Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
no jo, ale mohl to podat nějakou klidnou formou, třeba hele zlato, ukážu ti sbírku motýlů - a ne takhle... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak se chlap napije, je to zlý!!!ale pokud to bylo dobrý, tak pohoda :-D
Odpovědět
Profilova fotka
začínám z toho mít vlastně docela srandu, jsem takovej trhlouš... ale vychutnám si ho, zvlášť jestli si nic nepamatuje ;-)
Odpovědět
jsem fakt hrozná, koupila jsem malému na velikonoce na koledu tofife - a teď přemýšlím, že to načnu :-( :-D :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jojo-načni a sněz. tofife je jedna z mála sladkostí, která mi chutná.. :-) já budu mít tatarák, manžilek ho veze z práce, jen udělám topinky :-)
Odpovědět
aaa, tatarák miluju, když on ho se mnou nikdo nechce jíst ;-( až přijedeš, dáme tataráka? :-D asi fakt sním a v pondělí mu koupím nové. nebo radši až před velikonocema :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
určitě si ho dáme, je tam nějaká hospoda, kde ho dělají? já bych to mohla jíst na kila... ;-)
Odpovědět
udělám ho doma
Odpovědět
Profilova fotka
aaa: sakra, teď na něho celou dobu myslím a tak bych si ho dala!!! A ty mi tu děláš chutě...já si pro něj nemůžu jet :-) a já být tebou, tak si ho dost vychutnám!!! jojo? tatarák dám klidně taky!!! a tofife sněz, koupíš další ;-) já bych si ho dala s váma... mám se zeptat, jestli by ti učni zvládli i lokomotivu (podle předlohy) manžovi se to auto moc líbilo...no a když bych si ho šla vyzvednout, mohly bychom si dát ten tatarák!!!
Odpovědět
sabčo, to nevím, dort lokomotivu jsem tam viděla jenom na plocho... jé, to jsem ráda, že to ocenil i chlap :-D takže na focení se bude podávat tatarák, ju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže ty mě za vama nepozveš, ale odkážeš mě až na focení? tss, jsem teď uražená :-) a co to je: na plocho?
Odpovědět
to je fakt, zasloužila bych pár facek ;-( takže sabčo, až aaa pojede do vla, zvu tě taky a dáme tataráka :-D :-D na plocho jako ležící :-D
Odpovědět
Článek se načítá
tak kdyby vás to zajímalo, tak interpersonální kontatky navazuju poměrně bez potíží. jsem komunikativní, přesto si ale vybírám, s kým budu komunikovat. do jisté míry dokážu být i rezervovaná. působím dobrým dojmem, u lidí jsem poměrně oblíbená. moje vystupování, verbání i nonverbální projev je na úrovni. atd atd :-D
Odpovědět
citace ze závěrečné zprávy z bilanční diagnostiky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
téda jojo, domluvím si u tebe doučování, jak komunikovat s lidmi :-D nešlo by to nějak vyfotit? tu lokošku?
Odpovědět
já tam zkusím zajít, ale teď mi to nevyjde, od pondělka zase jezdím na kurz - pokračujeme. zeptám se tam, třeba jsou schopní udělat i trojrozměrnou mašinku :-D doučování, jo? :-D :-D si počkej, až koncem dubna skončím :-)
Odpovědět
koukám na zelenou míli. já, měkota :-S
Odpovědět
Profilova fotka
teď jsem škytla tak, až jsem se flákla do hlavy o zeď :-D já raději koukám na Flyna, právě kvůli tomu, že jsem citlivka...
Odpovědět
fuj, první poprava ;-( a to se na to nekoukám, jenom poslouchám :-(
Odpovědět
teda ty máš škýťu :-D :-D :-D až škytneš podruhý, nastav druhou stranu - bude z tebe čertík :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zeď mám za zády a vzadu rohy nepotřebuju :-D
Odpovědět
aha, já mám zeď před sebou a tv za zády :-D ale zase rohy vzadu - to jen tak někdo nemá :-D :-D bys měla něco extra :-N
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem extra i tak :-D
Odpovědět
ty že potřebuješ doučování? :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
extra neznamená vševědoucí :-D
Odpovědět
tofifé zatím ještě žije :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tě obdivuju, já už bych jedla :-) teda ne, já už bych to měla snědený :-D
Odpovědět
neblázni, to je to dvojpatrový :-D :-D
Odpovědět
to se snad najednou sníst nedá :-|
Odpovědět
tofifé se jíst nebude, miláčkovi se zastesklo a za hodinu tady bude :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?