-) , dokážeš si to představit? čtyři xl větve zavalí jednoho chlapa... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
třeba by to byl jeho splněný sen :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
jak ho znám, tak asi jo :-D :-D :-D to by byl splněný sen asi všech chlapů, včetně toho mýho :-D ale to mu asi nesplním :-D :-D :-D
Odpovědět
adisek, nespi :-D
Odpovědět
můj 500. příspěvek :-) autogramy až na letišti :-D :-D
Odpovědět
teda 1500. :-D :-D fakt jsem nic nepila :-|
Odpovědět
adisek honí F5 na předchozí stránce :-D :-D :-D jako sabča včera :-) a já vlastně taky :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holčiny, já se pro dnešek rozloučím, zítram vstávám na denní a musím si ještě umýt vlasy. nezlobte tady, jo? ;-) když budu mít v práci chvilku, nakouknu a zkontroluju vás ;-) pápálálá :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jojo: nehonim f5 ani nic jineho, byla jsem se sprchnout :-p no ja myslim, ze soused by byl se 4 vetvema naprosto spokojenej :-D :-D dyt je to chlap ne????? a on bydli ve stejnym baraku jako ty, jojo??? aby ty orgie neslysela manzelka a nechtela se pridat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: ty to posledni dobou nejak flakas :-p
Odpovědět
Profilova fotka
manželku neberem!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: byste na ni zarlily, vid???? :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
adisek, bydlí o patro níž, ale na druhé straně, tak manželka nic neuslyší ;-) manželka má diagnózu - učitelka, takže nebrat :-D :-D :-D aaa: čusík :-D
Odpovědět
adisek, a co bys ještě chtěla honit :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: treba mouchy po pokoji :-p
Odpovědět
Profilova fotka
tak uca jo???? tak to se nedivim, jestli je typicka, ze hleda naruc ci klin jinde :-D
Odpovědět
vždyť říkám, diagnóza ;-) ale v podstatě se mají rádi... :-) v irsku máte v zimě mouchy??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no mouchy moc nemame ani v lete, tak si to vyloz jak chces :-p :-p hm....v podstate se maji radi...a ona vi o jeho uletech???? ja bych to teda nesnesla, to uz by mel kufr za dverma ;-)
Odpovědět
no neví, dělá to tak, aby se nikdo nic nedozvěděl... já byla vždycky taková vrba, mluvím s každým o všem, takže o úletech kamarádů většinou vím já nevím, co bych dělala. dřív bych rezolutně taky balila kufry, ale teď... fakt nevím
Odpovědět
tak ne v podstatě, mají se rádi, co jsme se bavili, on stejně zůstane s ní, ať je to jak je to. a má moc rád svoje děti
Odpovědět
Profilova fotka
tak teda, nechtela bych byt v jeji kuzi, ikdyz jak se rika, co oci nevidi, to srdce neboli.... jsme nejak presly na blby tema, nemely bysme rdeji neco uvarit??? :-D
Odpovědět
fakt blbý téma, ale takový je život, bohužel. vařit jako vařit nebo vařit jako sáňkovat? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
varit jako sankovat, varili jsme cely den na dva dny dopredu, tak ted uz jen sankovat, zitra prijede teticka, tak bude po sankovani :-|
Odpovědět
no tak se vrhni na skoromanžu a koukej ho zmermomocnit, ať nasáňkujete dopředu ;-) já budu zas nějakou dobu bez sáňkování, přítel přijede zas kdovíkdy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
delali jsme knedlo vepro zelo a zkousela jsem poprve zadelat knedlik v pekarne a dobry
Odpovědět
no vidíš, jaká jsi šikulka :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?