Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
heli, myslíme na tebe, ne, že tě udáme a on dá pokoj, ale ty se ukojíš a budeš mít lepší náladu :-D můžeme se spolu domluvit, mrknout, kdy nám co jede a jet spolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pche, to jako nemám dobrou náladu???? já bych mohla ale až tak kousek poobědě, což je u me 14,15h
Odpovědět
Profilova fotka
myslím po té sexuální stránce, dobrou náladu ty máš pořád :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, doufám, že soused přijde s nabídkou kvalitního sexu, protože nekvalitního už mám dost :-D
Odpovědět
teda sabčo, vědít, že se ještě vrátíš, tak jsem si nešla číst :-( čauky helo, tak asi takhle, příjezd kdykoli odpo nebo navečer, já pak ještě cca do tři čtvrtě na 6 musím s malým na fotbal a v půl sedmý ho vypravit k tátovi, ale to můžete být u mě nebo poznávat krásy vlašimi :-D :-D jinak plány jsou na nic. do ip vám pošlu mobil a až se to bude blížit, budeme se domlouvat přes tel. :-D :-D helo, já ti nevím, když uvidí 4 nádherný větvule, aby se mu nerozklepaly kolena :-D :-D :-D
Odpovědět
helo, soused má přijít bez elasťáků? to jako má přijít dole bez, ať víš, do čeho jdeš? :-D :-D :-D
Odpovědět
adisek, ahoooooj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vetvulinky, my jsme teda dohazovacky :-D :-D bysme si to mohly vzit na hlavni pracovni ppomer x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: jsem slysela tve volani az tady v irsku :-D :-D ale zitra a pozitri muzes volat zbytecne, mudu hakovat ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
jo, az vas vsechny soused uvidi, tak davejte pozor,aby pobliz nebyly deti, aby jim nevypichl oci :-D :-D :-D
Odpovědět
adisek, já budu řvát i tak :-D :-D moje dítě musím odklidit pryč a cizí děti k nám nepustím :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: dite odklid a terve potom nekoho pust pres prah ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
no právě, mláďátko si myslí, že maminka je ta nejlepší, nejhodnější a nejslušnější člověk na světě :-D :-D ho nesmím připravit o iluze už takhle brzo - v sedmi letech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz vas tam uplne vidim, jak parite o 106, aaa vam udela striptyz u tyce, hela bude myslet jen na souseda, sabca bude 10 vterin vyckavat a ty pujdes hledat sanky :-D :-D
Odpovědět
adisku, téda... :-D :-D si musím pořídit tu tyč :-D :-D a dneska jsem trochu natvrdlá - na co bude sabča 10 vteřin vyčkávat? a sáňky máme u našich ve sklepě :-D čoveče, a co když soused nebude doma? neměla bych mu to už taky oznámit, ať si to nějak zařídí? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyz prisel filda vcera v noci domu, tak ji nabidl sprchu ve dvou a ona jako ze 10 vterin vyckavala, pritom uz davno vedela, ze na nej skoci :-D :-D
Odpovědět
ahaaaaaa :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vazeny a mily sousede, kona se u nas parba vetvuli, ucast nutna, nic neomlouva :-D
Odpovědět
a jo, 10 vteřin ofuky :-D :-D :-D mně to nějak nedocházelo... :-D :-D asi že já nikdy ofuky nedělám a hned zmermomocňuju :-D :-D
Odpovědět
tak já počkám, jestli ho tenhle týden nepotkám a pak mu napíšu na skype :-D :-D
Odpovědět
teď když to tak po sobě čtu, tak to vypadá, že chci udat nějaký pako :-D :-D on je fakt normální chlap a že je na ženský... no, dělá to tak, aby nikdo nic nevěděl, takže to je to menší zlo, aspoň myslím. je docela galantní, je s ním sranda... umí poslouchat a není sebestředný.
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé, tady se ZASE sexujeeeeee a já se flákám na cvičení.... :-D :-D :-D jojo-jak vypadá ten tvůj soused? abysme se o něj neporvaly a on navždy nezanevřel na ženský :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: klasicky prichazis v pravy okamzik :-D
Odpovědět
peťko, karel zích zamlada :-D :-D
Odpovědět
a peťko, tady se vůbec, ale vůbec nesexuje :-D :-D :-D jak jsi na to přišla? ;-)
Odpovědět
větvulky, první patro toffifee právě zařvalo :-D :-D :-D
Odpovědět
tak jsem právě vymyslela vhodný název - akce "tatarák párty aneb helo, jo! :-D " :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: my vcera vlastne dnes ve dve rano dorazili litrovou zmrzku :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci taky tatarakovou party ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovědět
adisek, tak přijeď taky, víš, že sabča chce spát na zemi :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?