Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo, se dneska nějak hezky přepisuješ :-D se ti ještě klepou kolena či ruce? Z toho sáňkování? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi: na jak dlouho sem jedeš?
Odpovědět
a jo, taky koukám :-D to víš, stařenka když se dá na sáňkování... :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, v našem věku už je důležitá kvalita, ne kvantita :-D
Odpovědět
dneska odpo jsme tu měli mejdan pro prcky - kluci se rozřádili, baba zespoda na nás bouchala koštětem :-D :-D :-D machna jedna ]-(
Odpovědět
tak kvalita by byla... :-D fakt teď prožívám nejlepší období (až na tu práci samozřejmě) :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych dupala ještě víc!!! my když jsme se v 18-ti s mamkou nastěhovali do bytu, tak jsem udělala mejdan, byli jsme docela v klidu a ona furt bouchala a chodila zvonit...tak jsem to schválně rozjela a když přišla zabušit znova, poslala jsem ji do prdele...fakt a zabouchla jí dveře před nosem... už nikdy nedošla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sexuální vrchol prý ženský zažívají kolem 30! Kolik Ti je? :-D
Odpovědět
kluci taky začali ještě víc skákat, nechali jsme je ještě 10 minut a pak jsme je trochu usměrnili :-) si hráli na opice, spíš to teda vypadalo jako na klokany, páč skákali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
opice skáčou taky :-D pořád, klokani jen do dálky!!! :-D
Odpovědět
já to myslela všeobecně nejlepší období :-D :-D :-D ale o sexu to platí taky ;-) ale to taky souvisí s tím, že mám toho nej chlapa pod sluncem :-D
Odpovědět
tak to byli opičí klokani, no :-D nebo klokaní opice? :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to je dobře... to ti přeju, snad se tam dostanu taky :-D
Odpovědět
dostaneš :-D
Odpovědět
jsem teď dorazila jednohouby s česnekiádou :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to se za mě modli :-)
Odpovědět
si to povíme ;-) dneska jsem málem zůstala viset ve výtahu - když jsem vyšla ven, vypli proud :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já bych zdechla, bojím se výtahů, ale bydlím v 7.p., takže chodit pěšky by mě zabilo :-D
Odpovědět
my bydlíme jenom v 5., ale máme výhodu, opravář výtahů bydlí u nás v baráku :-) asi by to nebylo nic příjemnýho, nikdy jsem to nezažila
Odpovědět
Profilova fotka
já nenávidím malé uzavřené prostory...takže vím, jak bych se cítila úplně žívě! :-D
Odpovědět
ty máš pořád něco :-p ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, aspoň něčím jsem zajímavá :-D
Odpovědět
:-D :-D
Odpovědět
za zádama mi jede kvaska, ale nijak zvlášť mě to nenadchlo
Odpovědět
Profilova fotka
ty sáňkuješ (a my ti závidíme) a já mám fobie a nemoce :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já Kvasku miluju, moc se mi to líbí, byla jsem na tom hned v kině!!! bylo to super :-)
Odpovědět
větvulko moje milá, já sáňkuju, ale ne tak často, jak bych chtěla - ale když už, tak to stojí za to :-D :-D a nemocí se zbavíš... všechno souvisí se vším...
Odpovědět
Profilova fotka
no, nebudu to tu rozpaplávat :-) a nemocí se zbavím, protože jsem se rozhodla, že ukážu tělu, kdo je tu pánem :-D
Odpovědět
neříkala aaa něco v tom smyslu, že o víkendu bude psát tak často, až nás z toho bude bolet hlava? :-D :-D :-D
Odpovědět
to je správný přístup!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?