Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
sabčo, tys mě navnadila, já si vás k sobě fakt sezvu. 4 postele = aaa, ty, hela? adisek je moc daleko :-( každý poslední úplný víkend v měsíci má syna exmanžel, takže by bylo volné pole působnosti :-D co vy na to?
Odpovědět
když jste si přečetly, že nejsem masový vrah... :-D :-D
Odpovědět
tak nic no, tak já se jdu krášlit, ať ze mě miláček padne na prdel :-D :-D to on padne stejně, až uvidí, že mám ve váze kytičku tulipánů :-D si bude myslet, že už jsou na mě dva :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to by ses divila, co všechno se dá sníst na posezení!!! Já jsem v tom přeborník :-D jojo, to je slovo do pranice!!! Já to beru :-D dělám si zapečený rohlíky s bylinkovým máslem :-D
Odpovědět
já mám v troubě kuře :-D :-) jsem si říkala, co kdyby náhodou :-D :-D takže si dělám čárku u tebe, zbytek, až tu odchytnu ;-) co se třeba dá sníst na posezení? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
celá velká čokoláda! balení čokoládových bonbonů, pikao (to velký) :-D
Odpovědět
tu čokoládu ti věřím :-D jí před tebou schovám, až přijedeš :-D :-D
Odpovědět
nebo spíš radši koupím dvě :-) nebo 4, když budeme 4 :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nejvíc mi chutná to pikao, prosila bych jedno velký :-D
Odpovědět
tak jsem se teď koukla, že se tu vyskytuju od 5. strany :-) zato ty máš hned 2. příspěvek :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky všude :-D
Odpovědět
čoveče, já ani nevím, co to pikao je, jestli to tady nikde neuvidím, budeš si muset přivézt sama :-( a čtyřikrát :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
pamatuješ si ty mlíčka v tubách? piknik? jsou to vždy malý a velký tuby...ale jsou i v pikslách..
Odpovědět
tak malý tuby znám, ale piskly? :-) tak a mám ho tu, tak končím, ať ho tam mám :-D :-D :-D čauky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
když uvaříš tu pikslu, dělá se z toho karamel... nebo když děláš marlenku...nebo jiný sladký věci...
Odpovědět
Profilova fotka
zahuštěné slazené mléko, teď jsem to našla...nemohla jsem si vzpomenout :-D nebo taky kondenzované mléko...
Odpovědět
tý jo, tady se dopoledne čerti ženili :-| tak ty máš ráda tu pisklu, sabčo?
Odpovědět
Profilova fotka
nazdárek kočky, koukám, že jojo včera sexovala, doufám, že i za mne, protože já odpadla na následky večírku :-D já jsem schopná na nposezení sežrat velký balení hranolek s kečupem :-N jojo-se mnou počítej, jen mám ten problém, že dva nebo tři víkendy v měsíci dělám, potřebovala bych to vědět předem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj větvičky! Jdu vás aspoň pozdravit a vy mne tady mučíte se sexíkem. :-D U nás už 14 dní nic. Nejdřív chořel manža, teď chořím já a nejhorší je, že jako těhule nic nesmíte. Z toho by se jeden zbláznil. Tak do sebe rvu pampeliškový med a jitrocelový sirup. Doufám, že aspoň vy se máte fajn!
Odpovědět
Profilova fotka
novako-med taky není špatnej :-D ať je ti brzo líp ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aaa: Dík. A jak se vůbec máte? Dlouho jsem tu nebyla, tak jsem úplně mimo obraz.
Odpovědět
Profilova fotka
jojo: pokud v tom dělají to kakaové, tak ano...ale já si kupuju tu velkou tubu :-D aaa: kečup nejím, jen do tataráku :-D novako: tak se nám brzo uzdrav!!! Jak se máme? no, máme domluvenou terasa párty u Hely, tatarák párty u jojo a focení aktů u mého kámoše :-D to je tak asi všechno...jinak holky furt sexují a já jen závidím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
teda babizny, vy se všechny určitě bavíte a já si doma ležím se svým streptokokem... :-D
Odpovědět
aaa, já jsem sexovala za všechny větvulky :-D :-D novako, bude líp ;-) sabčo, tubu jako hudební nástroj? :-D :-D tak nahazuju první termín - pátek 28. nebo sobota 29.3. chytáte se? =-)
Odpovědět
čau sebčo :-D :-D
Odpovědět
jsem tě přejmenovala, promiň :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to neva, Sebčo mi ještě nikdo neříkal :-D já s termínem souhlasím a je mi to jedno, který den :-)
Odpovědět
ok, tak ještě hela a aaa u ufidíme :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj vetvule :-D sabi: pikao taky miluju, ale nemela jsem ho uz asi 5 let :-( kdyz jsem doma, tak si na nej nevzpomenu a tady h nemaj, ale uz se mi to krati, za tyden uz budu balit kufr a huraaaa domu x-) takze pikao bude jojo: jeee, ja bych taky dala tatarakovou party x-) x-) x-) a jeste s vama vetvulema, to by bylo super, jenze budu tady, zase hakovat ;-( ;-( tak ty jsi sankovala za nas za vsechny jo??/ no vcera to bylo znat, u nas byla silena bourka, tak nevim, jestli dneska nejake sankovani vubec bude, jo chlapi kdyz nesankujou, tak jim to leze na mozek :-D :-D jsem si rikala, ze po mesici mame oba volny vikend a zatim se hadame ]-( ale byli jsme se dneska projit na plazi, hrozne foukalo a napekla jsem talir kolacu, tak snad bude lip x-) x-) x-)
Odpovědět
no, tak tu vichřici a bouřku jsem způsobila já :-D :-D :-D hádky přejdou, nebuj...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?