Nevěsty narozené v 1978 alias 70. léta. Je tu někdo?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Zakládám toto téma nejenom proto, že se tu rozmohla témata již podobná(jen jiné ročníky), ale také proto, že by mě docela zajímalo, kolik je nás, né už tak úplně nejmladších nevěst ;-) . Docela někdy valím oči, jak mladé nevěstinky tady jsou, až se úplně skoro stydím :-. . Takže...., přidá se některá??? :-)
Odpovědět
Helo, já nebyla na plese snad patnáct let (sakra, jsem fakt děsně stará). Tak si užívám, že mám konečně partnera, se kterým se dá jít. A navíc je to naše premiéra. Tak doufám, že ne i derniéra. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch: no to on vanocku rad, ale jen domaci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ja byla naposled na plese a to svym, maturitnim 8-) ja bych brala nejake to disco, ale ten muj netancuje, na disce sem byla naposled pred 2 lety se segrou, v ty dobe ji bylo 17 a pripadala jsem si tam jak babicka mezi tema prckama 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já sice partnera mám, ale zásadně neplesový typ, takže musím chodit maximálně tak s kamarádkama :-| . S ním jsem byla na plese jednou asi před 3 rokama a ten trpitelský výraz byl fakt děsný... loony, tak si dej v sobotu na plese turka s citronem, abys vydržela ;-) . Jo a až začne něco cinkat, tak to už jdem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi, no vždyť...echt domácí vánočka, co vís si může přát :-N
Odpovědět
Aha Koch, takže zase jen vystoupení. Jsem myslela, žes ho nebo někoho ukecala. :-) O.k. tak já budu ta, co Vám bude nejvíc tleskat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi: však ty jsi domácí, ne??? loony, tak budu držet palce, ať se premiéra vydaří.... sem byla o vík, doma a koukala se na moje starý plesový šaty, tak mě to bylo líto, ale doufám, že ještě někoho splaším, kdo bude na plesy chodit rád :-) adi: zkus každej den cvičit, a po čase to fakt pude samo, jinak orbitrek je dobrej, takhle na doma
Odpovědět
Helo, díky :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
loony, tak já budu vyhlížet tu nejvíc tleskající...třeba budeš sama, tak to pude snadno :-D . Ale jinak pssst, je to tajemství a ještě to není 100% dohodnuté ;-) heli; neboj...nejenže ten budoucí s tebou bude rád chodit plesat, ale dokonce ti i koupí nové šatičky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hela: no kazdej den cvicit, to bych nedala, kdyz mam dvanactku, tak vstavam v 6 hodin a doma jsem v pul devaty a mrtva, takze to nehrozi, v praci se nabeham a nazvedam cely den, tak se budu snazit aspon cvicit v dny, co mam volno, to by mohlo stacit, snad mi to predsevzeti vydrzi |-| ja jsem na sport totiz antitalent :-D krome volejabalu a vybijene :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi: ajo, tak to já jsem nevěděla, jak to máš s prací? co vůbec děláš? a co děláte i vy ostatní??? jestli to není tajné
Odpovědět
Profilova fotka
teda to bych neměla na cvíčo taky chuť ani sílu heli, já jsem kancelářská krysa ve škole :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hela: ja uz to tu psala...delam osetrovatelku v domove duchodcu pro jeptisky a kneze :-D :-D prumerny vek je tam tech 90 let, takze nic mooooc holky, dokazete si me tam predstavit??/ :-D :-D :-D kdyz jsem mladymu rekla, ze me tam vzali, tak rikal super, aspon nebudem muset kupovat domu baterky :-D :-D :-D komik
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna v nedeli nam tam jedna jeptiska rekla, ze by podala do novim inzerat: osamela srdce hledaji muze pro pobaveni :-D :-D jsme mysleli, ze se uchechtame :-D
Odpovědět
Profilova fotka
adi proč baterky :-N ? nějak mi to dneska nemyslí
Odpovědět
Profilova fotka
koch: no myslel si, ze kdyz jeptisky nemaj normalni rohliky, tak pouzivaji ty na baterky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tááák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koch: ale zmylil se, na zadny rohlik na baterky jsem zatim neprisla :-D :-D :-D bud je maji dobre schovany, nebo je nepouzivaji. ale holky co tam jsou dyl rikaly, ze tam dve takove byly, ale nechtely rict ktere, ze bych je sla omrknout :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
téééda, ty se nezdaj :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mezi nama, si nedokazu predstavit sebe jako jeptisku :-p :-p
Odpovědět
čauky větvule :-D :-D teda vy zas máte téma, to vás to od včerejška nepřešlo? :-D :-D ani já bych nemohla být jeptiška, na to mám sáňkování až moc ráda ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale zase bysme ušetřily za garderóbu :-D
Odpovědět
uniformy taky nemusím :-(
Odpovědět
teda na chlapech můžu :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky jojp, tak jsem opet zkoukla Cetnik ze Saint Tropez a hlasku pouzivas spravne ;-) chlap byl na infarkt, mladosi si z nej delali prdel a rekli mu ze nevydrzi....a on ze co nevydrzi....no a oni na to... do svestek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak ty nase babiny uz nemaji habity, maji klasicke obleceni, ale prevlada tmave modra a bila barva ;-)
Odpovědět
adisek, jsi moje větvulka :-D :-D to jsem celá já, někde něco zaslechnu a nevím kde co :-o :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo a jakou třeba??? já bych taky jeptiška nemohla bejt jinak dík za zprávy o práci já dělám vedoucí jedný sociální služby, která pracuje s puberťákama...jakože jim pomáháme a tak tak jsme adi skoro na stejný lodi
Odpovědět
taková uniforma hradní stráže například... :-D no a já tu jsem provařená, že jsem nezaměstnaná :-(
Odpovědět
pak taky uniforma číšníka - jenom motýlek :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?